Becker

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui kellelgi on veel huvi Hiina vastu, siis Pekingisse saab praegu Finnairi sooduskampaaniaga u 6037 eeki eest Tallinast ja tagasi.

tänud info eest, Tera sinu reisikiri oli päris huvitav. Nagu ma aru saan on Hiina siiski mõneti kallim kui teised kagu aasia riigid (vietnam, india jne) kuidas on rahvusparkide külastamisega ja mitmepäevaste matkadega nendes, kas seal ööbida võib ja saab.

Tänud, mõned asjad on totaalselt muutunud võrreldes selle lingiga. Kas kellelgi on hiljutisi kogemusi hiina viisaga, kuidas nende hotelli bookingutega on ja kui olulised on need ette näidata. Kuna tegemist on seljakotireisiga siis suht keeruline hotelle ette broneerida.

Endiselt kas kellelgi on pakkuda mõnda värskemat LP, RG või mõnda muud reisijuhti

Soovitan primuse pealampi otse maaletoojalt firma nimi oli vist HENKA saad väga hea ja soodsa hinnaga lambi võrreldes matkaspordi või ülespaisutatud hindadega Pezli asemel

Mul on ka plaan sinna minna aga alles nö kevadtalvel ehk märtsi paikku. Eksimishirmu väga ei ole aga kui 2006 käisin siis õnnestus ikka paar korda rajalt eksida. Paksu lumega ja ilma jäljerajata võivad suht kergelt kulunud värvilaigud puudel märkamata jääda, eriti kui hakkab pimedaks minema, samas on heaks orientiiriks jõgi mis on vähemalt poole raja ulatuses suhteliselt lähedal.

me peaks olema 1 juunil Bangkokis ja me praoovime ühendust võtta, siis saad äkki tutvustada meile mõningaid bangkoki vaatamisväärsusi :)

Küsimused on kogu selle regiooni kohta Hiina-Tai-Vietnam-Cambodza-Laos-Hongkong

Huvialadeks oleks matkamine (näiteks paaripäevased matkad looduses ja mägedes), samuti puhkaks mõned päevad kusagil vaiksetel ilusatel randadel. Lisaküsimuseks oleks ka kas on mõtet telkki kaasa vedada või piisab a'la moskiitovõrgust ja kilest. Kui vihmane see juunikuu seal on (kas sajab öösiti, või kogu aeg jne)