linchik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

To Olavi73

Hotel Patrick oli meie meelest suurepärase atmosfääriga koht koos lahke pererahvaga. Tripadvisori kommentaarid ei ole kindlasti omaniku poolt kirjutatud, kohtasime seal väga palju rahulolevaid rändureid.

Mis mõttes räpane? Hostelite arvestuses oli see üks puhtamaid kohti, mida ma üldse oma reisijakarjääri jooksul näinud olen. Seal vahetati isegi voodipesu 2 päeva tagant! Vali muusika? Jah, oli, aga see pandi kindlasti ööseks kinni. Kahju on lugeda sellist laimu (ka Tripadvisorist), peremehel oli siiani hinge peal, et eestlased on talle nii negatiivse kommentaari kirjutanud.

Käisime just (dets lõpus) Orinoco Delta tripil 2 päeva ja 1 öö (tegelikult pakett oli 3 päeva, aga meil polnud rohkem aega). Hind oli mu mäletamist mööda 1100 Bolivari nägu (see siis musta turu kursi järgi ca 146 USD), kolme päeva eest oli enamvähem sama hind. Ostsime selle Ciudad Bolivarist hostelist Posada don Carlos (suurepärase atmosfääriga koht muide). Ööbimisime vaiadel onnides (nagu eespool kirjeldatud) dzhungli tähistaeva all ja häälte keskel. Toit oli väga hea ja tuur huvitav, ainult et lubati küll ingl k giidi, aga seal ei osanud keegi peale hisp keele midagi :) Nii et selles osas püüdke garantii saada. Ülejäänud grupp (7 in kokku) olid hispaanlased, seega neil mingit muret polnud ja tõlkisid meile ka veidi. Liikumine oli ainult paatides, näidati linde ja loomi, kõige meeleolukam oli siiski kohaliku küla külastamine. NB! Vihmakeebist tundsin väga puudust, peaks küll ammu olema kuiv hooaeg, aga sadas ikka iga päev veidi.

Logistiliselt on mõttekas (tegime ise ka nii jaanuaris 2007) lennata Mumbaist Kochisse ja sealt hakata busside/rongidega tagasi põhja poole tulema. Väga mugav rong sõidab näiteks Goast Mumbaisse (oli vist ca 12 h, öine). PS Soovitan kindlasti sääsetõrjevahendeid kaasa osta, kohapeal pakutavad olid suht mittetoimivad (ja sääski ikka oli, Kochis küll vähemasti, Goas ei olnud). Malaariavastaseid tablette me ei võtnud.

ei teadnudki et liinibussiga saab otse lennujaama.