Happy Travel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hea reisija,

Happy Travel jälgib huviga reisijate kommentaare trip.ee-s. Meil on väga hea meel, et antakse tagasidet, sest see annab meile võimaluse klientide soove reisikorralduses veelgi rohkem arvestada ning teenuse kvaliteeti parandada.

Esmalt vabandame kõikide klientide ees, kes on pidanud hotellis Tropical Park pettuma. Selgituseks niipalju, et kahjuks ei ole reisikorraldaja see, kes reisijaid tubadesse paigutab. Kui klient ei ole eraldi tellinud toa asukohta, vaadet või eritüüpi tuba (mis kahjuks ei ole ka loteriimajutuse puhul võimalik), siis majutab hotell kliendid vabadasse tubadesse nii hästi või halvasti kui sellel hetkel võimalikuks osutub. Kliendil on alati õigus hotellist paluda toa vahetamist. See ei ole võimalik ainult juhul, kui hotellis on kõik toad välja müüdud. Nii Tropical Parkis kui ka kõikides teistes hotellides on kõik standardtoad ühe ja sama hinnaga. Ei ole olemas kallimaid ega odavamaid standardtube ning samuti ei ole erinevatele rahvustele mõeldud tube. Üheski hotellis ei ole olemas ka eraldi Happy Travelile mõeldud odavamaid keldritube, mida nimelt oma klientidele välja ostaksime. Meie esindajad on alati nõus kliente toetama ja abistama, kui on vaja paluda toa välja vahetamist.

Meil on väga kahju, et reisijate ootused on olnud selle 2** hotelli suhtes kõrgemad, kui oleme suutnud seda pakkuda. Klientide pretensioonidest lähtuvalt oleme tänaseks lõpetanud hotelli Tropical Park-i edasimüümise, millega saame kindlustada parema teenuse kvaliteedi edaspidi. Samuti lubame majutada loteriimajutuse ostnud kliendid keskusesse.

Happy Travel vabandab kõikide reisijate ees, kes mingil põhjusel ei ole olnud rahul meie esindajatega Tenerifel. Happy Travel proovib igati arvestada klientide arvamusega ning sellest lähtuvalt ka tegutseda. Alates 14.ndast novembrist alustab Tiiu Kooviti asemel Tenerifel tööd Ave Peetri ning alates 5.ndast detsembrist Elena Belkina asemel Reeli Hallik. Ave ja Reeli on avatud, positiivsed, haritud ning rahvusvahelise töökogemusega hakkajad inimesed, kes on igati abivalmis Happy Traveli kliente Tenerifel teenindama.

Rõõmsat meelt ja positiivset ellusuhtumist! Ootame reisijatelt tagasisidet: info@happytravel.ee

Teie Happy Travel