Kalla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen käinud aastaid Slovakkias ja viimased korrad sõidan välja õhtul 7 paiku.Seda seepärast ,et ööga poolast läbi sõita(pole rekkasid ja liiklus olematu).Ja kohal olen olnud reeglina kuskil 11-12 paiku päeval.Esimese päeva saabki puhata ja veekeskuses käia ,ning mäele järgmisel päeval.

Olime LePachas 29.11-06.12.Hotelli territoorium on kena ja roheline.Sisse regamisel "unustasin"passi vahele 10 dollarit ja tulemuseks oli tuba peaaegu rannas.Ilma "lisamaksuta" anti aga promo tuba mille aknad vastu Minamarki ja ei mingit vaadet.Tasuta wifi on ainult hotelli lobbys aga suht aeglane pidevalt väljas.Ostsime kahe päeva kaupa (1 päev 3$ ja 2 päeva 5$ )Võimalus on ka nädal mis maksis 15$.Üldiselt on hotell ja rand suht ok.Ainuke miinus on söök,mis on väga üksluine.Asukoht on küll kesklinnas ,kuid tänavamüra ei olnud kuulda.
Viisa ostsime lennujaamast ja maksis 27$.

Käisime sel aastal esimest korda GO-ga ja voucherid sain kätte paar päeva peale raha maksmist.Mingeid tõrkeid meil isiklikult ei olnud(sihtkohaks oli Hurghada ja Aladdin Beach Resort).Hotelli jõudsime kenasti ja tagasi samuti.GO ainuke miinus on see ,et minek oli päeval 13.25 Tallinnast ja tulek 7.30 Hurghadast.Nii ,et pool päeva läheb kaotsi.Samas oli hind hea ja pool päeva ei päästa eriti midagi.Nii,et kogemused GO-ga positiivsed.

Kui tahad minna alpide ilu nautima ,siis kevad-suvi oleks selleks kõige ilusam aeg.Talvel reeglina paljud mägiteed suletud ja ilmaolude tõttu jääb palju nägemata.Olen ise käinud jaanipäeval Austrias ja samal ajal ka suusatamas.

Olen iga kord esimesel päeval rannas rätikupoisile 1-2 USD jätnud. Siis ei pea hommikuti slaavlastega koos amokki jooksma , et normaalset tooli saada. Esimene päev valid head kohad välja ja lepid rätikupoisiga, et igal hommikul oleks kohad bronnitud. Toimib iga kord 100%. Samuti olen jätnud mitte küll igal hommikul aga üle päeva voodi peale 1 USD. Iga kord on rätikutest ja kollastest õitest mingi kuju voodi peale nikerdatud. Ja samuti tagab see meeldiva suhtumise sinusse. Ehk siis mida meeldivam ja vastutulelikum sa ise oleda , seda meeldivam on ka teenindus. Samuti võiks ära õppida elementaarsed tervitussõnad kohalikus keeles. Paneb samuti kohalikud teistmoodi suhtuma. Aga see puhtalt minu arvamus ja kogemus.

Olen olnud Romas ja Sun and Seas . Mõlemad on täitsa ok. Sun and Sea on just seepärast mõnus , et seal pole alkoholi sees. Seekord valisime Minamarki ja lendame 31.okt. Novatoursiga. Aga mis puutub venelastesse , siis nendest ei saa seal üle ega ümber.

Kui tahad Slovakkiasse minna, siis päris lahe seltskond on minemas 20. veebruar. Vaata:
www.aim.ee kodukalt ja Slovakkia-Poola. Koht on lahe ja seltskond veelgi lahedam. Parvejuht peaks olema Valdo, seega tõotab tulla päris meeldejääv trip.
info siis siin:
http://www.aim.ee/reis.jsp?id=154

Sai oldud selles hotellis kuna Roma hotellis selle aasta pakkumistes ei ole. Rand on küll väike aga hea rahulik. Ei ole sellist tüütamist kui mujal randades. Roma hotellist 150-200 meetrit kaugemal. Hotelli territooriumil puudub alkohol(ei ole probleemiks). Sisehoov väga kena ja kahe basseiniga. Toad on nagu enamustes 3* hotellides ikka. Meie jäime rahule. Käisime Estouriga ja kõik laabus nagu õlitatult ilma probleemideta.