krokutill

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
50 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänud. Lennata tahaks 1-sel dets. nädalaks, rohkem ei mängi tööjuurest välja. Aga uurin veel paari kohta viimase hetke reisiga, Madeira on tegelikult ammu mõttes olnud.

olnud korduvalt Kanaaridel talvisel ajal, ja sellest siis ka küsimus- on Madeiral sarnane olukord või ikkagi jahedam. Loomulikult pole aastad vennad , aga mingi võrreldava infi võiks teadjad siia kribada. Ja tänud flora...

soovitate minna dets. alul Madeirale? Peaks olema vaikne hooaeg ja loodus ka vast nn.talvine. Aga ikkagi kas tasuks minna?

stiil jah. Mugavam oleks minna Vantaast, Aurinkomatkadel on just soodukas Brasiiliasse, mitte küll päris jõulude ajal.

jama lugu jah. Kõige õigem oleks tellida kassile eraldi loomalennuk, soovitavalt koos veterinaariga, kes jälgib et kass hulluX ei läheks. Järgmine ja natuke pikem variant on kassi transportimine autoga USA-sse, sel juhul peab juht olema võimeline hoolitsema looma eest terve reisi jooksul.

olen siin hullemaidki küsimusi näinud. Ja ega vastuski eriti vaimukusega ei hiilanud...emand sultanjal on paremaid nalju olnud, kuigi jah- suht harva.

nüüd küsimus selge. Oktoobri lõpus soovitan minna Türki ja seda üsna lihtsal põhjusel, hooaeg lõppenud, hinnad soodsamad ja inimesed lapsesõbralikumad ning vesi ja päike on veel täitsa korralikud. Ehk siis raha eest mis läheb GC, Tenerifel või Lanzarotil tagasihoidliku hotelli peale , saab Türgis korraliku elamise koos söökidega. Olen käinud aastaid sel ajal ja pole kunagi pidanud pettuma. Alates detsembrist aga pilt muutub, hakkab sealgi talvehooaeg ja siis loomulikult Kanaaridele,kus on stabiilne soe kliima,

ma rumaluke ei uurinud asja, ja tarisin lolli peaga oma Tomi Santorinile...Tänu jumalale on saar imepisike ja eksimisvõimalust praktiliselt pole.

saab võrrelda võrreldamatut, ehk siis suurt riiki pisikese saaregrupiga? Küsimus on valesti esitatud- seega vastus puudub.

parkimine nädalaks P50-nes maksad 40 euri, reisifirma sooduskupongiga saad 10% alla, lennujaama viib ja toob buss.

nüüd siis enda poolt kogetu. Parkimine nädalaks P50-s maksab 40 eurot, kui lendate reisima soome reisifirmadega, küsige sooduskuponge, saate 10% alla. Transfeerbuss käib parkla ja lennujaama vahet tihedalt.

tänud vastajatele. Me siiliga oleme olnud vist erinevates Soomedes, või pole ta käinud Kela- ja Vero kontorites või politseis. Veel eelmine aasta keelduti kategooriliselt ja jäärapäiselt avamast Espoos Nordea pangas kontot ID kaardi esitamisel. Mujal euroopas on jah asi teisem.Aga eks sommid arenevad... ja veelkord tänu.

kas tõesti ei ole Saksamaal su türklasel ühtki sugulast? Aga Eesti positiivse vastuse peale ära eriti looda.

jah küsimuse ebatäpselt. Üritan siis uuesti- kas Vantaa lennujaamast EU siseselt lennates piisab eestlastel ID kaardist või nõuavad soomlased oma põikpäisusega ikka eestlastelt lennujaamas passe nagu neil igal pool mujal(pankades ja riigiasutustes)kombeks .Huhh. Paluks vastata inimestel, kes on tõeliselt sealt viimastel kuudel välja lennanud, mitte teoreetikutel.

Vantaast lennates piisab ID kaardist? Sama küsimus Santorini kohta? Mitte ammu küsiti Soomest lennates eestlastelt passi.

Plaan suvel Hispaaniasse ja alul Barcelonasse...aga praegu on ju sügis ja mis riik see Barcelona on?

  1. Imeläbi Hispaaniasse jõudmine on lihtne nagu iga ime, ehk siis nagu noored ütlevad- imed täiega. Teekond rakse kindlasti pole, aga nagu eelnevatest postitustest oled lugenud, tuleb osata siiralt nutta kirikutrepil, varastada puuvilju ja osata laulda ja tantsida.
  2. Tööga on seal nagu igalpool lampi ajal, kuna teil on hea haridus ja keeleoskus, siis oodatakse teid avasüli, nn eluoludega on seal suurepärane.
  3. Et siis Eestalsed Barcelonas on teiega alati ühenduses ja aitavad meeleldi ja rõõmust kiljudes. Palun.

sel teemal rääkinud soomlastega. Nemad väidavad, et alla 70 euroseid trahve, mis on saadud naaberriikides, nad ei maksa,väidetavalt siis alla selle summa ei hakka Rootsis keegi süüdlasi otsima, vast ehk siis sama asi nende puhul ka Eestis. Kindel loomulikult ei saa selles olla, aga 40-50 euroseid Soome trahvikviitungeid pole ükski mu tuttav kunagi maksnud ja pole ma ka kuulnud, et sellest mingit jama oleks tulnud. Aga kunagi ei tea...

ühest rämpsfirmast lahti. Kahju, et see tuleb maksta kinni reisijatel ja sama seltskond hujareid alustab mõne aja pärast uuesti tegevust. Oma süü on ka lihtsameelsetel odavreisiotsijatel, ammu ilmuvad siinsamas Tripis negatiivsed kommentaarid selliste tegijate kohta. Huvitav ..kes on järgmine? Sel aastal eelistan igaks juhuks Soome reisikorraldajaid. Ja siiras kaastunne puhkusest ilmajääjatele.

Veelkord tänud siis Emand Porilasele.

isand Porilane... tegelikult oleks ise ka võinud kasutada otsingut. Aga tänud veelkord.

laias laastus on kõigil kirjutajatel õigus..igaüks näeb ja kuuleb ja hoomab seda mida tahab või oskab või otsib. Aga ütlen veelkord oma ISIKLIKU arvamuse- ma kohe mitte kuidagi ei saa mööda vaadata kui lehm(inimene) Indias rannaliivale päevitajate kõrvale pasandab. Vabandage, kui tundun kitsarinnalisena ja võõraid kombeid mitteaustavana. Tolerantsed kodanikud võivad olla rahul kõigega ja jagada oma rahakotte ja lähedasi igal pool maailmas kohalike pärismaalastega.

aastat tagasi ööbisime Vetsi Talli nimelises kohas. Täitsa mõnusad tünnilaadsed majakesed- suht spartalik olemine, aga kena pererahvas ja tugev hommikusöök. Julgen soovitada.

laastus on enamus asju öieti kirjutatud.Loomulikult on asi ka (mitte)vedamises ja suhtumises ja reisikogemuses. Aastaid tagasi läksin Tuneesias käsipidi kokku putkakaupmehega, kes yritas mu abikaasat vägisi oma poodi vedida... teistes sarnastes riikides nagu Maroko, Tyrgi ega Egiptuse, pole asi nii karmiks läinud.

sellisesse kohta nagu www.kalale.ee seal on võimalik mölahunnikust, kasutades otsingut, leida ka kasulikke kommentaare. Uut teemat ei soovita seal teha, sest tavaliselt teevad nn.isakesed seal uutele liikmetele verbaalselt elu väga tuliseks..