trip-krainetrip-ukraine-dark

Reisukas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lastega tasub kindlasti võtta vaparetto päevapilet. Esimesel korral tegime ainult tunniajase tiiru vaparettoga. Lapsed olid väsinud ja ei tahtnud kõndida. Järgmisel korral ostsime kohe päevapileti, sõiduplaan on tegelikult väga lihtne. Oluline on vaid teada, kummale poole minna. Ja nii me seiklesime terve päeva, hüpates maha kui tuju tuli ja järgmise sõidukiga jälle mingi maa edasi. Jõudsime nii Muranole , kui Buranole. Kurb oli vaid see, et klaasipuhumist ei toimunud, aga saime siiski töökojas uudistada.

Jälgige oma reisivarustust ! Tsehhis on vargaid, kes passivad peale. Ise selles riigis ei taha enam peatudagi. 15 minutilise wc peatusega tehti meil auto puhtaks ;(

Itaalia liiklus on selline, et targem on sõita mööda kiirteed. Tuleb odavam ! Tsehhis ja Austrias on vinjetid 7-10 ja nädal vist kehtis. Muuseas ka Ungarisse oli vinjetiaeg saabunud. Kuigi sinnakanti vist ei satu. Poola lõpus, umbes 100 km enne Tsehhi piiri on motell, kus päris hea hind ööbimiseks: http://www.eholiday.pl/noclegi-3712.html

Meie sõidame ühe jutiga iga aasta siia välja.....oleme jäänud rahule

Garda järve Lazise piirkond (Veronast järve suunas ) on väga ilus. Ise võtsime Fossalta kämpingus majakese. Sealt oli 6 km lõbustusparki, veeparki ja movieland oli vist 3 km. Teisele poole jäi Monte Baldo mägi, kuhu viis tõstuk üles ja seal läheb vähemalt pool päeva ära. Veel põhja poole jäid Dolomiidid. 7 km kämpingust oli Sirmione poolsaar. Järve kallas on kivine, aga ujuda väga mõnus. Toimub ka laevatamine järvel.

Leidsime hea pakkumise Riiast Istanbuli. Nüüd mõtleme millega sealt Alanyasse kõige parem oleks edasi saada.

Itaalias on ju väga mugavad ja kiired rongid. Hinnad pole ka nii kallid, et jääda tee peale kahtlaselt hääletama.

http://www.gardaland.it/en/home.php Sobib nii lastele, kui täiskasvanutele. Hind tundub pisut soolane, aga on seda väärt ka !

Lastega on Slovakkias rohkem teha- Suured Tatrad mägitõstukiga, Tatralandia veepark- siin saab terve päeva veeta. Meie omadele meeldis.Spisske kindlus ja Orava loss , viimase lähedal sai ka parvetada.

kas leidub kusagil ka uuemat infot teemaksude ja kütusehindade kohta ? Autoclub lehel on 2004 aasta andmed.

autoroute 2007 juurde tuleb osta vastuvõtja. Elionis oli erinevaid pakkuda. Kuigi meil jooksis suvel kokku, Viin oli viimane, kus kaarti nägime. Järgmisel suvel katsetame jälle....

If kindlustusega oli meil tõsiseid probleeme.... Kui su asjad ära varastatakse...ka autost, siis on see pagasikindlustuse alla käiv ja lõppkokkuvõtteks lugedes nimekirja, mida kõike nad ei korva.... Kindlasti teha tervisekindlustus, mis iganes võib juhtuda, saab vähemalt abigi. Meie tuttav sai Norras pimesoolepõletiku.