Viimased kommentaarid

Kirjutan ka siia oma kogemuse eelmisest nädalast. Tulime lapsega kahekesi mööda Poolat kodu poole, tegime ühe pika shoppingupeatuse Varssavis ja planeerisime ööseks Augustowisse hotelli jõuda. Oli juba pimedaks läinud, kui mingi hetk taipasin, et üks auto on meil juba üle 100km sabas sõitnud. Hakkasime siis jälgima, et kas tõesti...ja tõesti. Ükskõik, millise kiiruse ma valisin - kas tiksusin 70-ga või sõitsin 130-ga, "sõbrake" püsis ohutus kauguses visalt kannul. Pimeduse tõttu sain tuledest aru ainult nii palju, et vanem MB ja tumedat värvi, millega seoses meenus, et Varssavist välja sõites möödus meist kaks korda üks vanem matt-must E- või C-klassi MB Valgevene numbritega, jäi meelde, et sees istusid 3 kiilakat umbes 20-aastast kutti, kellest tagumisel istmel istuja meist möödudes vaatas pikalt tagasi. Ilmselt tshekkas ära, et naisterahvas lapsega ja Eesti numbriga, seega varsti peaks kuskile hotelli minema. Augustowisse jõudes otsustasime, et hotelli me ei lähe, tuleb koju välja sõita, sest ei tahtnud kuidagi autost loobuda ja vaevalt need tüübid oma pea 250km investeeringu järel tühjade kätega kavatsesid jääda. Leetu järele nad enam ei sõitnud ja sinna Augustowisse nad meist jäidki. Tänan siinkohal teemaalgatajat, et oma halvast kogemusest kirjutas, olin vahepealsetel aastatel Poola suhtes juba valvsuse kaotanud, aga just tänu enne reisile sõitu siit Trip´st selle teema lugemisele olin natuke tähelepanelikum seekord. (PS meie autoks siis MB GL 2012)

kui sa muud varianti ei leia, siis võin sind lohutada, et sõit Palermost Cataniasse ei ole tõesti eriline katsumus. tee on väga hea pluss veel suurepärased vaated.

tean üht eesti poissi, kes selle asja ühe päevaga ära tegi(tervitused siinkohal Mardile:D)kuigi ma seal turismiinfos töötades väsimatult olin inimestele sunnitud korrutama, et nad seda mingil juhul EI teeks, siis selle poisi puhul ma ei kahelnud hetkekski, et ta saab kindlasti väga hästi ühe päevaga hakkama. juba see, et sa enne minekut oma füüsist analüüsid, viitab sellele, et sa ennast seal ribadeks ei kavatse tõmmata. hommikul vara hakka laskuma, kaasa võtta kindlasti piisav kogus vett, energiabatoonikesi ja peakate. muus osas nagu ikka - mugav jalats ja vastav riietus. jälgi kindlasti ka ilmaprognoose. suvel võib seal all ikka tõeline põrgukatel olla. minu sealoleku aja jooksul tuli kahjuks samuti paar surmajuhtumit ette..justnimelt kuumuse tõttu. matkasellid tihtipeale hindavad oma võimeid üle:S aga sulle soovin edu ja ootame muljeid ja pilte:)

www.budget.ee ma arvan, et sealt saab odavamalt.

Rod Stewart Londonis 30.06.2007 - kontserdireis Beyonce Londonis 03.-04.06.2007 - kontserdireis Justin Timberlake Pariisis 22.05.2007 - kontserdireis Shakira Milanos 27.02.2007 - kontserdireis Christina Aguilera Prahas 17.12.2006 - kontserdireis

lähem info siis www.kalevatravel.ee