trip-krainetrip-ukraine-dark

soll

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Ise autot rentida ei soovita, kui juba siis koos juhi ja giidiga. Kiirteedel sõidavad pimedas tuleteta autod ja mootorattad. Giidide kohta leiab rohkelt infot tripadvisor.com. Kaks nädalat Myanmari jaoks on paras väljakutse, vahemaad meeletud. Ise pakuks sellist marsuuti: Mandalay-Bagan-Ngapali beach-Yangon ja kui templitest ei ole veel küll saanud, siis Bago ja Golden Rock sinna rannapuhkuse arvelt otsa.

Otsing juba ribadeks loetud ja ka www.khaosok.com läbi võetud. Esmalt mind huvitaks just kaasmaalaste kommentaarid ja juhtumised. Näiteks, kes kui palju maksis mingi tripi eest, kes kus ööbis. Aga see on ju selge , et otsingusse on lihtsam suunata. 8)

Paistab, et mulle sattus mõni tragi praktikant, kes kohe kõik dokumendid tagasi saatis. Tänaseks viisa käes ja elu nagu lill.

Sai siis saadetud Helsingi Tai saatkonda korrektselt täidetud viisa blanketid, passid,lennupiletite koopiad, pildid jne. Probleem seisneb selles, et kogu see tavaar saadeti mulle tagasi ilma viisata. Kaasa pandi kiri, kus palutakse saata konto väljavõte vähemalt 400 eurot inimese kohta, seoses viisa tingimuste muutumisega. Edu!

Ren, selgitad ehk täpsemalt, seda Londonis lennujaama vahetust!

Helsinki - London- Bangkok alates 7396.- Reisi aeg november, detsember 2009a. Helsinkist Londonisse Finnairiga ja sealt edasi Bangkokki Qantas Airwaysiga. http://www.bookinghouse.ee/ee/air/search/from/HEL/to/BKK/journey/roundtrip/departure/2009-11-21/return/2009-12-21/adults/1/children/0/infants/0

Tänud Ren! Aitasid säästa reaalset raha.

Ei pea neile ütlema midagi, saadavad sulle kenasti tähitud kirjana passi tagasi.

Saatsin maksikirjana e. tähitud kirjana, hind koos ümbrikuga u 40 eeki. Tagasi tuli ka tähitud kirjana. Ära unusta koos passiga panemast ka täidetud viisablanketti ja lennupiletite koopiat.

Sai just tehtud Tai viisa Helsingis.Saatsin postiga passid Tai saatkonda.Iga passi kohta tuleb panna 25 euri riigilõivu ühekordse sisenemise puhul. Tagasisaatmise kulud kolme passi puhul olid umbes 6 euri, panin 10 euri ja tagasi ei saadetud midagi,ülejäänud jäi vist saatkonda kohvirahaks. Aega läks umbes 9 päeva. Viisa kehtib 60 päeva, alates sisenemise kuupäevast.