trip-krainetrip-ukraine-dark

ootaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

tänud kõikidele kes viitsid asjalikult vastata !

Warwicki lossis käisime möödunud aastal. Soovitan kindlasti.Kõigile meie reisilistele meeldis väga ( nii lastele kui vanadele )

Meil Eestis võib märtsi alguses ju tõeline padutalv olla ( sama käib ka Läti kohta , edasi ehk enam mitte ). Tahaks ikka terve nahaga sinna ja tagasi sõita. Mandri-Euroopas ja Inglismaal on sel ajal ikka tõeline kevad ja probleeme ei teki.

Soovitaksin Santanteri linna Põhja-Hispaanias. Maaliline ja rahulik linn ookeani ääres. Meie pere lemmik 2 aasta taguselt reisilt.

Sea Life Centre ja Cadbury šokolaadivabrik ... need paneme kohe oma plaanidesse sisse. Suured tänud ! Aga kas keegi oskab midagi ka normaalsete hindadega kaubanduskeskustest midagi kosta? Coventrys leidsin mingi jalakäijatele mõeldud kaubatänavajupi ja paar ehituse ja majapidamisega seotud suuremat kauplust lisaks toidundusele. Birmingham on liiga suur linn, et isepäi otsima hakata. Olen nende linnaliikluses kaunis koba ja eriti ei taha tühja ringi ekselda, seepärast loodan, et keegi annaks suuna kuhupoole tüürida.