Gotham

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lahedad pildid! Kiusatus sinna kanti ka ise seiklema minna suurenes kohe mitme pügala võrra. Reisikirja tahaks küll jah millalgi lugeda.

Eesti ARK-is väljastatav IDP Indias ei kehti, aga Indias kehtib Eestis väljastatav IDP. St, India ei ole vastava Viini konventsiooniga liitunud, aga samas seal ringi liikudes on IDP nõutav. hkp-le: Kui sul A-kategooria lube ei ole, siis ei ole väga mõistlik Indiasse mootorrattaga sõitu õppima minna; arvestades India liikluse kaootilisust ja et mootorrattad liiguvad tunduvalt kiiremini kui rollerid, võib see tervisele päris halvasti mõjuda. Liikluseeskirjad Indias üldiselt ei kehti (väljaarvatud mõned erandid), aga on 2 reeglit mida peaks jälgima:

  1. ära kellelegi otsa sõida
  2. vaata, et suuremale ette ei jää ja eest ära saad Ise sai eelmise aasta lõpus Royal Enfield Bulletiga kuu aega mööda Indiat kihutatud. Olime kolme tsikliga ja nn napikaid oli kõigil rohkem kui küll. Positiivne on see, et kiirused on seal suhteliselt väikesed, maanteel keskmine umbes 50-60km/h. Meie kuulid liikusid muidugi poole kiiremini. Tsiklit rentides nõuti meilt IDP-d. Politseiga kokkupuudet ei olnud, va seik, kus üks tuk-tuk ühele meie ratastest küljepealt sisse sõitis ja seepeale külili lendas. Tuk-tuki tagaistmel oli politseinik, kes taevapoole jäänud avausest välja roomas ja küsis ainult, et kas meil on kõik korras. Õnneks keegi tõsiselt viga ei saanud, autoriksa juhil olid mõned kriimustused küünarnukil. Aga kõigest lähemalt veidi hiljem ja teises rubriigis.