trip-krainetrip-ukraine-dark

Timm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täpselt ei mäleta, aga 2 aastat tagasi tulin ka Air Asiaga ning võtsin kollase takso, hind võis olla kuskil 500-600 bahti ning ka Karon Beachile. Eriti vahet pole, transfeer hotelli, siis muidugi ei pea seal otsima hakkama hotelli suvalise taksoga, ma hüppasin naise ja lapsega seal Karonil ringi peal maha ja läksin hotelli otsima kella 22 ajal. Mis hotelli lähed?

Ma läksin naise ja 2 aastase lapsega, võtsin ainult lennu ja kohapeal hotelli, neid on seal saada küll ja küll, pole mõtet üldse karta selle pärast. Ikka oluliselt odavam tuleb ning seiklust ka lisaks.

Mina soovitan võtta Thai Airlines, pidi üks maailma parimaid ja turvalisemaid olema, teenindus super, tund aega lendad, aga lennu ajal saad Tai sööki lennukis, lendad Boeing 747-ga ja üldse kuidagi turvaline lennata, isegi minul, kui suurel paanikahundil lendamise ajal oli normaalne tunne.

Mina olen käinud nii megalinnas Sao Paulos, Rio de Janieros kui ka Phuketil. Sao Paulo linna pindala koos eeslinnadega vist sama suur kui Eesti riik, seal on palju muuseume ja muud kultuuriväärtusi, aga puhkama valik tee kindlasti Rio kasuks. Phuket selline poissmeeste koht(samas ka Rio), aga Rios sa ära ei tüdine selle aja peale ja sealt on hea edasi minna dzunglisse ja mujale troopilistele saartele. Kuritegevuse juttu ära võta nii tõsiselt, jäta kuld ja kaamerad maha kui lähed turistipiirkonnast välja lihtsalt, ära mine Flamengo piirkonda. Soovitan lennata lennukiga Sao Paulosse ja sealt minna ülimugava bussiga läbi mägede ja vihmametsa asuva tee Riosse, see ka omamoodi elamus, kas kukud kuristikku või mitte:), aga vahetu loodus on mega selle aja mis sõidad. Raha oleks, siis paneksin kohe Riosse tagasi lebosse või siis Kagu-Aasia riikide seljakotireisile seiklema.

Jah minult sama soovitus, eelmine aasta läksin perega esimest korda Karon beachile ja taksost maha astudes läksin sinna hotelli baari küsima oma bronnitud hotelli asukohta kui 3 sekundiga oli mul 2 ilusat Tai naist kaelaümber ja hakkasid noolima:D naine jäi silmad pärani jõllama taksost:D ühesõnaga seal palju libusid ja hotell räämas. Mine parem 400 m sama teed pidi ülespoole, kus on tempel ja seal nurga peal on itaalia resorani kõrval väike hostel, mina ööbisin seal 20 päeva, jube normaalne perekond ja toidud head.

Lapsega käige kindlasti ära ka kiirkaatriga seal phi phi islandil, kuskil tänavaputkas kauple reis kindlasti 40 % alla, usu mind, nad lasevad alla. Mine käi loomaaias ja turu peal ja tehke lapsele mingi mere peal atraktsioon ka, mega huvitav on neile. Mina viisin poiskese ka kahe inimese kardiga sõitma, see ka väga meeldis ja käisin colt püstoliga tulistamas, seda meeldis tal ka vaadata. Tai poksi võid ka juba talle näidata. Ütleme nii, et kui laps kaasas siis on sul kõik privileegid, sest nad lähevad minu arust juba liiga liiale seal valgete laste poputamisega. Bangkokis on natuke teistmoodi, seal on kõigil suht suva mis nende ümber toimub, aga eks selle naeratuse taga on siiski alati RAHA.

Tere karaoke, sai ka käidud Tais ja olime 23 päeva seal, oli samuti esimene reis perega, võtsin naise ja 3 aastase lapse kaasa. Minek oli täiesti lambist, sõber kes seal koguaeg käib soovitas ja otsustasingi, võtsin ainult lennupiletid. Minu soovitus on, et ära jää alguses Bangkoki, kuna jube raske hiljem tõmmelda nende suurte ostukottidega edasi phuketisse, koh samuile või krabisse või kuhu iganes plaanid minna. Meie läksime sama päev edasi siselennuga Thai Airlines Phuketile ja seal Karon Beachile, lennukite vahe kopenhagenist bangkoki maandudes ja seal edasi Phuketile mineva lennukil oli 2 tundi. Aega oli tohhuijaa, kuna nii kui lapsega sinna lennujaama sappa jõudsime tehti uus kassa lahti ja juhatati sinna, võeti lihtsalt käest kinni ilma et ise oleks nõudnudki, asi võttis maks 5 minutit. Seega mine otse sama päev mere äärde, netist bornni maks. 1 päevaks hotell ja järg päev otsi uus hotell. tagasitulles mine shoppa 2 päeva bangkokis siis saad suurte kottidega Eesti tagasi tulla otse. 30 kilo jätkub, kui iga päev ei söö kalleid mereande ja hotelli raha eraldi oled arvestanud. 1000- 1200 bahti öö arvesta siiski majutusele. Kokkuvõttes tahaks sinna juba praegu tagasi minna nii kui võimalik, miinimum 3 näd olla seal, pärast ei taha kuidagi ära minna sealt.

nüüd juba teist päeva kohal, lennud koos lennujaamades istumisega võtsid 24 tundi aega, aga kohale jõudsime. 2,5 aastane poiss oli väga vapper ja on ka rahul sooja ookeaniveega. praegu ikka jõle palav, 31 kraadi ja ega jahedamaks ei paista minevat, a mulle meeldib. ega kes siin odavatest guesthouseidest lobisevad, siis ikka alla 1000 bahti päev ei saa peak seasonil, mingi ilge peldiku leiad võibolla. Kes blondi lapsega lähevad siis arvestage et ta käperdatakse 1 km peale umbes 1000 inimese poolt üle, mis käib juba närvidele, tuleb räigelt ignoreerima hakata. a jah minge ainult kohale ja ei mingit stressi, kõik tuleb iseenesest ja siin pole võimalik millegagi eriti alt minna.

kle jah otsustasin bangkokis olla 2,5 päeva, et siis phuketile karon beachile edasi minna, aga sai nii lollilt võetud et enne saarele minekut bangkokis olen, mitte enne tagasisõitu koju. tahaks mingeid vaatamisväärsusi või kohti ka külastada ja kindlasti ka ostelda seal ja paari head toidukohta külastada.

Hannes keegi siin just mingis foorumis võttis sõna kes oli just saabunud Koh Samuilt ja Phuketilt, et Phuket just odavam ja ilm oli parem. Samas ma seekord möllu ei lähe taga ajama ja tahan rannas magada ja häid toite maitsta. Eriti ringi liikuda ei saa, aga kui tuhin tuleb peale siis käiks bussiga ka Koh Samuil ära. Soovita parem seal MBK lähedal mõnda hotelli ja kas kohapealt võttes kui kell 6 õhtul jõuan ikka saab öömaja seal kesklinnas? Siil su sõnu ei julge taksojuhile edasi öelda tähendab pahandusi tavaliselt:)Lennujaamast peaks taksoga minema või tuk-tukiga?