Kalla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

8 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime Kreekast ja kuna järjekord oli pikk,siis ei viitsinud passida.Järgmine hommik helistasin terviseametisse ja sealt juba pandi testiaeg paika.Samal päeval tehtud ja teise testi kohta tuli sõnum millal minna.Terviseameti sõnul võib tööle naasta peale esimest negatiivset testi, kui tööandja lubab.Testimine oli tasuta.

Telefon millele helistasin oli mäletamist mööda 678 0000

Viibisin 17-24.05 Rhodosel.Isiklikult ei kandnud terve saarel oldud aja kordagi maski.Hotellis oli küll soovituslik,aga ei öeldud ka midagi kui ees ei ole.Ainuke koht kus peab mask ees olema oli lennuk.Samas söömise ajaks võib eest ära võtta.See tagasi tulles sõime hästi aeglaselt ja see toimis.Tallinna lennujaamas ei sundinud keegi ei minnes ega tulles maski kandma.

Kos- i saar on väga lahe ja kompaktne.Airbaltic lendab.Kui huvi võin pikemalt saarest rääkida, kuhu minna või mida teha.Käisime samuti septembris.

Ise kasutasin samuti https://www.malagacar.com/ .

Krediitkaart pandi küll kirja ,aga ei mingit deposiiti.Rendi maksin sulas ja a asi korras.

Kindlasti ei lase ma ennast vaktsineerida.Kui reisimiseks peaks vaja minema ,siis leidub kindlasti variant kuidas ilma süstita tempel kätte saada.

Küprose jaoks tuleb teha Cyrprus Flight Pass kus tuleb ära märkida elukoht.Seega ei pruugi aidata see ,et lendad otse Riiast.Kui suudad Larnacas ära tõestada ,et oled Läti kodanik eesti passiga võib õnnestuda.Arvestades hetke olukorda närivad kohalikud kindlasti läbi kas oled eestlane või lätlane.

Me lendasime 12.09 Larnacasse Air Balticuga.Eesti oli sel ajal veel A riik.

Larnacasse saabudes ei tehtud teste.Ainult B riikidest saabujatele tehti test.Kohapeal peab maske kandma poodides ja bensiinijaamades.Keha temperatuuri ei mõõdetud kuskil.Hotellis maske kandma ei pidanud.Rootsilaud on klaasi taga ja kõik laotakse taldrikule vastavalt soovile.Restoranid ja kohvikud avatud ja õhtuti rahvast jagub.Liikusime rendiautoga ja avastasime saart omal käel.

Oleme hetkel Larnacas ja arvestama peab ka sellega ,et ilmad on väga palavad.Eile küündis soojakraad 34 (feels like 38 ) ja öösel temperatuur väga alla 28 kraadi ei kuku.

Kas Larnaca lennujaamas on ka rendifirmasid mida saab ilma krediitkaardita rentida ?

Meil on lend 12.09 ja plaan on Ayia Napas peatuda.Jõuame Larnacasse 2.45 öösel -hommikul.Kas keegi on veel minemas samal ajal .Ehk saaks transporti jagada.Bussiliiklus sel kella ajal veel ei tööta.Takso 55-60 EUR.On kellelgi Ayia Napas miskeid soovitusi majutuse osas ?

Olen käinud aastaid Slovakkias ja viimased korrad sõidan välja õhtul 7 paiku.Seda seepärast ,et ööga poolast läbi sõita(pole rekkasid ja liiklus olematu).Ja kohal olen olnud reeglina kuskil 11-12 paiku päeval.Esimese päeva saabki puhata ja veekeskuses käia ,ning mäele järgmisel päeval.

Olime LePachas 29.11-06.12.Hotelli territoorium on kena ja roheline.Sisse regamisel "unustasin"passi vahele 10 dollarit ja tulemuseks oli tuba peaaegu rannas.Ilma "lisamaksuta" anti aga promo tuba mille aknad vastu Minamarki ja ei mingit vaadet.Tasuta wifi on ainult hotelli lobbys aga suht aeglane pidevalt väljas.Ostsime kahe päeva kaupa (1 päev 3$ ja 2 päeva 5$ )Võimalus on ka nädal mis maksis 15$.Üldiselt on hotell ja rand suht ok.Ainuke miinus on söök,mis on väga üksluine.Asukoht on küll kesklinnas ,kuid tänavamüra ei olnud kuulda. Viisa ostsime lennujaamast ja maksis 27$.

Käisime sel aastal esimest korda GO-ga ja voucherid sain kätte paar päeva peale raha maksmist.Mingeid tõrkeid meil isiklikult ei olnud(sihtkohaks oli Hurghada ja Aladdin Beach Resort).Hotelli jõudsime kenasti ja tagasi samuti.GO ainuke miinus on see ,et minek oli päeval 13.25 Tallinnast ja tulek 7.30 Hurghadast.Nii ,et pool päeva läheb kaotsi.Samas oli hind hea ja pool päeva ei päästa eriti midagi.Nii,et kogemused GO-ga positiivsed.

Kui tahad minna alpide ilu nautima ,siis kevad-suvi oleks selleks kõige ilusam aeg.Talvel reeglina paljud mägiteed suletud ja ilmaolude tõttu jääb palju nägemata.Olen ise käinud jaanipäeval Austrias ja samal ajal ka suusatamas.

Olen iga kord esimesel päeval rannas rätikupoisile 1-2 USD jätnud. Siis ei pea hommikuti slaavlastega koos amokki jooksma , et normaalset tooli saada. Esimene päev valid head kohad välja ja lepid rätikupoisiga, et igal hommikul oleks kohad bronnitud. Toimib iga kord 100%. Samuti olen jätnud mitte küll igal hommikul aga üle päeva voodi peale 1 USD. Iga kord on rätikutest ja kollastest õitest mingi kuju voodi peale nikerdatud. Ja samuti tagab see meeldiva suhtumise sinusse. Ehk siis mida meeldivam ja vastutulelikum sa ise oleda , seda meeldivam on ka teenindus. Samuti võiks ära õppida elementaarsed tervitussõnad kohalikus keeles. Paneb samuti kohalikud teistmoodi suhtuma. Aga see puhtalt minu arvamus ja kogemus.

Olen olnud Romas ja Sun and Seas . Mõlemad on täitsa ok. Sun and Sea on just seepärast mõnus , et seal pole alkoholi sees. Seekord valisime Minamarki ja lendame 31.okt. Novatoursiga. Aga mis puutub venelastesse , siis nendest ei saa seal üle ega ümber.

Kui tahad Slovakkiasse minna, siis päris lahe seltskond on minemas 20. veebruar. Vaata:
www.aim.ee kodukalt ja Slovakkia-Poola. Koht on lahe ja seltskond veelgi lahedam. Parvejuht peaks olema Valdo, seega tõotab tulla päris meeldejääv trip. info siis siin: http://www.aim.ee/reis.jsp?id=154

Sai oldud selles hotellis kuna Roma hotellis selle aasta pakkumistes ei ole. Rand on küll väike aga hea rahulik. Ei ole sellist tüütamist kui mujal randades. Roma hotellist 150-200 meetrit kaugemal. Hotelli territooriumil puudub alkohol(ei ole probleemiks). Sisehoov väga kena ja kahe basseiniga. Toad on nagu enamustes 3* hotellides ikka. Meie jäime rahule. Käisime Estouriga ja kõik laabus nagu õlitatult ilma probleemideta.