ia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
11 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Tere,
Saabusime tagasi Dominikaanist. USD toimib seal igal pool ja seda saab vabalt vahetada peesodeks kohapeal.
Turistikaart maksab 10 usd ja tasutakse lennujaamas enne passikontrolli. Lahkumisel meilt keegi raha ei küsinud.

minu e-mail on indrek@prenar.ee Kuna Horvaatiasse minek esimest korda, oleks väga tänuväärt saada kasulikku infot seal käinutelt. Ehk me teed ristuvad ka kohapeal, kuna oleme seal samal ajal.

Tallinnast väljasõit planeeritud 27.08. Mis eelised on läbi Ungari minekul?
Kas Poolast sõidate E75 Bratislava-Budapest, või E77 Budapesti?
Millised on kiirteemaksud Ungaris?

Kas Sloveeniast saab läbi ilma vinjetita? Kui Austriast tulla (Graz) ja Zagrebi peale suunduda läbi Maribori, vaja läbida seal ca 80 km. Kaardi järgi peaks saama läbida ilma kiirteele minemata.

Kuna peatselt autoga minek Horvaatiasse, paluks värsket infot kiirteemaksude ja vinjettide kohta teel Horvaatiasse läbi Poola, Tshehhi, Slovakkia, Austria, Sloveenia. Milliste kulutustega peaks arvestama? Millist marsruuti soovitate?

Kas oled ATP poolt lubatud reisidokumendid kätte saanud? Meile lubati ka pakkuda individuaalreis Egiptusesse. Kui pakkusin neile eelistatud hotellid makstud summa piires, hakati hämama ja paluti teha raha tagastamise taotlus. Peale seda on vaikus.
Huvitab, kas keegi üldse on saanud mingit kompensatsiooni ärajäänud reiside eest või ATP lubab ainult, et kliente maha rahustada.

Toon konkreetsed faktid ATP Koolituse kohta:
Meie firma töötajatel oli tellitud ja makstud seminarireis Egiptusesse 27.02. Nädal enne teatati, et vähese osavõtu tõttu lükatakse kaks reisi kokku aprilli kuusse. Meile aeg ei sobinud ja lubati pakkuda alternatiivi. Ootame seda siiani, firma juht hämab, meilidele vastatakse lakooniliselt, hoidutakse suhtlemast jne.
Asi muutub iga päevaga kahtlasemaks...

Tahaks ka Praha linnaga tutvuda, kuna ei ole seal ennem juhust olnud käia.