sebin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
140 meeldimist
53 postitust / 332 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Jah hbert ''Olen nõus, et hotelli hind ei pruugi näidata selle taset, kuid ei ole minu asi hakata kellegi valikut maha laitma. '' minu mõte ja seda tõsiselt. Ei viitsi enam vastuvoolu ujuda. Kahjuks iga vend näeb kommentaaris seda mida ta tahab näha. Rõõm näha foorumis uusi, andekaid, isetedlike sõnavõtjaid. Käige kinos ära, ''Bohemian Rhapsody'' oli üle hulga aja lahe vaatamine.

Ega siis rahanumber kedagi ei erutagi. Lihtsalt inimesed üritavad kaasrtripikat müksata, halloo sama raha eest on võimalik palju rohkem , palju paremini, palju luksuslikumalt -natuke vasturääkiv onju?:)-, mida kahjuks võetakse isikliku solvanguna. Mul on sõber kes käis 12 aastat järjepanu  Phuketil puhkamas ning kelle jutu järgi pidi see Tais olema kõige parem koht. Point on selles, et kui ''mooriga vannu ääres'' peesitad, siis rohkemaks fantaasiat võib-olla ei jätkugi. Äkki peaks olema mingisugunegi, kasvõi miinimum võrdlusbaas oma veendumuste kinnitamiseks? 

Britkin, ma olen kiilakas. Kas ma peaksin nüüd sinu kommentaari peale solvuma? Usu mind, ei kritiseerinud kedagi, panin lihtsalt napsusena oma mõtted välja.  Kui kellegile hõlma hakkas, siis palun vabandust.

Miks peaks üldse Krabis või Phuketil puhkust veetma? 

Koledad turistikad mõlemad: 
1. Ülerahvastatud, maotu, steriilne, rahakotile orienteeritud keskkond.
2., Tuntud, kuid mitte kõige hingematvam loodus Tais.
3.Tahad üksildasest looduskaunist kohast pilti teha, siis pead tunnikese ootama, et kaasturisti kaalikas negatiivile ei jääks.
4. Võrreldes teiste regioonidega, ebasõbralik rahale orienteerunud  kohalik.
5. Kallis, vabandage väga, 180 euri eest saab Tais ikka väga eksklusiivse olemise. Peab kõvasti pea peale olema kukkunud aga eks meil kõigil on  erinev rahakott, oskused selle kasutamisel.
6.Tripelt maksmine  ei ole probleem, kui kihk on teistele näidata.
7. Isegi kui tahate niisama Tais mõnusat lebo, suvitamist, siis tehke: Koh Lipe, Koh Phangan, Koh Tao, Koh Chang, krt Põhja Tai, rakendage natukenegi fantaasiat, elamus saab olema topelt. Mitte summa ei tee reisi, vaid hea planeerimine. 
8. Krdi hea vein oli, mis sundis taolisi avaldusi tegema...
Kaks nädalat on paras teha mõni Hiina maakond. Loodusehuvilisele alustamiseks näiteks Yunnan.

Kaks äärmiselt kena linnakest Lätis on Kuldiga ja Cesis (Võnnu). Mõlemasse võib ennast paariks päevaks rahulikult unustada.

N-iteks Tallinn.  Millal viimati vanalinnas süviti kolasite?  Meie vist 30 aastat tagasi. Võtan sellel suvel ette.

Meeldis ka see võrriga läbi Vietnami. Asjalik vennas, tavaliselt temavanustel reisiteemalistes videoblogides visuaalis domineerivad pruudid.

Tõepoolest, see on midagi uut. Hea uudis. Meie viimane käik load veel ei kehtinud.  https://vietnammotorbikerental.com/vietnam-motorbike-driving-license 

Kõik tuttavad kohad, läbi punkel'i silmade natuke veidrad :) -erinevad. Üks täpsustus, meie load seal ei kehti, ka koos rahvusvaheliste kaantega mitte.

