trip-krainetrip-ukraine-dark

sebin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

194 meeldimist
57 postitust
415 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mäletan kunagi 90ndatel Austrias suusareisil perehotellis peatudes sai igal hommikusöögil tuima järjekindlusega, saia, võid, sinki, juustu ja kuhjaga marmelaadi. Kui peale nädala üksluisust toodi eeltoodule lisaks keedetud muna lauda, siis rahvas tõusis lihtsalt püsti ja aplodeeris.

Kui võimalus on, siis kinnisvara võiks vahemeremaades ikka olla. Valida võiks piirkondi mis ei jookse rahvast tühjaks, vaid kus käib vilgas kinnisvara arendus. Asi ei ole ju pagemises, see oleks investeeringuks ning jama korral saad oma naised, lapsed, lapselapsed  mugavalt eemale saata, pere ei pea kuskil koolisaalis või telklaagris vegeteerima.

Mõned leheküljed, midagi meie city24 taolist, saab kaardi järgi kinnisvara trackida:

Küpros, https://www.bazaraki.com/real-estate/

                https://www.zyprus.com

Kreeka, https://www.spiti24.gr/en

Itaalia,  https://www.immobiliare.it/en/

Sõltub summast, palju kannad. Suuremad on mõistlik pangaülekandega, väiksemad alternatiividega.

Kui vastaspoolel on valuutaarve, siis tavaülekanne läheb teile maksma täpselt 25 eurot, olenemata summast. Saaja kontole laekub täpselt nii palju eurosi, kui te siit välja saatsite. Tai pankadega kogemus puudub, kuid Hiina ja Hong Kongi pankadega on regemist olnud, ei näe põhjust miks Tais teistmoodi peaks olema.

Võrreldes Finnairi ja Aerofloti, siis isiklik kogemus ütleb, et see natuke kallim hind ongi õigustatud. Mitte, et mul Aeroflotile midagi otseselt ette heita oleks.

Eesti? Näiteks. Milleks kaugemalt otsida? Olen vaktsineeritud AZ esimese doosiga ning kahjuks tuleb välja, et tänu hoolimatutele kaasmaalastele, kes LAV tüve levitasid  - reeglitest mitte kinni pidades - olen varsti taas seal kust alustasin.

Kaheksakümmnendatel Jackie Chan'i filme vaadates lubasin poisikesena endale, et Hong Kongis käin oma elus korra ära. Siis tundus see võimatu missioonina, praegu naiivse teismelise soovina. Samas kui riigikord poleks muutunud, siis unistuseks ta vist olekski jäänud.

Päike12. Vaatamata venelaste ponnistustele Sputnik V propagandavankri ette rakendada on tegemist siiski arvestatava vaktsiiniga. Lihtsalt oma innukusega tegid nad oma tootele karuteene.

Isiklikult vaktsineeriks ennast esimesel võimalusel. Kahju, et võimalust tavakodanikul vaktsiini osta pole siiamaani päevakorda võetud. Mis puutub suhtumisse, siis loomulikult peaks see vabatahtlik olema. Ainult arvestama peab ka sellega, et teie valitud reisisihtkoha valitsus ei pea teile aru andma, miks teid vaktsineerimata üle piiri ei lasta.

Koroonaeitajatele väljub sõudepaat Sansibarile peale jõule, Linnahalli tagant.

Eelistades pisikesi perehotelle, siis kasutan Bookingut, Agodat pigem info hankimiseks ning hinda küsin lauast. Pooltel juhtudest olen saanud parema hinna kui vahendaja pakub. Karmavõlga The Priceline Group ees ei ole tundnud, magan hästi.

Air Balticult raha kontol, ankeedi täitmine ei viinud kuhugi, heistama pidi.

Tõepoolest, kust selline arvamus? :) Tegelikult ma ei leia, et Tripi tsensuur kuidagi liialt agar või tuim oleks. Kuigi teema kommentaare lugedes tundub, et toimetusel ikkagi natuke kripeldab.

Tere. Kui teil kunagi plaanis seltskonnaga Ida Virumaad avastama tulla, siis Virulase Puhkemaja pakub hubas majutus kuni 16 inimesele. Asume Toilas. https://www.toila.eu/

PS! Aitäh Tripile võimaluse loomise eest.

Ja lõunanaabri poole sisse elades avastad mbetsillivaba ühiskonna? Mnjaaa.

Huvitav, et inimest segab elamast valitsus. Veider. Elasin oravad üle, elan ka selle valitsuse. Oma heaolu eest vastutan ikkagi ennekõike mina ise. Toompea peale ma lootma ei jääks. Või ei ole nii?

Kui soovite pikemalt kui päev, kaks kohalikult väikemajutajalt tuba või maja rentida, siis soovitan otse helistada, hind võib kukkuda kuni poole võrra. Nädalaks bookingust broneerides saategi päevahinna korrutatud seitsmega.

Arvatavasti võtame naisega rattad ja teeme mööda kõrvalisemaid teid Kesk- Eestile nädalase ringi peale.

Huvitav on see, et minul näitab teenustasuks ikka 11.74.

Ma ei tea muidugi kuidas teie suudate 20 sendiga 1000 eurot liigutada, aga mulle näitab TransferWise fee Taisse 11.74 EUR. Pangakontoga ülekandes maabub saaja kontole saadetud kogus eurosi mitte THB, vaja on teha vastav linnuke, et kontol saaks arveldada ka valuutaga. https://transferwise.com

Paypal ja TransferWise võib mõnikord kallimaks osutuda, kui tavaline 25 eurot maksev pangaülekanne, sõltub summast. Kui kulud kantakse kahasse, siis maksab ülekanne üldse 5 eurot, siitpoolt vaadates.

Löö suuremad meediakanalid lahti ja vaata esilehekülgede pealdisi. Otsida ei ole suurt midagi vaja. CNN, BBC, NBC, Bloomberg, FoxNews, WSJ jne, jne.

Veider jah, et siiamaani ollakse eitamise faasis ja püütakse pisendada tegeliku olukorda. USA tarbija alles hakkab lukku minema, tagajärjed saavad huvitavad olema. Mitte mingisugune raha peale pritsimine ei aita, kui inimesed kodus istuvad ja ei tarbi. https://www.insider.com/photos-empty-las-vegas-coronavirus-2020-3

Eriti ilus on börsidel toimuv. Kui nüüd USA tarbija peaks koroonaviiruse hirmus koju jääma, raha kulutamise asemel, saab veel palju põnevam olema.