trip-krainetrip-ukraine-dark

zaxlane

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
15 postitust
11 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mul seal kuskil näoraamatus foto kuidas valgetäpiga kokku põrkasin. minu lollus. tegelt on nad ikkagi ohtlikud.

Sukelduma lähen Egipti 26.12- 08.01. Kui Sharm on kinni saab ju nautida teisi piirkondi, põhjas nt. Dahab, Nuweiba ja lõunapiirkond Hurgadast alla.

Kolm kuud peale Hr. Doktori juures käiku suri mu isa vähki. Doktor oli ta eelnevalt suht terveks kuulutanud.Jutt sellestsamast Calangute sümpaatsest ayurweeda professorist, õppinud 20.a. oma nn. ala.

Maksis kinni reisikindlustus, kuna võtsin sealt hr. ülemarsti käest tõendi, et peamudimine ravis mul välja põskkoopapõletiku.Sealsamas peaministri kuju juures. Paljud eurooplased kasutavad ravikindlustust maksmaks kinni ayurveda servist.

Kui on huvi, võta ühendust. On sealkandis usaldusväärne inimene, kes jagab asja.

Tõesti meeldiv kuulda, et mingid asjad toimivad,maailm ju nõnda ebakindel.

Hai! Meil toimisid kõik adaptorid, midagi pole tarvis kaasa võtta. Olid meil siis kaamera, fotikad, telefonid. Ostsin Eestist ka kolmeharulise, seda polnd toppida kuskile.Kui vaja infot, siis ühendu! 53817185 Indrek

Tekib küsimus, et miks kodust välja ronitakse kui kõige uue ees on selline hirm. Pealegi on ju Goa läänemaailma turistide seas suht popp koht,ei põnna inglased, ei venelased.. paneb imestama. Ja Eestiski sureb sigasid;)

Olime seal enne jõulupühi 2 nädalat. Kokkuvõttes jäime väga rahule, saabumishommiku shokk möödus enamusel paari tunni jooksul ja oli tingitud tillukestest sipelgatest ja sisalikest, kes elasid meiega samades ruumides, kuid inimesi ohustamata.Üldjoontes puhas ja akuraat. Tabalukud, 2 tk. tuleks endal kaasa võtta. Väga hea restoran õhtuseks söömaajaks on suht lähedalasuv, u.500 m., Ticlo hotelli resto. Hinnad seal soodsad ja teenindus vägagi viisakas. Hea koht kulinaarseteks naudinguteks on veel restoran Nirvana, mis asub Calangute 2. keskuses nn. Little Italy kõrval, u. 2km. jala Fraganzast.Ja tellige Sizzler mereandide või kanaga!!! Samuti Chicken Cafreal, Tandoori Masala Chicken Tikka, King Prowns etc. Calangute peatänavast randa minnes, pöörates vasakule, u. 600 m., kohtate rannahütti nimega Jollyboys, seal peaks lehvima ka meite lipp, on meie poolt soovitatud lebola. Söödeti, joodeti hästi, lisaks valvati ka meie maist vara. Tervitage Indreku poolt!

Tere! minu tel nr viis kolm kaheksa üks seitse üks kaheksa viis. Sõber Nugzar ehitab just suusahotelli. Ise on suusainstruktor ka veel lisaks.Kui on huvi, võta ühendust!

aga kuidas sinna pääseb, ma mõtlen teid ja radu? Võibolla keegi kommenteeriks oma teekonda alates tallinnast.