atmaram

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
16 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ärge Mumbai taksojuhi ajatajule küll lootke, siis te õigeks ajaks ei jõua. Aga alati võib loota tema rahatajule, see on Mumbai taksojuhtidel paigas.

on küll plaanis, võibolla juba august lõpus startida et enne täiskuud kohale jõuda

Sääsevork on parim kaitsevahend, mida saab kohapealt ja igalpool kasutada. Boonusena saab hommikuks kinnipuutud ja soodetud pinisejad ule lugeda

Kui novembri teise pooleni piinelda ja viimse hetke pakkumisi jälgida voib saada 150 euriga Stokholmist. Aga siis peab ka viisa olemas olemas.

Olid kadunud lihtsalt, jätsin vist postitusel rubriigi märkimata.

Sellest viimasest korrast tegelt juba mõned astad möödas ja omal kah jälle see neetud viisa jama. Kui värsket India viisa infi Sri lankalt, siis oleks tänulik ja kiire sellega, sest 9.dal vaja valida, kas Istambulist Kathmandu või Colombo.

Soovitan siis minna Kandyse,seal on konsulaat ja varemalt sai nadalaga kattem

Istanbulist ei anta aga kui on olemas jargmise riigi viisa siis Iraanist on voimalik transiitviisa saada. Sain mitme eelneva helistamise ja selgitamise peale Zahedanist samal paeval ja maksis 60usd. Aga algul soovitati leida mingi muu voimalus.

Airbaltic.com, bronnida saab krediitkaardiga netist. Head otsimist!

Riiast Air Balticuga, jaanuariks on praegu saadaval piletid 650 eeki üks suund.

Detsembris kah Istambulis ja eks siis näeb mis ilm on, aga õhtuti on sel ajal üsna jahe.

Ernakulami (Cochi)- Trivadrumi vahel käivad bussid poole tunni tagant , et kui rongi ei viitsi oodata siis pole mingit probleemi.

Kas keegi teab öelda palju maksab kohalik buss Riia keslinnast lennujaama ? Ja muud sellega seonduvat infot.

sest kümme-kakskümmend dollarit pole seal just väike raha (casade hinnad üldiselt nii on), siis kerge telk on lausa hädavajalik. Ja telkimisega pole küll kuskil probleemi. Kohalikud on seda sõbralikumad ja kui veel öelda, et estonia on ex-russia, siis vanad sõbrad kohe isegi need kes enne ei olnd. Aga lisaks veel hea magamiskott sest talvel on seal kohati väga külm, eriti põhja osas.