WalkerW

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Sellel viimasel aadressil ei ole ju samuti Eiffeli piletite ostmise võimalust vaid sealt saab tellida kalleid valmispakette. Sooviks internetist osta seda kõige tavalisemat piletit mööda trepi teisele korrusele ja sealt liftiga ülemisele korrusele minekuks.

Kõik mainivad siin Eiffeli piletite tellimist internetist aga Eiffeli enda leheküljel sellist võimalust ei ole. Palun kas keegi teadjam annaks siis teistele ka teada konkreetse aadressi kust neid pileteid internetis tellida saab?

Hotell ise vägagi normaalne. Miinus jah see, et asub Alanyast 10km eemal aga samas võib seda ka just plussiks lugeda kui ei soovi kaubandusega tegemist teha. Alanyasse saab väga lihtsalt bussiga, 2 euro eest suund ja bussid liiguvad tihti. Minu jaoks oli selle hotelli suurim miinus see, et söögilauas puudusid mahlad, joogiks pakuti vaid mingit rõvemagusat siirupiollust. Ja paljureklaamitud värskeltpressitud mahlasid ei olnud võimalik isegi lisaraha eest mitte tellida. Aga seda puudust võis kompenseerida näiteks veini või õllega :)