sebin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
106 meeldimist
43 postitust / 275 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Loen momendil koos kassiga -sisemise- eilseid järjekordselt deliiriumis tehtud sooritusi. Ei saa kiita, et üleliia õnnelik oleks. Sõnum mida ma eile tahtsin teieni tuua on kahjuks meelest läinud. Arvatavasti midagi seoses tolerantsusega, aga pead ei saa anda. Loodan, et me kõik -
nii andekad, kui vähem- mahume siia ruumi ka edaspidi ära.

Ei ole kunagi selle peale tulnud, et inimesed hindavad foorumi postitusi naiivseks, rumalaks, lolliks, - arukaks, targaks, geniaalseks. Siin otsid ikka teemat mis huvitab või ei ole nii? Ei pea ennast teravaimaks pliiatsiks karbis, lihtsalt põnev on kui siinsed parimad -kuumemad- pead sõna võtavad :)
NB! Keegi ei võta isiklikult palun.

Milleks taoline snobism?

Pühendunutele on üleval lennupakkumiste ees teine otsingumootori link, sinna saad sisestada kõik oma soovid :).

Seedimiseks. Foorumis on väga palju inimesi kelle emakeeleks ei ole eesti keel. Vaffa jäi ka mind kummitama :)

Üks korralik venelaste lehekülg, päris detailne info. Tekst nii vene- kui inglise keeles: http://www.althaiman.ru/koh-chang/koh-chang.htm

Millist kohta? Veeri viimane lause korra veel läbi. Üldiselt enamus suuremaid Lõuna-Hiina Mere ääres asetsevad kuurortid on oluliselt puhtamad, odavamad, hubasemad.

Sõltub sellest palju asju endaga kaasas vead. Tegelikult jätkub kahest kolmest pesu, T-särgi komplektist, kui ise pesemist ei pelga.

Phu Quoc'i on siin hekseldatud läbi mitme erineva foorumi, ei ole ainult minu subjektiivne arvamus, et saar räpane on. Puhates mõnes uhkemas resordis siis pole muidugi hullu, kui hotelli territooriumilt nina välja ei pista. Kuid kui saarel ringi tahad vaadata siis on asi ikka nutune küll. Vietnamis ei ole teise nii koleda turistilõksu peale veel komistanud.

Vietnamis on rannapuhkuseks kordades paremaid kohti kui Phu Quoc. Arvatavasti kunagi oligi tegemist mõnusa puhkusesaarega, kuid praeguseks ei ole sellest küll suurt midagi alles jäänud. Soovite puhata räpasel, prügi täis ehitusplatsil siis proovige järele.

Termaalbasseinid ongi seal selleks, et peale rassimist oma haigeid konte õhtuti leotada. Autoga ringi kimades pole vahet kus ööbid. Arvatavasti perega sõites sportliku resultaati tegema ei minda. Võite rahulikult mäkke keskpäevaks sõuda, ei pea hommikustes piletijärjekordades nina nokkima, ka poole päeva pilet on pea poole soodsam. Nelja tunniga jõuab ennast rahulikult täitsa sodiks sõita. Peale Jasna -mis on küll suurim- jätkub sinna küllalt teisi lahedaid keskusi mis tasuvad külastamist näiteks, Tatranská Lomnica, Strbske Pleso, Kubinska Hola, Ski Park Ruzenberok, Donovali, Martinské Hole, Čertovica jne. Kuna suusatada iga päev nagunii ei viitsi siis piirkonda jääb vahepalaks kolamiseks Banská Bystrica oma hubase vanalinnaga ja vähemal määral Liptovský Mikuláš. Võib ka natuke eemalolevaid suusakeskuseid proovida. Näiteks Relax Center Plejsy väärib väisamist, teele jääv Spis Castle tasub kindlasti vallutamist, vaated alla orule on lummavad. Majutuse soovitan vaadata Bešenova'sse või Liptovský Mikuláš'i.

Oskab keegi täpsemalt lahti seletada millal apelsinid Kreekas küpsevad? Punane vein värske küpse apelsiniga tasub omaette ettevõtmist.

