tai100

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin minagi novembris AIDA hotellis puhkamas. Olgu öeldud,et ka loteriimajutusega,mis maksis 3990.- Ja selle raha eest sobilik, mõningad kaasmaalasest reisijad väitsid, et ostsid AIDA hotelli 9990.- eest ja ausalt, olin ikka väga üllatunud. Üle 4000 ei maksaks ma mingil juhul selle hotelli eest. Kaks randa, ühes pole koralle ega midagi,teises ei saa korralikult lamamistooligi või jagad seda siis võhivõõraga. Söögid ikka väga jubedad, olen peatunud ka näiteks Al Diwanais ja Sun Setis (mis mõnigatel andmetel on 2*hotell) ja isegi seal oli rohkem valikut. Toad jubedalt "väsinud" ja hotelli teenindav personal, alates administraatorist, basseinipoisist ja lõpetades koristajatega on ikka väga uimased ja saamatud. Vanasti viis vähemalt trepp otse mäest alla - oleks saanud kiiresti vanasse sharmi (kelle jaoks turu ja linna lähedus oluline),aga nüüd on see treppki kinni,nii et tuleb ikkagi ringiga minna,mis võtab aega. Oma sööki-jooki ei tohi hotelli sisse tuua, aga kuna nad on õnneks sellised "ohmud" siis kuidagi sai ikka vesi vähemalt sisse smuugeldatud, sest 2 dollari eest pudelit vett nüüd küll hotellist ostma ei hakka... Nüüd võiks nagu midagi positiivset ka tuua...aga ei oskagi kahjuks Hea,et vähemalt odav oli!!! Tunnen siiralt kaasa inimestele,kes selle hotelli eest on maksnud 6000-10 000 EEK ja ehk rohkemgi

Toad olid väikesevõitu (ise olin kaheses toas). Rõdu ei olnud, satikaid-prussakaid ka mitte:). Hotelliõu oli väike ainult bassein ja natuke kunstmuru ka. Ja teisele poole hotelli jäigi turg. Randa sai ka jala mindud (mingi 1km võibolla), aga saab ka bussiga minna. Üldiselt jah, OK hotell 3*.

Jaa. On käidud. Hotell on väga hea kohapeal, kohe hotellist välja ja oledki Naama Bay turus. Väga hea! Ei ole vaja taksosõidule raha kulutada. Ja rand ka suht lähedal. Ainult söögid olid nats kehvad, aga kuna Naama Bay kohe ukse all, siis saab ka seal söömas käia. :)