trip-krainetrip-ukraine-dark

Silver2003

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovitaks kohale lennata ja koha peal rentida auto.Tuleb odavam ja oi oi kui palju aega säästab.Saab nt lennata Norwegianiga Helsingiat.

Palawanil soovitaks veel kindlasti neid paadituure El Nidost,ise paat rentida koos juhtidega ja sõita nt Helicopter beachile päeva tripile.Siis kindlasti Port Barton (ülimalt chill koht),Sabang (suurte lainetega ilus rand,underwater riveri tripide alguskoht,underwater riveri tripist soovitaka pikema tripi võtta aga see tuleb 2 nädalat ennem kokku lepida). Eelmine aasta olime hiina uus aasta ajal,bookisin õnneks majutuse ette muidu oleks paras jama olnud.

Käisime eelmine aasta El Nidost üleval rannas.Nacpan ja Dali randades,Nacpan on üks kenamaid randasid mis näinud olen (ja neid mida näinud on palju).Ei viitsinud motikaid rentida ja kasutasime seda kohaliku liiklusvahendit mootoratas ja seal käru,2 inimesest mahtus mugavalt ära,juhiga lepisime hinnas kokku nn päevarendi,hinda ei mäleta aga see ei oknud suurt midagi,järsku mingi 15 eurot päev.Nacpanis võib olla sand fliesid,mind nad ei tüüdanud aga sõbranat küll. Kõik tuleks kaasa võtaa kuna osta ei ole sealt kuskilt midagi.

tere, et selline kysimus,et kas hetkel on see 15 paevane viisa piirlit raha eest voi tasuta

Et olen seda teinud ja ei ole kuskil konkreetset vastust saanud.

www.tartucollege.ca Hind siis 200 cad nädal või 50 cad päev,pluss 5% maks ja linade eest 20 cad nädal. Vaatasin ise ka veel www.hostelbookers.com/hostels/canada/toronto/

Siis võiks mingi lingi anda kui on korduvalt vastatud.