firsty

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
12 postitust
86 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tahaks osta pileteid järgmiseka nädalaks Phuketile. Tegu oleks otselennuga Helsingist Phuketile. Kuidas Tais praegu selle koroonaga on? Liigelda saab ikka vabalt, nõutakse maski?

Aidake nüüd mind. Aprillis minek Pariisi. Vaatasin seda metroo kaarti ja jube segane värk tundub, jah, olen lugenud, et tegelikult väga lihtne sellega liigelda, aga kuna esimest korda sellisesse linna siis.... Ühesõnaga hotell võetud nii, et igale poole peaks põhimõtteliselt jalgsi jõudma. Nüüd aga küsimus kuidas Charles De Gauille lennujaamast linna saada, kas on selleks sõiduks mõte osta see Navigo kaart või targem osta üksikud piletid. Ja kui üksikud, siis kust ma neid saan osta ja millega kõige targem oleks linna minna? Kas saan ühe bussiga/metrooga või pean ka ümber istuma. Hotell võetud Louvre muuseumi lähedale. Ja tagasilend on laupäeva hommikul 7.40  Seega pean lennujaamas olema juba kell 6 hommikul, kas nii vara metroo juba liigub või peaks kasutama taksot? Aitäh ette kes viitsivad vastata.

Proovi 00372, meil oli ka mingi jama, ja minu mäletamist mööda oli nii.

Kus ma üldse näeksid seda palju mul neid punkte on?  Kas neid saan ainult enda pealt või kui reisin kogu perega siis lähevad kõik ostetud piletid arvesse?

Meie käinud mõlemas ja ausalt Billund oli parem. See oli meie pere ühine arvamus. Tundus nagu veidi suurem ja atraktsioone oli nagu ka rohkem.  Kui veel peaks minema siis Billundisse!

Jaa tundub äge marsruut, aga see eeldab juba tunduvalt pikemat reisi. Kuna tegu koolilastega ja nn pika nädalalõpu reisiga siis peab valima vist ikkagi otselennu. Riiast Pariisi saaks 108.- edasi tagasi siis, kas see on väga palju üle makstud?  Pole ennem kunagi Pariisi pileteid jälginud, seega ei oska midagi arvata. Ja kuna asume sellises kohas , et olulist vahet meil pole kas Tallinnast või Riiast lendame.

Meie rentisime siit:  https://www.petsas.com.cy/en/. Asub ilusti lennujaamas. Meie maksime küll kaardiga, aga minu mäletamist mõõda sai maksta ka sulas.

Kaua selline reis bussiga Bngkokist Trati aega võtab? Ei suuda otsustada , kas võtta lennupilet , mis on suhteliselt kallis või minna ka bussiga?

Tegelikult plaanimegi puhkust Ko Changil, lihtsalt Pattayasse oleks saada hea hinnaga piletid. Sinna jääda ei plaani, maanduks ja hiljemalt järgmine päev läheks Ko Changi. Kaua sõit minivaniga sinna aega umbes võtab?

Kas oleks mõeldav maanduda lastega Pattayas ja sealt edasi minna Trat ja Ko Changile? Millega kõige mõistlikum, minivaniga?

No kui samal piletil kõik lennud siis ehk oodatakse veidi. Kui ainult nüüd esimene lend ei hilineks. Mina läheks ainult käsipagasiga, Krabil sooja küll ja puuduolevad asjad saad sealt juurde osta.

Meil küll reis veel 100% kindel pole, aga mõtlesin , et oleksime nädal Krabil ja teise nädala Phuketil. Sealt siis otselennuga Helisngisse. Minnes küll läbi Bangkoki ja sealt siis siselennuga kohe Krabisse. Veel tunduvad huvitavad ka Hua Hin ja Trat. Meil lapsed 11 ja 17.

Proovi läbi telefoni Ryanairi äpi osta, minul oli selline juhus, et piletid olid ostetud, aga tahtsin juurde osta Fast Tracki, korduvalt proovisin arvutis, no ei ole seda lisamise nuppu, telefonis seega sain kohe tehtud.

