Tungalpähkel

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Liigun 18. veebruar kuni 8. märts Keralas (Kumarakom, Periyari rahvuspark, Kovalam, Kanyakumari). Kes soovib mõneks etapiks ühineda, võtku ühendust. :) viv.ainsalu(ät)mail.ee

Saar on küll teine, kuid kogemus sama. Mõned aastad tagasi sai Saaremaal Kipi-Koovi matkakeskuses kämpingumajake kinni pandud. Kenasti paar nädalat varem. Kaks päeva enne helistati, et oih, vabandust, meile tuleb nädalavahetusel suur grupp sisse ja me ei saa teid ikka kuidagi majutada (kaks inimest). !!! Minge hoopis sinna-ja-sinna turismitallu, me helistasime, neil on ruumi küll. No aitäh.

Olen viimase paari kuu sees kaks korda FlyLALiga Pariisis käinud, mõlemal korral hilines väljumine Pariisist üle tunni aja, kusjuures Vilniuses oli plaanijärgseks ümberistumiseks vaid 45 minutit. Oodati ära nii reisijad kui pagas (vähemalt minu oma :).

Minul oli Arlandas 50 minutit ja otse loomulikult jäi pagas Arlandasse maha. :) Sain kätte reisi viimasel päeval. Lennutajaks oli SAS.

Kärmelt tuleb tegutseda jah. Ostsin kohe esmaspäeval piletid kevadeks Pariisi hinnaga 248 LTL per nägu. Kuna plaanis ka suvel minna, aga kuupäevad veel lahtised, siis mõtlesin järgmise päevani aru pidada. Kontrollisin, suveks olid sama hinnaga piletid täitsa olemas. Aga teisipäevaks oli kuupäevade graafik auklik nagu juust ja tuli leppida 380 LTL piletitega.

Väga tore juhend, mille abil sain kenasti piletid ostetud. :) Tänud autorile ja loodetavasti ta ei pahanda, et sellele siin viitan. http://sellinemaailm.wordpress.com/2007/06/15/india-rongipiletite-ostmine-internetis/

Saab küll. Rongipeatuses on piletiputka.

Mis rahvusparki külastasid? Ja selline küsimus veel laiemale ringile, et mingist välismaa reisifoorumist jäi silma, et India siselendudel ei tohi patareisid käsipagasisse võtta. Mind huvitavad konkreetselt fotoaparaadi patareid. Vastab see tõele?