trip-krainetrip-ukraine-dark

mara

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

ei tasu Chiang Mai dzunglireisult oodata. kujutad ette, et raiute endale matseetaga teed läbi vihmametsa siis eksite. loodust seal ei ole. Pigem meenutab see retk jalutuskäiku metsas, soitu elevandi seljas jne. Öösel seal jahe. Magamine hurtsikutes. Üsna igav oli. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

detsember-veebruar on seal hullumaja märtsis juba tunduvalt vähem rahvast.Elamus kõva,soovitan ööbida Samuil nagu siin juba eelnevalt kirjas saab kas speed boatiga või ka praamiga.Praam läheb kyll tunduvalt kauem..

Lendasime 4-kesi Bangkokist Phuketi lennuväljale ja tahtsime edasi saada Surat Thanise.Lennujaama taksojuhid kysisit selle otsa eest 3-5000 bahti ja kui palusin viia esimesse bussipeatusesse öeldi,et bussid ei käi siin kandis.Lõpuks üks jorss viis saja bahti eest ca.5 km suurele maanteele kus 15 min pärast tuli Surat Thani buss ja maksis 110.-bahti nägu. Meelde on jäänud veel teine lugu kui Pattayal veeresin kusagilt baarist välja ja ei viitsinud jala käia ja julgesin anda 2000 meetrise sõidu eest 5 bahti(kohalike taks)siis oleks taksojuht mulle peaaegu kallale tulnud ja karjus nii et ila pritsis suust i fuck you,i fuck you.sellega ta inglise keel ka piirdus. Aga noh vene taksojuht ütleks vist selle peale: izvini,sluzba takaja!

Ei pea just olema kõva reisimees,et teada-taksojuhid on kõige suuremad elajad maamuna peal üldse.Ei pea Taisse minema selle avastamiseks,piisab Draamateatri juurest taksosse istumisest.