Kõik Delphin ketti kuuluvad hotellid omavad soojendusega basseine, https://www.delphinhotel.com/en Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.

Otse helistades 10% alla küsida on täiesti normaalne.  Toimib muidugi ainult väiksemate asutuste puhul, kus otsustaja ise telefonile vastab. Sõltub muidugi ka hooajast. 

Koh Lantal olles käige kindlasti koobastes ära, saate korraliku elamuse mida mäletate veel aataid - Khao Mai Caew Cave. Laenate võrri, sõidate kohapeale. Maksate väikese raha, ootate, kuni koguneb grupp vähemalt neljast inimesest. Kohalik giid juhatab teid läbi koobaste. Kindlasti ei ole üritus lastele ning jalga soovitan panna spordijalanõud. 

Pekingi ja Shanghai vahele jääb Qufu, kus on kiirrongijaam täitsa olemas. Tasub päevakese raiskamist.

Hanois ööbisime sellises kohas nagu http://hanoigoldenmomenthotel.com/. Natuke küll kulunud, kuid suur puhas tuba. Väga mugavalt vana kvartali keskel, hinna kvaliteedi suhe paigas. Lauast saab võtta 15 dollari eest juhiga maasturi lennujaama. Kuigi järgmine kord minnes, valiks öömaja Hang Hanh tänavale, hubane liiklusvaba oaas keset linna. Palju erinevaid söögikohti ja majutusasutusi väikesel maaalal. Cat Ba saarel vali Cat Ba linnakese rannapromenaadile suvaline merevaatega hotell. Kuna lähete hooajaväliselt, siis arvatavasti pole raske leida hotelli, mis pakub viimasele korrusele, rõduga merele vaatavat tuba 10 euri eest. Rannapuhkuseks Pattaya väga ei sobi, vesi on saastunud, inimesed käivad rannas mõned kilomeetrid eemal asuvatel saartel. Pattaya on pigem selline sõpradega peo panemise koht, millest paari päevaga ära väsid. Soovitaksin pigem Koh Changi, randu on seal igale maitsele, alates kõige turistikamast White Sand Beach, lõpetades üksildase Long Beachiga. Kui julged võrritada siis tegemist on seal küllaga.

Sapas kipub talvel sajune olema. Halva ilmaga ei ole seal suurt midagi teha, istud pilves, nähtavus null. Vaated on seal tõesti vägevad. Põhjas, reisiplaani Halong Bayd võttes, soovitaksin selle läbi Cat Ba saare omal käel ära teha, mitte Hanoist tuuri ostes. Üldiselt kolmeks nädalaks, oleks mõistlik valida kas, Lõuna-, Põhja- või Kesk Vietnam. Muidugi sõltub, kas tahad puhata või tõmmelda. Kuigi ise eelistan Kesk ja Põhja Vietnamit, sii talvel pigem võiks põhi välja jätta, kuna reisi kordaminek sõltub ikka ilmast väga palju.

Pigem sured varem pideva stressi tõttu - mida nüüd süüa, mida mitte, kui lastes hea maitsta kõigele mis meeldib.

Sealt kiviviske kaugusel Koh Phangan ja Koh Tao. Koh Phangan oli kolmest saarest kõige mõnusam, ürita sättida ennast kohe peale full moon partyt, siis on majutusega lihtsam. Kuu aega kolme saare vahele ära jagada pole mingi probleem.

Wikivoyage - Offline Travel Guide

Kust sa nii täpselt tead :)

Riskin nüüd Tripi ajaloos kõige negatiivsema kommentaariga. Kuid. Ära mine väikese lapsega pikale lennule. Kõige tüütum kontingent on mitte keskeas purjus peaga lällavad noorsandid, vaid väikse, röökiva lapsega vanemad, kes arvavad, et neile on kõik andestatav. Tõepoolest, kaasreisijatega absoluutselt mitte arvestav seltskond. Puhka mõned aastad Narva Jõesuus , Pärnus.