trip-krainetrip-ukraine-dark

max112

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

GoAdventure OÜ. Pilet maksis 649 eurot. Muidu oleks olnud 579, aga me lähme kolmeks nädalaks, siis on kallim.

Meie lendame 8 inimesega jaanuaris Taisse, ka Uzbekistan airwaysiga. Kas keegi oskab öelda kuidas need lennukid seal on, kas ikka korra?:) Vahemaandumisega Taskendis.

Kui seltskond on suurem, tasuks ehk minibuss võtta. Meie oleme nii teinud ja ei tule kallim. Peatad seal kus tahad ja saab ka palju kiiremini.

2korda käinud seal ja 2012 a. jaanuaris plaanis uuesti minna. Oleme sõitnud marsruudil Bangkok-Pattaya-Koh Chang ja tagasi Chang-Bangkok. Otsetee Bangkokist Changi ja vastupidi ei kesta väga kaua. Oli vist mingi 3h kandis. Aga kindlasti uuri enne järgi millega teid sinna viiakse. Me reisisime kaheksakesi ja kord saime üsna vana VAN-i, millel kliima ei töötanud korralikult. Siis oli küll piin.

Kas reisil Taisse võib pagasisse toitu(näit. vorsti) kaasa pakkida?

Väga vabandan!!! Minu viga. See on see, kui on mitu maili. Õige aadress on marko.pihlak@mail.ee

Oleks väga tänulik küll meili eest. markopihlak@mail.ee Minnes meil aega üks päev, tulles kodu poole on Hong Kongis aega veel kolada 2päeva.

Finnair müüs hullude päevade ajal soodsaid pileteid. Sai ostetud veebruari kuuks Hong Kongi 7000eek. Sealt saab soodsalt edasi Sri Lankan Airlinesiga. Pilet 2100eek. Lasime teha broneeringu läbi Eesti firma. Soodsaima pakkumise tegi Matkapunkt (2590eek). Alla 10 000 saab ära käia nii Tais kui ka Hong Kongis

oli jah Sri Lankan Airlines. Siis väga hea. Plaan selle firmaga Hong Kongist Bangkoki lennata ning kuna hinnad võrreldes teiste tegijatega suhteliselt odavad, tekitas see kahtlusi