kristiina112

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

3 külastatud kontinenti

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tulin just tagasi kariibimere ja Bahama saarte kruisidelt ja julgen ka soovitada soojalt ! Minu teekond algas New York City st Manhattani kruisiterminaalist Norwegian Dawn laevaga peatusime järgmistel saartel St.Thomas, St.Kitts, Curacao, Aruba, Barbados( mis meeldis mulle enim, Crand Cayman, Jamaica( Ocho Rios) ja Mehhiko ( Cozumel, mis oli ka väga ilus)kruis lõppes Miamis. Teine kruis algas Miamist Royal Carribean laeval Majesty of Seas ja olime Nassaus ja CocoCay s Bahama saared ja siis Key West is, Florida ( Key West on ka muidugi täiesti elamus omettte ja nii erinev ja ilus)see reis lõppes nii nagu algaski Miamis. Muide Miamis oli mul vähemalt odavam minna kruisile, kui olla Miamis hotellis ja võtta rendiauto. Olen ka rahul, sest ühest päevast päris piisas gal saarel olemiseks ja ringi sõitmiseks-tegutsemiseks ja hea oli see, et alati oli ööseks kajut ju olemas, kus asju hoida, pesta ja magada. Samuti oli 24 h söök olemas uskumatus külluses nii, et igati kasulik.
Avastage aga julgelt Kariibimere saari !

Mina saabusin just tagasi Kariibimere saartelt ja olin ka Barbadosel. Minu arust on see üks ilusamaid Kariibimere saari. Ilusad rannad saab snorgeldada, merekilpkonni näha jne sadu erinevaid pakkumisi kohalikelt, mida teha. Kohalikud on muide täitsa sõbralikud ja pole mingit probleemi nende käest saada infot, kui sul jätkub aega nendega näiteks juttu ajada ja üks kohalik õlu juua ja regge muusikast rääkida....
Kel miskit täpsemalt küsida võib mailida, mul mingeid materjale ja kaarte ja kontakte, kes ei pelga seal siis kohalikega asju ajada.