Meil ka samad mõtted, et läheks veebruaris lastega 2 nädalaks Taisse puhkama. Pole ka suutnud otsustada kuhu täpsemalt minna. Ise oleme ilma lasteta Phuketil olnud, sinna ei kipuks enam. Vaatasime Krabi või Hua Hini. Kuidas seal oli , kas 2 nädalat on ok seal olla või läheb igavaks? Ega seal lastel vist muud peale ranna pole, veekeskusi sealt vist ei leia :)

Tänud kommentaaride eest. Kui võrrelda Slovakkia ja Austria mäepiletite hindasid , siis jah suurt vahet enam polegi. Mina mäletan veel seda aega kui seal oli ikka suht soodne suusatada :). Kuna kaasas ka kolm last siis auto ikkagi hädavajalik, samas õhtuti sooviks ka ringi liikuda.

Mõte tekkis tegelikult sellest, et seoses Air Balticu soodukaga on väga head hinnad Slovakkiasse.

Meie oleme läinud Tallinn- Riia- Stockholm Air Balticuga. Piet oli poole soodsam kui Tallinnast otse minnes ja ka kellaaeg sobis paremini.

To rasberg. Ise läksin ka äpiga sealt läbi, ei hakanud uusi pileteid välja trükkima. Teed pileti lahti ja arvuti loeb selle koodi ära, väga lihtsalt ja kiirelt läks seal.

Mina ostsin ka Ryanairist Fast Tracki, piletid olid juba ostetud, alles nädal hiljem ostsin FT eraldi juurde. Kusjuures arvutist ma ei saanud seda osta, lihtsalt ei lisa seda piletile, ei aidanud ka Ryanairi Chati tädi, alles siis sain korda kui tõmbasin telefoni Ryanairi äpi, seal lasi ilusti lisada ja suunas maksma. Selline kogemus minul siis :)

Kui õnn sinu poolel, siis võib jõuda. Samas minnes poleks Fast track meile midagi andnud kuna turvakontrollis polnud nagunii järjekorda. Tulles tundus veidi olevat, aga ausalt polnud aega vaadata :) Ei tea kuidas Ryanairiga tavaliselt on, aga meil hilinesid mõlemad lennud minnes. Kui teie lend Londonist nt hilineb siis ma ei teagi kas saab peale, võibolla keegi teab kes rohkem lennanud. Ise igatahes enam alla 2 tunni lennuvahetust ei plaani, paras närveldamine.

To Hirmus. No meil nüüd käidud Tenerifel :) Minnes oli meil Londonis aega 2 tundi, aga reaalselt oli 1 tund ja 40 min. kuna lend Riiast hilines sinna 40 minutit, 20 min lendas küll tagasi. Samas turvakontrollis läks ega 10 min, 5 min. läks puhtalt selle peale, et pesuasju ei võtnud kotist välja ja kott läks uuesti uurimisele.Tagasi tulles õnneks tuli lend Tenerifelt õigel ajal välja ja maandus ka õigel ajal, aga selle 1t25 min tuleb ikka väga kiiresti joosta ja loota lühikesele passijärjekorrale. Õnneks need väga hullud ei olnud, nii minnes kui tulles u.20min. Stanstedis see ikka väga tobe, et tuled lennukist välja , lähed passikontrolli, teed pika ringi ja tuled lõpuks ikka samasse terminali tagasi :(. Eelneva info põhjal pakkisin ka kotid ringi, võtsin väikse kohvri ja seljakotid, et siis kindel, et ära ei võeta. Fast Track oli ka tulles abiks, seal ei olnud järjekorda.

Helista Turkishi esindusse Tallinna lennujaama. Me ostsime ka soodushinnaga piletid Momondost, kuid siis tekkis vajadus neid muuta. Saime siinse esindusega korda.

Aga kust ma näen millises terminalis Ryanair maandub Stanstedis ja kui edasi pilet samuti Ryanairiga Tenerifele, et kas siis läheb samast terminalist?

Sama siin :) , meil minnes 2 tundi aga tulles vaid 1 tund 25 min. Teeme Fast tracki ja reisime ka ainult käsipagasiga. Just tagasitulles tuleb loota heale õnnele ja kiiretele jalgadele. Nädala pärast võin muljetada :)