Kui ei ole kahju ühest eurost-esmane WSJ kvartali tellimus- siis mõnusa reisi ja veini lebo kirjelduse leiad siit. https://www.wsj.com/articles/uncorking-the-perfect-long-weekend-in-californias-anderson-valley-1428092324
Milleks tõmmelda tuhandeid kilomeetreid, võtke rahulikumalt.

Mnjah, 'Raivo ilmselt olen sina üks mõtetu paketi seikleja'. Et kumb siis? Tauri või Raivo?

Soovitan korra Indias ära käia. Mitte Goas vaid tõelises Indias. Peale seda kogemust vaevalt, et prügi mujal Aasias enam silma torkab. Mitte, et ma Indiasse tagasi ei tahaks.

Kallis päike ma ei ürita kellegiga foorumis vastanduda, iga venna kogemus on unikaalne. Hea kui keegi viitsib siin jagada.

Huvitav kust tuleb see dollari müüt. Mõned kümned aastad tagasi see oli tõesti nii. Lihtsalt võtke kaasa suure vääringuga kupüüre, mingil -arusaamatul- põhjusel on neil Aasias parem vahetuskurss . Konkreetselt Vietnamis on kõige soodsam vahetada oma kupüürid pangas, mida iganes siin ei räägita. Automated Teller Machine:) on vendadele kes armastavad turvalisust ja pankade toitmist.

Teemade lõppu võiks panna lingid: tagasi foorumisse, tagasi ülesse. Rullimine tüütab. Otsing ikka siiamaani pekkis.

Tegelikult on Booking.com väga paindumatu, majutusettevõtjal on võimatu ennast oma soovide kohaselt antud keskkonnas ülesse riputada. Jäik raamides süsteem. Siin aitab vana hea telefon, et otse hotelli lauast nõu küsida.

Eks see teise klassi vaguni mugavuse mõiste varieerub. Sõltub arvatavasti rongist. Minu kogemus oli pigem nostalgiline, neljane kajut, uks ees, konditsioneeriga. Olud meenutasid omaaegset Tallinn-Moskva rongi kupeed.

Agrast Delhi olen sõitnud tavalise platskardiga, ei ole midagi hullu võib-olla natuke liiga rahvarohke. Paari tunnise sõidu kannatab rahulikult ära. Pikemad otsad lähevad tüütuks. Jodhpurist Delhi sõites valisin teise klassi kupee, kuna esimese ja teise klassi kupeed olid samas vagunis sain kiigata ka nn. esimesse klassi. Ütlen ausalt, peale tuntava hinnavahe muid põhjapanevaid erinevusi ei märganud. Üleüldse kui on võimalik siis lenda, esimese klassi piletid kipuvad ka lennupiletitest kallimad olema.

Meil on Swediga kogemus. Naisel oli väike intsident. Summa oli küll väike -100euri- naastes esitasime ainult avalduse ja arsti poolt väljastatud arve ning paari päeva pärast oli raha arvel.

Kui leiad otselennu Bangkokkist Hai Phongi siis loomulikult Hai Phongi. Lennujaamast taksoga Ben Binh kaini, edasi praamipilet kombineeritud bussiga kuni Cat Ba linnani. Vaata ainult millal viimane praam läheb, sest Hai Phongis pole tõesti midagi teha, raiskad ainult terve päeva ära. Kuigi linnalähedastes randades on majutused olemas on nad oluliselt kallimad ning ega seal veebruaris vast polegi suurt midagi teha. Linnakeses sees on majutusi igale maitsele. Kohapeal soovitan võrri kuna liiklus on suht olematu. Trippe Lan Ha lahele saad võtta Ben Beo kailt, sõidad kohale astutakse ligi pakutakse erinevaid variante ole ainult mees ja kauple. Kuigi kaardilt vaadates on Ben Beo kai Cat Ba keskusest paarisaja meetri kaugusel ei soovita jalgsi üritada, mägine, eriti tagasiminek linna saab vaevaline olema. Tagasi Hanoisse maksis pilet vist mingi 250k. Bussiga teisele poole saart sadamasse, sealt praamiga mandrile, edasi bussiga Hai Phongi bussijaama ning sealt juba Hanoi bussi peale. Hai Phongi Hanoi vahele oli ehitatud uus kiirtee buss kimas 110 km/h.