joosep123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tee omale selgeks vene liikluseeskirjad,eriti see,mis puudutab rahvusvahelist autojuhti Venemaal,kasulik on ka vaadata Youtubest videosi,suhtlemisest liikluspolitseiga.

Samas kummaline on see,kui pikaks ajaks ja kuidas seda luba antakse,tegin paar päeva tagasi ja loa kehtivus on 1 aasta 4 kuud ja 15 päeva

Kasuta youtubet,seal peaks minu mäletamist mööda olema vene rekkameeste õpetus,kuidas nemad sinna said juhtideks.

See on tõsi,et nüüd lähevad lennupiletid järjest kallimaks,ise lendan juuni lõpus Chicagosse ja ostsin aastavahetusel pileti siis oli hind 715 euri,nüüd juba üle 900 euri,kõik lennufirmad ja pileti müügi portaalid,kellega suhtlesin väitsid kõik nagu ühest suust,et kõige kallim kuu lendamiseks ongi juuli kuu.

Otsisin jälle omade kuupäevade pileteid CHICAGOSSE ja ühendatud lennupiletite müüja SKYSCANNER ei andnud seda parimat tulemust,millest siin algul lubatud oli,pigem 200 euri kallimat,kui LOT.COM kodulehel

Aga kas selle ESTA-ga ei ole nii,et enne peab lennupilet olema ja siis alles teed loa,minu teada ESTA küsib konkreetset aadressi kuhu lähed või kelle juurde ja sellel küsimusele pead vastama,parandage kui eksisin.

Olime selles hotellis 29, 30, 31 ja 1 jaanuari hommikuni hotell täiesti tavaline,ühesõnaga sobib mitte nõudlikutele inimestele, toas on kaks normaalmõõdus kaheinimese voodit ja pisikene kööginurk, maksis neljale inimesele kokku esimesed kaks ööd 120 dollarit ehk siis 60 dollarit öö ja viimane vana-aasta õhtu 90 dollarit, hommikusööki ei olnud ja pole vajagi, sest selliseid söögikohti kus saab odavalt-10 dollarit inimene süüa on piisavalt palju läheduses. Hotelli asukoht väga hea, ta jääb vanalinna ja Michigani järve vahele, vanalinna umbes 10 minutit jala kõndida, järve äärde veel vähem, öösel häiris vedi metroo, mis sõidab mingi 150 meetri kauguselt maapealt läbi.

Olen otsinud pileteid Tallinnast Chicagosse detsembri viimasel nädalal ja et siis tagasi tulla jaanuari esimese nädala lõpul, kuid pileti hinnad tunduvad kallid odavaim edasi- tagasi 8300 krooni ühele, kuid lendavad kaks täiskasvanut, kas keegi oskab soovitada mingit saiti või lennufirma e-maili, kust saaks odavamalt. Tänud igasugu info eest.

Ole hea täpsusta natuke ega see pole too pool kus bussid sabuvad raudteejaama?

Möödunud aasta septembris käisin seal, Kuldsete Liivadega seda kohta võrrelda ei saa, sobib rohkem rahulikema puhkuse soovidega inimestele, rannad on ok ja see on ka kõik, Varnast kuskil 40 km.kaugusel ja transport Varnaga jätab soovida, teed samas seisukorras, mis meil.

Tere,mis umbes-täpselt võiks maksta seifi rent repsepsonis Golden Sandsi hotellides Bulgaarias?

ega sinna toiduaineid viia ei tohi,see on selge ja kui toll kohvri lahti käsib teha,mis küll väga suur tõenäosus pole olete asjadest ilma,kuid omadest kogemustest oskan soovitada,uskuge või mitte meie kohukesi,see on tõeline shokk ameeriklastele,sest esiteks neid seal pole ja vähemalt need ameeriklased,kes meil külas olid siin sattusid meie kohukestest siin täielikku sõltuvusse,alguses isegi üritasid neid noa ja kahvliga süüa.

Kiirkuller firmad toovad tõesti paki kiirelt kohale,kuid siis läheb pakk nii kalliks,et lihtsam on asjad Stockmannist osta ja raha jääb veel ülegi.

Vastuseks viimasele küsijale, söögid olid minu arvates täitsa normaalsed ja kõhu sai korralikult täis nii hommiku kui õhtul rootsi lauas, lõunane söömine oleks ka minusugusele söödikule liig mis liig olnud, pigem varuge tee peale midagi näksimist kaasa, puhkuse koha pealt juuni algus võib-olla on liiga vara, sest merevesi oli külm (see ei olnud Virukate süü)kuid rannas peesitada ikka sai ja ujumas käisime hotelli basseinis, nii palju kui hing ihaldas. Kohapealsete ekskursioonide kohta võib öelda, et kõik mis kirjas reisikirjelduses sai ka läbi käidud ja olid huvipakkuvad. Eks kõik sõltub hotellist ka, meie hotell ei olnud päris rannas, nii viie minuti tee, aga kas peabki siis hotellitoa rõdult vette hüppama.

räägi välja mis asi on olen praegu Pattayal ehk võtan kaasa

ja ma arvan,et teede remont polegi nii tähtis,kuigi seda on paljudel Poola teedel praegu väga suureks takistuseks vaid algav või täpsemalt alanud rekkameeste streik diiselkütuse hinna suure tõusu vastu terves Euroopas,jah, täna oli suur segadus tõesti Augustowis,mida kohalik politsei reguleerida üritas,kuid mitte väga õnnestunult,kuigi me tulime bussiga sealt läbi suhteliselt sujuvalt aga mujal Euroopas bussireisijatele see kindlasti võib muutuda suureks takistuseks ja just neile,kes on läinud bussiekskursioonile,sest see võib kindlalt lüüa segi reisigraafiku,kuid soovin kõigile kindlat meelt ja arusaamist,sest kütus on tõesti väga kalliks läinud,mina ei ole rekkamees,vaid just Hispaaniast bussiga tulnu.

Buss pidi olema välja müüdud aga eks järgmisel nädalal kui infotund on kuuleb täpsemalt

Ma vaidleksin vastu vastu,eile ostsin Top Toursist nädalase reisi jaanuariks 4tärnisesse hotelli,koos hommiku-ja õhtusöögiga,tõsi küll mitte 50 protsendise allahindlusega vaid 45 prossasega ja maksin 4500 krooni,ehk on teil mingid eritahtmised,mis neid hindu võivad mõjutada,seda ma muidugi ei tea.