sebin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

186 meeldimist
57 postitust
405 kommentaari
Viimased kommentaarid

Air Balticult raha kontol, ankeedi täitmine ei viinud kuhugi, heistama pidi.

Tõepoolest, kust selline arvamus? :) Tegelikult ma ei leia, et Tripi tsensuur kuidagi liialt agar või tuim oleks. Kuigi teema kommentaare lugedes tundub, et toimetusel ikkagi natuke kripeldab.

Tere. Kui teil kunagi plaanis seltskonnaga Ida Virumaad avastama tulla, siis Virulase Puhkemaja pakub hubas majutus kuni 16 inimesele. Asume Toilas. https://www.toila.eu/

PS! Aitäh Tripile võimaluse loomise eest.

Ja lõunanaabri poole sisse elades avastad mbetsillivaba ühiskonna? Mnjaaa.

Huvitav, et inimest segab elamast valitsus. Veider. Elasin oravad üle, elan ka selle valitsuse. Oma heaolu eest vastutan ikkagi ennekõike mina ise. Toompea peale ma lootma ei jääks. Või ei ole nii?

Kui soovite pikemalt kui päev, kaks kohalikult väikemajutajalt tuba või maja rentida, siis soovitan otse helistada, hind võib kukkuda kuni poole võrra. Nädalaks bookingust broneerides saategi päevahinna korrutatud seitsmega.

Arvatavasti võtame naisega rattad ja teeme mööda kõrvalisemaid teid Kesk- Eestile nädalase ringi peale.

Huvitav on see, et minul näitab teenustasuks ikka 11.74.

Ma ei tea muidugi kuidas teie suudate 20 sendiga 1000 eurot liigutada, aga mulle näitab TransferWise fee Taisse 11.74 EUR. Pangakontoga ülekandes maabub saaja kontole saadetud kogus eurosi mitte THB, vaja on teha vastav linnuke, et kontol saaks arveldada ka valuutaga. https://transferwise.com

Paypal ja TransferWise võib mõnikord kallimaks osutuda, kui tavaline 25 eurot maksev pangaülekanne, sõltub summast. Kui kulud kantakse kahasse, siis maksab ülekanne üldse 5 eurot, siitpoolt vaadates.

Löö suuremad meediakanalid lahti ja vaata esilehekülgede pealdisi. Otsida ei ole suurt midagi vaja. CNN, BBC, NBC, Bloomberg, FoxNews, WSJ jne, jne.

Veider jah, et siiamaani ollakse eitamise faasis ja püütakse pisendada tegeliku olukorda. USA tarbija alles hakkab lukku minema, tagajärjed saavad huvitavad olema. Mitte mingisugune raha peale pritsimine ei aita, kui inimesed kodus istuvad ja ei tarbi. https://www.insider.com/photos-empty-las-vegas-coronavirus-2020-3

Eriti ilus on börsidel toimuv. Kui nüüd USA tarbija peaks koroonaviiruse hirmus koju jääma, raha kulutamise asemel, saab veel palju põnevam olema.

Mis puutub puhangutesse teistes riikides, siis tundub, et kõik on alles ees.

https://www.bbc.com/news/world-asia-51591091

Paar nädalat tagasi sai üritatud osta läbi Mytrip Tallinn - Odessa, Lvov - Tallinn piletid, raha broneeriti, aga kinnitust ei tulnud. Sain kohe esimesel korral helistades teenindaja kätte, broneering vabastati ja soovitati uuesti teise krediitkaardiga proovida. Teenindus oli väga hea, küll venekeelne. Suur oli mu üllatus, kui samu lende  AirBalticus uurides avastasin, et sealt on hind odavam. Loomulikult sai otse lennufirmalt ostetud.

See 30 - 40 on küll laest võetud, arvatavasti mahub kommenteerija vanus sinna sisse, et nii julgeid üldistusi tehakse. Mis viirusesse puutub, siis selle leviku haripunkt tundub olema juba murtud.

Tundub, et nakkus progresseerub, kuna muutus haigete diagnoosimise metoodika. https://www.bbc.com/news/world-asia-china-51482994

Langkawilt Koh Lipele on tund aega kiirpaadiga sõitu, VOA saad maabudes. Soovitaks need kaks saart komplektis võtta. Kui tundub, et väheks jääb, võib Penang -Langkawi - Koh Lipe teha. Penangi Hiinalinn on külastamist väärt, kulinaarseteks seiklusteks parimaid kohti. Siselennu piletid on imeodavad.

Lihtsaim viis on liinibuss, ei pea piiril sinna ja tagasi tulles tühja ootama. Ecolines peatus on metroojaama kõrval. Auto pärast pole ka vaja muretseda.

Turismisektor saab valusa matsu, tütar töötab Tumlares ütleb, et hotellibroneeringuid tühistatakse tuhandete kaupa. Samas lugesin BBC artiklit, kus väidetakse, et ainult 1/4 haigestunutest põeb selle läbi raskel moel. Fataalselt lõppenud juhtumid siiamaani ainult vanematel inimestel, väljaarvatud üks 49 aastane naine.

Elan aastaid Ida-Virumaal ja tunnen puudust nõuka aegsest Virmalise tordist, tropsi kommist, tänaval müüdavast granaatõuna mahlast, gaseeritud vee automaatidest, värskest õllest mis 7 päevaga hapuks läheb, vaadikaljast jne, jne.

Lennujaama esimeselt korruselt läheb mikrobuss, pileti saad kohapealt osta. Sõltub mis kell lennujaama jõuad, kuna viimane praam läks vist 7 paiku õhtul.

Põhjas ei ole asi nii just selles, et oleks külm, vaid lihtsalt mägedes istud pilves ja seda otseses mõttes, näha ei ole muhvigi. Teed on libedad, võrritada on pingeline. Samas on just vaated, mis seal müüvad. Vietnamis oleks minu esimene valik kõhklemata põhi.