trip-krainetrip-ukraine-dark

kyllipa

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
28 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere, Me olime 2 ndl ja soovitan pigem lõunapoole Me olime sainte - annes ja sea on väga mõnus rand,,, lisaks on seal làhedal ka les-salines rand ja palju teisi ka,,, sääski on - hääletud ja nähtamatud aga suutsin enne reisilõppu enda jalad punniliseks saada :) 

Meie oleme boholi saarel 17 dets-2 jaan.16 .

Suured tänud! Oli palju abi!

just Pierr! Mida tegite? Mida bookingule vastasite?

Minul suur mure, mida tehaja kuidas käituda. Bronnisin bookingus miami beachil hotelli ja tuli bookingist ja hoteliist kinnitus mail ka koos minu ettemaksuga 70 dollarit. Paar päeva tagasi tuli bookingust kiri , et oops - vale hind hoopiski 279dollarit mitte 69.- kirjutasin, et ei sobi siis tuli uus kiri ,et madalaim hind mida hotelli juhtkond lubab st omahind on 99.- , et kas sellega oleme nõus!? Tegelikult ei ole me nõus aga mis saab , kas jääne hotellist ilma ?mis õigused meil on

Jään ootama, kõik põnevad uudised on oodatud!

Meil ka piletitid ostetud jaanuari lõpuks ja Carnival curise laevaga Victory. Plaanin minna edasi Orlandosse tuttavate juurde siis kuidas suhtutakse kaasavõetud nodisse-kommid,viin jne? Tänud vastajatele

mul ka müüa Türgi vesipiibu tubakat 2pakki nätsumaitselist mix herbal, sügisel ostsin vist on 200 g palig paki peal kirjas pole aga pakk 14X8,5 kylliratsep@gmail.com

Tere, otsime väga odavaid pileteid 2011. detsembri keskpaigast, kuni 10. jaanuarini 2012.a Hong Kongi ja sealt edasi Filipiinidele Caticlani lenujaama. Hetkel on kõige odavam Turkish Airlines Hong Kongini 8600.- aga võib-olla on veelgi odavamaid võimalusi? Meid on 6 täiskasvanut ja 2 last - 4- ja 5-aastased. Tänud ette!

...sain piletid kahele, edasi tagasi 3700.- Riia-Amsterdam novembrikuuks Air Balticust. Ja tellisin veel sööki ka sinna minnes(veiniga) ja tagasi tulles (mahlaga).)) . . . Laused ja kohanimed algavad suure algustähega! Trip.ee

Tänan. Tegelen ja uurin. :)

Me ka käisime 2009 augustis Alanyas ja kõik oli tibens tobens:)

Linnaekskursioone tehakse aind laupäeviti vist. Vähemalt kui me käisime, siis midagi sellist lausuti ja me ei saandki:(

Estour teeb ka nüüd otse Taisse..kas kellelgi on juba muljeid jagada?

Top tours korraldab ka nüüd novembris Türki reise, ei tea kui külm seal nov. lõpus võib olla?

Meie perega mõtleme minna aastavahetuseks Sri Lankale, aga hetkel ei ole head hinda veel leidnud! Otsin aga edasi. :)

Vähemalt aasta tagasi oli tasuta . Usun , et siiani. Ilus on, mine kindlasti.

Umbes palju neid liire peaksin ma vahetama näkku kui kõik söök on hinnas ja võibolla natsa õhtuti jalutades shoppata -nipet näpet. Palju keskmiselt neid liire kulub?

Ei tea jahh ,meie pere võttis ka 5 piletit Rooma märtsi keskel aga kui pankrotti ähvardatakse on jama külll:( Ma ei julgegi siis bronnida ööbimiskohti ja autot ve!? kui tõsi see totukuuli jutt on???

Me tulime ka just kreetalt ja saime oma hotellist rentida autot.Saime Fiat punto 1,1 ja hind oli 30 euri päev.On hooajalõpp ja meiegi saime 20 prossa alendust.Võibolla oleks rohkemgi alla saand aga ei viitsind linna ronida ja asju ajada.Mugavam on ju kohapealt.

tulime eile barcelonast ja ujuda sai küll. aga vesi ikka oli natsa jahe nii umbes 19-20 kraadi. me käisime ikka paar korda vees.

Ma ei tea mis kõrvaga toimub aga kui mul nohu oli ja tulin brasiiliast siis õhkutõusmisel ja maandumisel pidin otsad andma.Pea pidi lõhkema sellised valujutid käisid läbi.Nohuga ei tasu lennata!