trip-krainetrip-ukraine-dark

ewelyn

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

3 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

taiwan- on ju hiina- suuuuuured raskused millegist, kellegist arusaamisega. isegi restorani menyy on hieroglyyfid ja juua ei saandki ei tea mille kõrvale, kuna ei kohvi,tee,vein, vesi- polnud arusaadav isegi kätega. filipiinid- kõik räägivad inglise keelt, traffik on õudne,ohtlik käia, aga kõik on väga odav, ja väääääga ilusad rannad, vulkaanid, palju keni kohti, retked läbi mäe 3km, söögid odavad ja huvitavad. eks otsusta ise- :) ps! vihmaperioodi ära karda- kui rotid tee peal jooksevad- siis jookse varju alla. :)

Kariibimere saared- kõik mis kuuluvad Hollandi (no jah ka Prantsusmaa) alla- on kenad saared. Mõeldud just turistidele, et kena ja puhas. Teised mittekolooniad on vaesed saared. Ei usu, et sa peaksid muretsema traficu pärast. Inimesed sõbralikud ja on valmis raha eest kõigeks. Hotellidest saad kindlasti infot ja abi samuti. Jäin mõtlema, et kas oli Trinidad see, kus oli hästi vaesed ja mustad koos. Ei mäleta, anyway sealt ostsin jälle väga head original muusikat. Sant Martinist(Hollandi pool) ostsin telefoni, mida Eestisse kunagi ei jõudnudki- väga odavalt. Mäletan seal oli rannas baar, kus baarinaise ees klaaspurk kirjaga- give me pls tip-its going for my husband and 10kids... Kõik saared olid toredad, iga kord mõtlesin, et no see on parim kuni jõudsin järgmisele ja järgmisele -ehehe. Sinu trajektoor on muidu hea- need paremad maiuspalad on reisi lõpupoole. Panin googlesse Trinidad otsingusse, tahtsin pilte näha, et meenutada milline saar oli milline ja lõi siit selle reisimehe saidi igast saarest mõni pilt... http://www.galenfrysinger.com/caribbean.htm Head reisi sulle! PS! Kas seal mitte taifuun hiljuti yle ei käinud?

sõitsime samamoodi sõbrannaga-telgiga, reisikotis portsu konserve, raha oli meil vist 500kr(ei mäleta kahe peale või yksi, aga see oli ka 5a tagasi) hääletamine hakkas aga tallinna piirilt. Jõudsime hollandi juba 3päevaga- ööbisime aint läti-leedu ja saksamaa piiripunktis. Aga hollandist edasi ei jõudnudki - olime seal lõpuks 10päeva- käisime igas kandis, kaasa arvatud amsterdam. Meil oli iga päev nagu tom sayweri raamat. iga päev juhtus midagi põnevat, midagi ootamatut, ja alati positiivset, inimesed olid no lihtsalt sydamest niiii lahked ja ilma mingite tagamõteteta lihtsalt abivalmid. HOlland jättis kustumatu mulje. Ega enam kusagile mujale tahtnudki- konservid said otsa, raha kah, samuti puhkuseaeg- läksime häälega läbi saksa,taani rootsi sadamasse kus odava laevaga baldiski sõidetud(maksime kaardiga,kus oli meil igaks juhuks reserv ikka ka)

reis oleneb puhtalt- heast tujust(heast reisikaaslasest) ja kindlasti peab sul olema kaasaantud - good luck!! need olemas - head reisi! :) aga ikka suvel :)