trip-krainetrip-ukraine-dark

Killu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Praegu on 27 märts ja vaatan et Fijil on 27 kraadi ja päike paistab...vaatan muidugi internetist seda :) 15 päeva prognoos samalt lehelt: 12 päeva päike ja 3 päeva vihm (üks päev lausa äike) Ma usun et aprill ei ole palju hullem....

Kuidas on Mauritiusel Juulis? Kas tasub minna või kole vihmane?

Kõigepealt tänan neid, kes oskasid midagi soovitada ja kirjutasid oma kogemusest. Ideaalis tahaksin ma minna Maldiividele (Malediivid), kuid olen kuulnud, et juulis seal vihmaperiood... Seetõttu küsisin teiste arvamust, kes kus on käinud ja kuidas on rahule jäädud. Mauritius meeldib ka, kuid ka seal on vihmaperiood sel ajal :( Mis reisibürooga sinna 17 000 eest saab?

Otsi ise`le- Sinu kommentaar oleks võinud küll kirjutamata jääda. Siisiki arvan ma, et reisi võib soovitada üksteisele ja jagada oma kogemust (kus meeldis, kus mitte), küll aga abikaasat oleks väga vale kellegile soovitada. Kui Sina seda teed siis anna andeks, et Sind sellega riivasin.

Vagabundile - paned väga mööda...Taisse pole olnud plaan minna ja pole seal ka kunagi käinud...kirjutanud sellest ka ei ole.