trip-krainetrip-ukraine-dark

Muusika

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
8 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mida jõuab vaadata 1.päevaga?

Nimelt minek see neljapäev koos emaga Vilniusesse! Mida näeb Vilniuses ühepäevaga ja kus jõuab käia? Ja totraid ning halvustavaid kommentaare ei võta tõesena. Pigem neil,kes soovitavad, mida oled ise näinud jne…

Sa unusatsid lisada tähtsaasja nimevahetuse kohta. Nimevahetus maksab 2€ ,sest pilet ei kehti sinu nimega!!!! Kui keegi selle ostab siis ta maksab ju nimevahetuse eest, sest ei loe ,et ostab pileti ja kõik. Otsuta,kas sina või siis ostja maksab nimevahetuse eest? Mis seljuhul teeb pileti+nimevahetuse eest kokku 5€.

Naabrimees sinu info ei ole väga hea. Pigem ootan neid kes ise käinud viimasel ajal Berliinis. Mitte nagu sina soovitasid ,et vaata kodukaltelt.

Berliinis hinnad aastal 2012 ?

Minek on läbi Vilniuse-Berliini oktoobris kui on koolivaheaeg. Mis hinnad on seal hetkel ehk siis see aasta 2012? Kuna kõik postitused on vanemad kui vaja. Huvitavad hinnad söök,jook, riided ja ka ühistransport+ toidupoodide hinnad ja ka muuseumide hinnad. Majutus juba olemas ja seega see ei huvita. Jõuan Berliini 19.10.2012 hommikul u. 7:15

Ma plaanin käia seal fotokas näpus kindlasti ja teha pilte vaatamisväärsustes, tahaks ära käia tehnika- ja kunstimuuseumis ning kusagil rannas ujuda,kinke osta!!! Ja võib olla mingi hilbu endale osta! Aga jh poes või turult ostan endale süüa ööbimispaika!

Ma ei käi väljas söömas! Kuna ma eelistan kiirnuudleid ja neid putrusid! Ma olen alati kaasa võtnud kui olen kusagil olnud! Tavaliselt poest ikka ostan ma saia,piima,vorsti ja võid! Sest ma alati eelistan reisida nii! Kuna kui kõht tühi saab niisama ka kiirnuudleid krõbistada!

Ma bronnisin 800.-Tšehi krooni 2.ööd üheses toas! Maksin ettemaksu 80.-Tšehhi krooni ära ja kohapeal pean maksma veel 720.-Tšehhi krooni! Ja järgi jääb siis 3280.-Tšehhi krooni! Kas selle rahaga saab hakkama? Ja ma võtan Eestist veel midagi kiirnuudleid ja kartuliputrusid kaasa mida müüakse topsides! Kohapealt plaanin vaid osta siaa,piima,võid ja vorsti ning juustu!

Kus on kõige mõtekam bronnida hostelis kohta? Sooviksin teada!