trip-krainetrip-ukraine-dark

WalkerW

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui autos on 4 inimest, siis ainuüksi transport on lennureisist kindlasti 400-500€ odavam saab ringi vaadata ka teepeale jäävates riikides. Siinmainitud 2 nädala autorent 75€-ga ei ole usutav kuna see ei sisalda ilmselt 0€-st omavastutust ja ise küll ei riskiks võtta autot renti mingi paarituhandese omavastutusega. Autorent on pigem hinnaga 400-500 ja kui on vaja veel lastetoole, siis nende hind lisandub täiendavalt juurde. Seega lennuvariant läheb päris kalliks. Autoga saab mugavalt ööbida kämpingutes, mis teeb ka majutuskulud odavamaks. Lennureisi võib ehk mõelda üksi-kaksi liikudes.

Ei ole ju vabadust ööbimiskoha valikul, selleks tuleb kasutada ametlikke kohti, kus siis lisandub rendihinnale veel üksjagu juurde, keskmiselt vist mingi 40 euro ringis. Kui arvestada ka suurem kütusekulu, ebamugavused kitsastel teedel liikumisel, keerulisem parkimine ja see, et hotellides on hommikusöök hinnas, siis tuleb neljaliikmelise seltskonnaga sellise auto kasutamisel päevahinnaks ligi 200 eurot. Kordi odavam variant on oma auto ja telk või siis hotellide kasutamine. Just reisilt tulnud ja näiteks Varssavis saime neljalöe inimesele toa 60 euro eest ja seda Hiltonis.

Sellel viimasel aadressil ei ole ju samuti Eiffeli piletite ostmise võimalust vaid sealt saab tellida kalleid valmispakette. Sooviks internetist osta seda kõige tavalisemat piletit mööda trepi teisele korrusele ja sealt liftiga ülemisele korrusele minekuks.

Kõik mainivad siin Eiffeli piletite tellimist internetist aga Eiffeli enda leheküljel sellist võimalust ei ole. Palun kas keegi teadjam annaks siis teistele ka teada konkreetse aadressi kust neid pileteid internetis tellida saab?

Hotell ise vägagi normaalne. Miinus jah see, et asub Alanyast 10km eemal aga samas võib seda ka just plussiks lugeda kui ei soovi kaubandusega tegemist teha. Alanyasse saab väga lihtsalt bussiga, 2 euro eest suund ja bussid liiguvad tihti. Minu jaoks oli selle hotelli suurim miinus see, et söögilauas puudusid mahlad, joogiks pakuti vaid mingit rõvemagusat siirupiollust. Ja paljureklaamitud värskeltpressitud mahlasid ei olnud võimalik isegi lisaraha eest mitte tellida. Aga seda puudust võis kompenseerida näiteks veini või õllega :)