trip-krainetrip-ukraine-dark

kait15

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastanutele. Ehk siis lennata sinna saan ja tegelikult on võimalik Eestisse tagasi saada. Päris mitu laevaliini liigub Saksast Soome, Lätti ja Leetu ehk siis riikidesse mille kaudu Eestisse saabumine probleeme tekitada ei tohiks. Iseasi on see, et kuidas tõlgendatkse ettevõttele vajaliku masinapargi soetamist ja transiitnumbriga sõitmist. Puhkus see igathes ei ole.

Aga Saksamaale pääseb sisse ilma karantiinita?

Olen uurinud erinevaid artikleid, aga ikkagi päris täit selgust ei saa, et kas on lubatud lennata Saksamaale ning tulla tagasi mööda maad sõites. Olgu siis läbi Poola-Leedu-Läti või Taani/Rootsi?

Käinud nii Austria, Soomes, Rootsis ja ka kõigis eelmainitud keskustes( Are, Levi, Tahko). Loomulikult esimene eelistus on Euroopa, aga kui nende kolme vahelt peab valima siis kindlalt Are.

Olen aastate jooksul sõitnud mõlemat marsruuti. Läbi lomza ja läbi byalistoki. Alguses läbi byalistoki, hiljem lomza. Nüüd pole kaks aastat trassi läbinud. Milline siis kõige mõistlikum variant on? Lõppsihtkoht Austria, ilmselt tasub läbi Tsehhi minna?

Reedel Tln-Varssav-Brno-Viin-Insbruck.

Korduvalt seda sõidetud, aga huvitab kuidas on seis hetkel peale Varssavit. Pigem sõita viitade kui gpsi järgi?

Kas peale Lomzat maantee nr 677 või 63?

Tänud uva ja rajukas.

Olen Poolat üsna palju sõitnud, oma 15 korda kindlasti, seda siis viimase 6 aasta jooksul. Peale esimest korda olen sõitnud alati üle Bialystoki, sest esimene kord sai sõidetud mingit teist marsruuti Varrsavini ja see oli väga vaevaline ja aeglane variant võrreldes Bialystokiga. Kuna täpselt meeles ei ole milline see täpselt oli, siis ei ole julenud Augustow Lomza, Ostrow varianti kasutada. Sellel korral teen siis vastupidi ja proovin ka selle ära. Samuti kasutan ülejäänud Poola läbimiseks sinu varianti.

Milline on Varsavi jõudmiseks alternatiiv Bialystoki läbimisele? Kas see on parem? Ise olen korduvalt kasutanud Bialystoki varianti, aga tean, et sõidetakse ka muud moodi.

Keegi oskab ehk soovitada. On minek reedel Austriasse, Mayyrhoffenisse. Kas marsruut Tallinn-Bialystok-warsav-katowice-brno-wien õigustab ennast?

Huvitab eelkõige Poola läbimine? On ehk paremaid soovitusi?

Väge vinge igaljuhul!

Sai just täna pealelõunat neile ülekanne tehtud 2 inimese reisi eest Hurghadasse. Mitmeid kordi küsisin, et kas reis toimub? Ärajäämisest juttu küll polnud, pigem oli vabade kohtade järele rebimine. Nüüd tulen siia foorumisse ja saan sellise info.

Kuna antud marsruut(ligi 3000km üks ots) jääb meile tiba pikaks, otsustasime hoopistükis Horvaatia kasuks. Tänud kõigile vastajatele!

Meilgi plaanis augusti keskel sõit Sunny Beach'i, seltskond pea 9-liikmeline. Teadjamad võiks marsruuti aidata paika panna. Olen kuulnud, et Rumeeniat ei tasu läbima hakata, kuna liikumiskiirused seal kohati väga väikesed, meil just oluline kähku kohale saada.