ia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
18 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tuleval nädalal vaja Pariisis lennujaama vahetada, CDG-st Orlysse. Kas Le Bus Direct on parim lahendus ja kas on õige, et Air France piletiga saab tasuta bussiga lennujaama vahetada? Mis selleks tegema peab?

Tere,

tänan vastuse eest, see on kasulik teave, et Hussein Bridge'i piiripunktist viisat ei saa. Kas on kindel, et Jordan River'i punktis ikka saab ja Jordan Passi olemasolul tasuta? Sinna Tel Avivist lühem maa kui Eilat-Agaba, liiatigi Eilatis olime aasta tagasi ja polnud plaanis enam minna.

Tere,
läheme Puerto Ricosse aprilli lõpus 10 päeva. Prioriteet oleks mõnus rannapuhkus. Jagage palun soovitusi, mida kindlasti külastada ja kus oleks parim broneerida ööbimised rannapuhkuseks ja väljasõite teha. Plaan rentida auto, kas jätta see kohapeal tegemiseks või ikkagi mõistlik ette ära broneerida?

Tänud ette!

Kas keegi äsja Iisraelist saabunud, kuidas olukord seal hetkel on turvalisuse mõttes?

Oleme minemas detsembris Eilatisse ja samuti plaan külastada Petrat. Kas praegu olukord sama, mis 4 aastat tagasi või muutunud? Kas Eilatist ka mõni reisikorraldaja organiseerib Petra külastust, mis maksab? Mida veel soovitate vaadata-külastada Eilatis olles? Igasuguse teemakohase info eest ette tänulik..

Kas keegi on Eilatshuttle busse kasutanud, kas kõik toimib? Nad küsivad ettemaksu etteregistreerimisel. Veel küsiksin, et kohapeal vist eurodega hakkama ei saa, peab olema kohalik valuuta, kas Eilatis raha lihtne vahetada, kus soodsam?
Kas Palestiina aladele minekul probleeme ei teki, passist piisab ja muud vaja ei ole?

Tere,
Saabusime tagasi Dominikaanist. USD toimib seal igal pool ja seda saab vabalt vahetada peesodeks kohapeal.
Turistikaart maksab 10 usd ja tasutakse lennujaamas enne passikontrolli. Lahkumisel meilt keegi raha ei küsinud.

minu e-mail on indrek@prenar.ee Kuna Horvaatiasse minek esimest korda, oleks väga tänuväärt saada kasulikku infot seal käinutelt. Ehk me teed ristuvad ka kohapeal, kuna oleme seal samal ajal.

Tallinnast väljasõit planeeritud 27.08. Mis eelised on läbi Ungari minekul?
Kas Poolast sõidate E75 Bratislava-Budapest, või E77 Budapesti?
Millised on kiirteemaksud Ungaris?

Kas Sloveeniast saab läbi ilma vinjetita? Kui Austriast tulla (Graz) ja Zagrebi peale suunduda läbi Maribori, vaja läbida seal ca 80 km. Kaardi järgi peaks saama läbida ilma kiirteele minemata.

Kuna peatselt autoga minek Horvaatiasse, paluks värsket infot kiirteemaksude ja vinjettide kohta teel Horvaatiasse läbi Poola, Tshehhi, Slovakkia, Austria, Sloveenia. Milliste kulutustega peaks arvestama? Millist marsruuti soovitate?

Kas oled ATP poolt lubatud reisidokumendid kätte saanud? Meile lubati ka pakkuda individuaalreis Egiptusesse. Kui pakkusin neile eelistatud hotellid makstud summa piires, hakati hämama ja paluti teha raha tagastamise taotlus. Peale seda on vaikus.
Huvitab, kas keegi üldse on saanud mingit kompensatsiooni ärajäänud reiside eest või ATP lubab ainult, et kliente maha rahustada.

Toon konkreetsed faktid ATP Koolituse kohta:
Meie firma töötajatel oli tellitud ja makstud seminarireis Egiptusesse 27.02. Nädal enne teatati, et vähese osavõtu tõttu lükatakse kaks reisi kokku aprilli kuusse. Meile aeg ei sobinud ja lubati pakkuda alternatiivi. Ootame seda siiani, firma juht hämab, meilidele vastatakse lakooniliselt, hoidutakse suhtlemast jne.
Asi muutub iga päevaga kahtlasemaks...

Tahaks ka Praha linnaga tutvuda, kuna ei ole seal ennem juhust olnud käia.