cytherea

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

3 päeva ikka nii, et 20 lõppeb ära. http://www.canaries-live.com/UK/americas-map.html Seal vasakul pool peaks olema Fanabe rand ja see keskus ka sealkandis. Kus hotellis peatud, neil oli vist playa las americas veel üks koht.

Võid ju reisibüroodest uurida, aga tavaliselt koolivahegadele langevad nädalad pool aastat ette väljamüüdud. Muidugi võid vaadata soomlaste pakkumisi- neil ju vaheajad teisel ajal ja ehk saab sealtkaudu soodsaid pakkumisi.

Meie sõitsime c3-ga, mootor oli 1,1 aga endalegi üllatuseks kordagi tee peal välja ei surnud ja mägedes sai ka kolmas käik sisse :) Kiirteel sai korra ka 140 ära proovitud.Pagasnikusse mahtus ka lapsekäru, tahaistmele 2 turvatooli. Nende turvatoolidega ehk tänavalt võtmise puhul kõige suurem probleem, sest enamusel neid lihtsalt polnud ja pakuti 1a. lapse jaoks ainult seda pepukõrgendust, no ja eks nende turvatoolid on ka sellised parajad nökatsid (võrreldes meil kasutatavatega), rihmade pingutamisega andis tükk aega sebida ja peale pooletunnist sõitu suutis laps sealt ikkagi poolenisti välja ronida. Meie võtsime tänavalt, kuna autoreisenil polnud meile sobivaks perioodiks midagi pakkuda ja ega väga suur hinnavahe tulnudki. Superkasko lasime ka teha. Igatahes ei tahtnud keegi autot tagasituues isegi näha, küsiti ainult, kas paak täis :)

Tahtsin ka autoreisenist broneerida ja kuigi nad lubavad ruttu vastata, tuli vist alles ülejärgmisel päeval teade, et soovitud perioodiks neil mulle midagi pakkuda pole :( Seega see "atraktiivne" pakkumine, mida oma ekraanilt näed ei pruugigi reaalne olla.

Nov. oli hästi rahulik ja enamus saksa pensionärid. Viimastel päevadel saabus seltskond inglasi ja basseiniääres läks ka elavamaks. Aga kuna ise rentisime auto, siis olime hotellis vähe. Autot oli hea parkida kohe ühte servapidi külgnevat tupiktänavat ja ükski õhtu kohtade puudust ei tundnud. kaardi saime tasuta registratsioonist ja ajas asja ära, kui tahad paremat s.t täpsemat siis varu ette. Tundus, et see mingi universaalkaart, sest samasugune anti meile ka autorendist. Meie ostsime ilma hommiku- ja õhtusöögita ja elasime selles bangalo tüüpi kompleksis, kui ostad söögid siis äkki paigutatakse mujale- ei tea. Reg. juures oli ka arvuti kasutamise võimalus. Telekas oli lisatasu eest, aga saime tänu meeldivale teenindajale 3 päeva tasuta, ups ei tohtinud seda kellegile öelda ;) 1a lapse jaoks oli ka võrevoodi tuppa toodud, kuigi polnud seda isegi palunud. Basseinivesi tundus varbaga katsudes külm, aga kui sisse ronisid, siis muutus mõnusalt soojaks ja lapsi oli raske välja saada.

http://trip.ee/node/35801 Lisaks veel üks täpselt sama pealkirjaga teema mõned read allpool. Ise käisin ka nendega nov. keskel, võtsime kindla hotelli ja jäime kõigega rahule.

Mina ka uurisin seda, aga loobusin kuna otsinguga tuli välja, et noval tenerifel väga viletsad lood :( Ise nad muidugi ütlesid, et Tenerifel ka 2 tärni ok ja nende VÄHENÕUDLIKUD kliendid rahul. Samas ei ole mul vaja, et nad peale maksaksid minu reisile ja hiljem oleks ju piinlik ka sellisel juhul häält tõsta. Seega meie valik oli kindel hotell. Muidu oleksime sattunud Playa Hondasse- mis juttude põhjal pidi olema ka "häbiplekk" kuna oma silmaga kaemas ei käinud, siis ei oska ka kinnitada ega ümber lükata.

No oleneb kuhu hotelli tahad, loterii lausa 4700.-. Horizondil loterii 4990 ja ka mõningal juhul viimase hetke reis sama hinnaga. Käisin Happy traveliga ja nüüd tuleb iga natukese aja tagant mingeid pakkumisi postkasti, näit. 2 või 3 tärni hotell ülehomse väljasõiduga 9000 tuh. 2 inimest ehk 4500 nägu jne.

Oleneb inimestest, aga nemad nagu eestlasedki eelistavad oma kodumaist toodangut ja kalevi kommidest näiteks vaimustunud polnud, kiitsid, et nende omad ikkagi paremad. Vaidlema ei hakanud, kaklema kah mitte, maitseasi eksole. Alkohol tõesti selline nostalgiline kindla peale minek, lisaks vana tallinn neil poole kallim.

Mina sain aru, et tõesti ainult sinna ja loobusin. Vähemalt pole kuulda olnud, et keegi mujale oleks saanud.

Nüüd kui reisilt tagasi olen oskavad kõik kommenteerida :) OK, mina usaldasin seekord googlit ja inglaste kommentaare, et hotel from hell, Disaster!,Nightmare ja ei võtnud seda loteriid, miskipärast arvan, et ei kahetse.