marleen55

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pattayas Walking Streetil tasub üles otsida baar nimega Blues Factory! Uskumatu rokielamus on õhtuks garanteeritud! Juba selle koha pärast läheksin Pattayale tagasi!

Tuletorni (Faro) juures on üks jalanõude pood, kus hinnad megaodavad. Viimati ostsin 3 paari saapaid ja 1 kingad. Draakonipuu liköör on väga hea, aga meie giidi jutu järgi müüakse seda vaid Terori linnakeses. Tikitud laudlinad on ka kenad, neid saab kõige odavamalt turult, mis on avatud kolmap. ja laupäeviti.

Kust see info pärit on? ehk saaks lingi, palun?

Kas eilne Finnairi lend Bangkokki toimus või ei? Mis saab sel juhul, kui lennufirma Bangkokki lennata ei saa? Kas keegi selle reisijatele kompenseerib ja kuidas? Kas on kellelgi sellist juhust olnud, palun andke teada!!!!

Kas on kellelgi uudiseid Bangkoki rahutuste kohta? Ma ei mõtle Postimehes või Delfis olevaid uudiseid!

Minek reedel Finnairiga Bangkoki, ei tea, kas tasubki üldse pakkima hakata, kui seal lennuväli suletud?

Rongid käivad väga lühikeste ajavahemike järel, nii et taksoga küll mõtet pole sõita, väga kalliks läheb. Rongijaam kohe Amsterdami lennujaama all.

Olime eelmisel aastal Laguna Park II ja meile meeldis. Kisast kärast eemal, aga samas vaid ühe taksosõidu (3 EUR !) kaugusel. Pole ju paha!

Dubrovnikus saab jalutades hakkama, see on tõesti väike linn. Aga Dubrovnikust Cavtati (20 km. kaugusel, seal on palju majutuskohti) oli eelmisel aastal bussipilet 12 KUNA. Montenegrosse läks üks buss päevas, kui ma ei eksi, siis 10.30. Sõitis Budvani ja keeras seal siis tagasi Dubrovnikusse.

Me plaanime hotellis ainult magamas käia, usun, et selle jaoks käib küll. Palun muud infot Gran Canaria kohta, mida tasuks vaatata! Aitähh!!