pontu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väsimatu Kurimoor! Enamus aega kulub Sul foorumis õelutsedes ja niisama lahmides.Hakka kuduma! Ja mingisugune ixxx! Rahune tuleviku osas maha! Tulevikus ööbin viiekates ja sõidan äriklassis. Oled rahul!

Tänud kõigile, kes jagasid minuga OMA kogemusi teemal hotell The Blue Water. Väga paljud, kes minu küsimustele vastasid!!! on külastanud seda hotelli. Sina tundmatu, püüa ise tolereerida ja ära võta sõna kui pole midagi vajalikku öelda.

Uuri välja, kui Sind jubedalt selle hotelli tärnide arv huvitab.

Seame ennast The Blue Waterisse sisse isegi arvatavasti neljaks nädalaks. Nii et selle aja jooksul jõuame külastada enam - vähem tervet saart (oleme ka varem Sri Lankal käinud). Marsruut on juba paika pandud, mida külastame ja ka kohalik giid- taksojuht olemas.

Haa! haa! Küll on kahju kui ei valda teemat ja võetakse suu täis vale koha peal. Küsimused olid: KAS ON KEEGI SELLES HOTELLIS ÖÖBINUD JA MILLISED ON KOGEMUSED JNE (VT ESIMEST POSTITUST). Ega Sa The Blue Waterit oma üliõnnetu ööbimispaiga Riverinaga segamini ei aja?

Ei ole esinenud ja kahetsen väga, et tulin siin üldse lagedale oma küsimusega The Blue Water hotelli taseme kohta. Soovisin teada tegelikult ju kellegi isklikku kogemust sellest hotellist(vt. meeldetuletuseks minu esimest postitust). Nüüdseks on aga terve lehekülg tulnud kadedat ja üleolevat ilkumist. Kogemus olemas- siin foorumis pole tulevikus küll mõtet sõna võtta ega arvamusi kuulda.

Õpi kassikene viisakust. Mis teha kõigile pole seda antud.Ma ei ole midagi lahminud, vaid küsisin viisakalt.

Aitäh Sulle Arvo kommentaaride eest, aga kes ütles, et me veedame oma vähest puhkuseaega ainult ööbimiskoha seinte vahel. Kõik riigid kus me perega viibinud oleme (kaasaarvatud Egiptus oma väga udupeene hotelli Hyatt Regency Resort-ga, kus sai ööbitud), on alati põhjalikult risti rästi läbi käidud. Minuarust heas hotellis puhkamine ja maaga tutvumine- üks ei välista ju teist. Oskame nautida nii maaga tutvumist kui ka head hotelli. Olen tähele pannud, et siin foorumites vastajad ei valda alati teemat ega vasta otseselt küsimusele mida inimene esitab. Minu küsimus oli ju The Blue Water hotellitaseme kohta. Sellegipoolest ära muretse Arvo ega ka Indigo, kindlasti tutvume teemägedega,loodusparkide, väikeste külade ja puutumatute randadega.

Kordan veel, küsimus oli, kas keegi on selles hotellis ööbinud ja millised kogemused?

Muidugi minge lapsega reisima soojale maale, kui Te pole juba läinud. Tean omast kogemusest, et see mõjub lapse tervisele väga hästi. Mõõdukas päike ja vees sulistamine tuleb lapsele ainult kasuks. Ja Egiptus oleks selleks väga sobiv valik. Ise oleme lapsega seal viibinud ja julgen soovitada. Lapsesõbralikkus on täiesti olemas ja peale selle on ju suht lähedal. Ainult et kui väikese lapsega minna, tuleks kindlasti valida hea hotell (mitte alla nelja tärni). Nagunii Te nii väikese lapsega territooriumilt eriti välja ei liigu. Kõike head teile!