lota

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Endal ka plaan Viini sõita. Kas eeltoodud hinnad ongi keskmised Viinis? Loodan, et ehk saab ka soodsamalt. Kas keegi mugavat, puhast ja korralikku hostelit teab Viinis soovitada?

meie sõitsime oma autoga Boodensee kandis ja sealt põhja poole. Ei broneerinud midagi ette. Sõitsime väikeseid teid mööda ja seal oli palju "Zimmer frei" silte, lihtsalt peatusime ja küsisime. Teinekord saime päris hea diili. Ühes teeäärses pubis oli ülemine korrus külalistemaja ja seal me siis oma perega laiutasime. Kedagi teist ei olnud. Muidu Boodensee kant oli väga kallis - öömajad mõtlen, kuid kaugemale sõites oli juba päris norm hind.

Talvel metsa all autos ei pikuta :) Jutt oli ju karge talvise ilmaga minekust. Netist võid uurida ka kohaliku metsähallitusliiton (Eestis RMK) majutus võimalusi. Need oleksid keset tundrut ja väga imelistes kohtades. Veebruaris on Soomes koolivaheajad ja siis on kõik hotellid ja teised ööbimiskohad megakallid. Sommid ise sõidavad ju lappi suuskama. Autoga mineku eelis on, et saad toidukraami kaasa võtta, sest soomes hinnad kallid. Ja teine eelis on kohapeal ringi liikumine.

olen ka käinud mõlemas ja ei oskagi öelda kumb on etem. Sarawakis väga lahedad koopad. Miri ja Mulu. Kuching igal juhul etem kui Kota Kinabalu. Samas jälle oli väga ehe Sukau jõge mööda sõita dzunglisse. Seal nägi palju loomi ja linde, eriti öise safari ajal - ninaahvid, orangutanid, linnud, isegi püütonit, kes rahulikult puu okste vahel puhkas, krokodille jne. Istutasin sinna ühe puukese (aasta tagasi). Loodan, et see jäi ikka kasvama ja ei ole elevantide poolt ära tallatud :) Kui on soov mägesid vallutada, siis kas Pinnacles või Kinabalu.

asub Töölö linnaosas. Kõige paremini saab sinna jagsi, parlamendihoone (asub Mannerheimi teel)juurest vasakule läheb Arkadiankatu, mida mööda tuleb umb. 500 m minna ja siis paremale pöörab Frederikinkatu ja kohe umb 100 m pärast ongi kirik.

kasuta ronge ja sõida ranniku väikelinnadesse. Minu arust väga lahedad. Või mine Montserrati mägedesse. Ise sai käidud ja tuiatud erinevaid matkaradasid mööda. Kloostris ei käinudki, sest loodus köitis palju enam. Nädal möödub kindlasti märkamatult.