trip-krainetrip-ukraine-dark

trilei

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Soovisime ka sealt DVD-kaasaskantava mängija osta. Lõpuks sai ka tehing tehtud. Ennem tuli neile seal tulihingeliselt selgitada, et ma ei soovi osta Pentarexi mängijat, mis sest, et see nende väitel on Pentaxi maruhea toode, sama oli ka Sharp-misiganeslõpuga mängija. Soovisime vaid LG või Panasonicu või Sony toodet. Need karbid olid aga paraku ülemistel riiulitel vaid kaunistuseks, sest need olid kõik tühjad igal pool - olid just otsa saanud ja homme tuuakse juurde, seda aga ei juhtunud. Viimasel päeval õnnestus Panasonic ära osta. Kindlasti kontrolli juhendist ka üle, et karbis oleksid kõik vajalikud asjad olemas(kaablid jne.).Hindude käest ei soovitata tõepoolest osta.

tegelikult pole tegemist siiski hotelliga, apartement on õigem nimetus. Häiris see, et konditsioneeri ei olnud, oli vaid ventilaator laes, millest jäi väheks. Toitlustuse poolt enam ei mäleta, sest vahepeal on uusi kogemusi lisandunud mujalt, aga ilmselt seal midagi hullu polnud. Olime samuti lastega. Asub ta ise tänava ääres ja väga vaikne ja rahulik seal just polnud. Öösiti oli kuulda, kuidas rahvas lauldes ja lällates tänavatel liikus.

Mind huvitaks ka selle ostukeskuse aadress, et kuhu suunda peab pistma ?

okt. lõpp- nov. algus olime eelmine sügis Gran Canarial ja siis oli küll mõnus ilm. Päeval 25-27 kraadi, saime edukalt rannas vedeleda ja õhtuti promenaadil jalutada. Üks päev oli ka pisut tuulisem.

Kui plaanid minna koolivaheajal, siis soovitaks seda mitte teha Novatoursi kaudu. Olime eelmine aasta samal ajal Gran Canarial ja sealsel esindajal oli oma Eestist külla saabunud pojaga niipalju tegemist, et unustas oma töö sootuks ja nii me teda nägimegi ainult saabudes ja lahkudes. Kõik ekskursioonid seega olid samuti inglisekeelsed, kuigi olime maksnud ju eestikeelsete eest, et jutt lastele arusaadav oleks. Iga lauset tuli siis lastele hiljem tõlkida ja nende kohalike inglisekeel oli väga algeline. Väga-väga palju infot jäi saamata. Ise läheme arvatavasti Tenerifele samal ajal ja ilmselt Horizon Traveliga.

Uurisin TravelInist seda nädalase reisi asja Goasse, aga nemad nii lühikesi reise ei korralda, sest lõpphind kujuneb nädala kohta liiga kirveks.

Olen otsinud siit ja sealt, aga pole veel leidnud ühtegi firmat, kes pakuks nädalast India reisi. Ehk keegi oskab aidata. Tänud.