inge3x

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Vatikani puhul tasus pilet osta internetist - garanteeris kiirema sissepääsu kindlal kella-ajal (vali võimalikult vara hommikul). Colosseumi puhul vahet ei olnud. Enamus olid internetist pileti ostnud, seega järjekord oli isegi pikem...

Tere, mina soovitaks Hua Hin linna. Elukoht võiks olla kaubanduskeskuse Village Marketi lähedal, mis omakorda on väga lähedal rannale. Elasime Blueberry nimelises condominiumis. Lift olemas. Ning randa 80 m, VillageMarketisse 200 m.

Tere, ma soovitaks Hutsadin Elephant Foundation. Kui huvi, siis on võimalik ka pool päeva veeta elevantidega - neid sööta, jalutada jne :). Minu 5aastasele oli see suur elamus. Samuti ka Black Mountain waterpark.

Tere, oleme siin 4ndat kuud. Bussid olemas. Hind paeval 10 ning ohtul 15. Otsi endale kohvikust Hua Hin Pocket, seal seletatud bussiliinid. Reise saad tellida Clocktoweri juures tourist officist. Voi siis tanavalt kesklinnas. Good luck :)

Oleme siin neljandat kuud ning oleme kasutunud dtac'i. Siiani rahul- levi alati olemas ning võimalik ka internetti kasutada.

Hetkel meil korter Pariisis broneeritud ning makstud. Oktoobris on reis plaanis, annan teada kuidas meil läks :)