Kirsimoos

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Jagan siis kogemust ka.Rentalcars.com kaudu sai võetud 3 päevaks automaatkastiga auto, piiramatu läbisõiduga, tagastasime täispaagiga. Maksis koos kindlustusega 87,38 dollarit. Rentijaks oli Hertz, kätte saime Lutoni lennujaama autorendikeskusest, tagastasime samasse kohta. Tagatisraha oli 180 eur ja tagastati see hiljem päris kiiresti. Rentimisel näidati ette kõik kriimud ja saadeti ka pildid nende kohta meilile. Kogemus oli väga positiivne ja tasus end ära, sest plaanid muutusid ja oli terve vaba päev trippimiseks. Sõitmine sealses liikluses oli muidugi kogemus omaette :) Aga väga positiivne, sest liikluskultuur meie külastatud paikades oli viisakas ja üksteisega arvestav. 

Seda ma usun, et Londonis on ummikud, olen seal käinud mitu korda, aga seekord pole teema."Lutonist või Stanstedist Studleysse" ehk siis minek tööasjus ja  hoopis mujale. Vaatamisväärsusteks eriti aega pole.

Hei!On kellelgi veel kogemusi jagada autorendi kohta Londoni lennujaamadest?Septembris vaja üks tööalane reis teha (Lutonist või Stanstedist Studleysse), kuid vaadates rongipileteid ja autode rendihindu, tundub mõistlikum rentida auto.Easycar.com on lootustandev, aga kogemus sellise asjaga täiesti null.Näpunäiteid? Mida vältida?

2014 käisime Bangkok-Koh Lipe-Koh Tarutao-Krabi-Bangkok-Chiang Mai-Bangkok ja siis koju. Koh Tarutao on huvitav saar, soovitan. Koh Lipele sattusime juhuslikult, see on pikem jutt :D Aga oli ka tore. Krabi oli ka juhuslik. Chiang Mai meeldis ka. Ja siis sai aeg otsa. Koh Tarutaol kohtasin huvitavat sakslast, kellelt saime palju soovitusi. Mingi bioloog. Enam suurt ei mäleta, mis ta rääkis, kahjuks. Kuskil reisipäevikus on vist märkmed isegi olemas.

Seljakotti rentida pole mõelnud? (kui endal pole ja sõber ei laena). Ma ei kujuta Dehlis kohvriga liiklemist eriti ette :)

Emirates pakub läbi Stockholmi soodsalt, reisimiseks kuni märtsi lõpuni 2014. Pakkumine tuli suhteliselt hiljuti, mina täna piletid sain igatahes http://www.holidaypirates.com/flights/cheap-flights-from-stockholm-to-bangkok-or-hong-kong

Tasuta kaarti saab ehk ka Cityterminalst mingist turismiinfo punktist. Vähemltastat tagasi sai, loodetavasti pole nad kitsimaks muutunud vahepeal ;)

Mul õnnestus, muide, ühel katsel vaid 2 küsimusele vastates ümber maailma põrutada. Ühe neist vastasin valesti :D Arvata võib, et palju punkte ei saanud.

Ma sain aru, et vahet pole. Arvuti lihtsalt loosib mängijate seast. Täpselt pole siiski uurinud.

Olen Indias ööbinud nii korralikes hotellis kui ka täielikes urgastes. Kummaski variandis ei olnud ei madusid ega prussakaid ega ka muid elukaid :). Linnad, millest jutt - Delhi, Chennai, Kovalam, Agra.e See muidugi ei välista midagi. Aga öömaja otsides vaata enne ikka tuba üle, põrsast kotis ei pea ostma ;)

Ei ole mingit 14 ja 14. KUi on puhkusegraafik, siis vastavalt sellele. Kui ei ole, siis teatad 2 nädalat ette ning juhul, kui sul on väljavõtmata puhkust, pead sa seda ka saama. Graafikuväline puhkus on kokkuleppeline.

Sipelgd ei olnud ju Partsi toas. Vahet pole, mõttetu vngumine tundub nii või teisiti.

Ise sain kunagi kahele inimesele piletid 11000 RS. Trivandrum-Delhi. Mingist suvalisest reisibüroost võtsin. Aga kogemus iseenesest oli lahe, sest see reisibüro omanik oli ikka supertegelane. Eriti see, kuidas ta naeris......oijah

Noh, müügiperiood on kuni 01.03.2008. Võimalik, et ei saa kah, ma pole uurinud täpsemalt ;)

Condor pkub nt Taisse lende. Tallinnast alates ja piletkoos maksudega edasi-tagasi mingi 9000 krooni. Minu arvates küll väga soodne... http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/kuva/id/1652/lan/ee

Tsiteerin siis samuti: "Austan eesti keele reegleid, jälgin et minu kirjutised oleks loetavad...jne..."

Üldiselt võiks reegleid lugeda koos ja neid seostada, mitte kontekstist välja rebida.

Indiast ja vaktsiinidest - soovitan lugeda terviseportaale, kus täpselt kirjas, mida kujutab endast A-hepatiit, malaaria, kõhutüüfus. Ja millised on ettevaatusabinõud. Üldiselt ma arvan, et India on üldse väikelastelesobimatu. Samas on inimesed käinud. Kui palju neil probleeme on olnud, kas mingeid halbu tgajärgi, seda ma ei tea. Minu arvamus - kui sulle su laste ja enda elu armas on, siis sellisesse kohta, nagu India, minnes vaktsineeri!