egiptyana

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

ILUSAT AASTAVAHETUST kõigile Egiptuse fännidele!!!

Olin 22.11.14.-06.12.14 Le Pachas. Võib saada kohe norm tuba, kuid Eesti firmad müüvad nn. promo, mis võib olla super s.. ja ka norm. standard. Promo võib olla ka all in. Mina küsin araabia keeles tavaliselt esimene korrus ja mere lähedal tuba ning sügisel vasak, kevadel parem pool. Õhtune päike soojendab sügisel, ei vaja konditsioneeri, kevadine kuum päike ei paista õhtul peale ja tuba ei jää õhtul kuumaks. Selleks, et norm. tuba saada, tuleks ikka a la õunte pealt vaadata ja alles siis maksta.

Selles hotllis oli enamik venelasi. Õhtul vene karaoke jne. Hotell oli täis (hotelli mänedzeri Ibrahim Morsi sõnul). Kuna aga vene rubla langes väga madalale, siis peaks vene turiste vähemaks jääma.(Jälle hotelli mänedzeri jutu järgi, isegi pool hotelli tühjaks) Promo toad on reeglina väikese aknaga ja ka muidu kehvas olukorras. Vaadake alati enne tuba üle kui lubate oma kohvri sinna viia. Kohe nõudke uus, muidu saate alles järgmine päev vahetada. Mina isiklikult olen lubanud raha maksta kui tuba on ok ja siiani see on toiminud. Laste animatsioon on Egiptuse kohta praegu suht tasemel. Kui tahate lapsele näo maalingut, siis tehakse, kuid värvid peate ise kaasa võtma. Vesivõimlemist praegu ei tehta,(talv) kuid muidu võrkpall ja võimlemine ok. Nädala jooksul on 30 minti tasuta lauatennist. Lastele tasuta jäätis kõik hinnas paketiga olemas.

Saab sõita kohaliku bussiga, hind valgele 10 poundi, kuid seal sõita ringi pisiliiklusvahendiga ka 10 poundi. Kuna linn asub saartel, siis on vahemaad jalutamiseks kyllalt pikad. õhtul tagasi sõites kysivad taksojuhid väga krõbedat hinda, seega tagasi sõita on kasulik bussiga. Taksosõit sinna-saab kaubelda 50pundi, kuid tagasi juba sellise hinnaga ei saa. Parem oleks juba siis terveks päevaks takso kaubelda-tuleb odavam kui kaks korda taksot võtta. Merereisil-saate sõita paadiga kanaleid pidi, käite akvaarumis kalu vaatamas, laeval on söögid-joogid ja pyyate kalu, snorkeldate, hind 30 dollarit tänavalt ostes.

on täiesti vöimalik, eriti linnast löunapoole ilusatel, hästi valgustatud promenaadidel. Olen juba siin näinud rulluiskudel nn. liiklejaid, muide ka kohalikke, egiptlasi.