trip-krainetrip-ukraine-dark

Toffelmann

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
13 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Seda ma ju rääkisingi, et 24h läheb liiga kiireks, sõit peaks toimuma ikkagi märkide ja teeolude järgi. Keegi pole veel kuhugi kihutama hakanud. Lihtsalt plaan veel. Rasmus rääkis sellest, mis nemad on teinud. Aga kas Eesti ringile oleks siin huvilisi?

Sain kilometraasikis Tallinn-kõik Eesti linnad-Tallinn 1787km. Kui Saared välja jätta siis oleks 1567km. Võibolla saab lühemalt ka, aga mina sain slle kõige lühema.

Seda võib ka soojenduseks teha, aga arvan, et 24h jääb väheseks. Kuna siis läheks arutuks kihutamiseks. Võiks olla siis näiteks reede õhtul start, pühapäeval finis.

Türgi

Siiani ostnud kõik reisid läbi reisibüroode. Nüüd oleks vaja ainult pileteid Türki. Oskab keegi soovitada kust neid otsida. Minna tahaks märts-aprill ja muidugi võimalikult odavalt.

Kas keegi selle MM-i finaali ajal ka Hispaanias oli. Ise pidime ka minema samal ajal Hispaaniasse, aga jäi ära. Nüüd ei jõua ära kahetseda. Kui keegi seal oli siis võiks rääkida mis toimus, kui lõpuvile kõlas.

Kus kaugel asud, võiksin ju saata.

Mis mõttes meil Eestis on märgid tee peal? Veel täna olid tee ääres enamus, mõned ka tee kohal.

Kui kellelgi on võib pakkuda ka tühje. Kogun enamasti enda joodud, aga kui ikka kuskilt kaugemalt riigist võib olla ka tühi.

Kui muidu ei saa siis ,,vigasta,, kergelt passi.

Vabandust, ei süvenenud korralikult teksti.Sõna kiirkorras ajas mõtte sassi.

Kiirpassiga ei ole mingit umbes aega. Kaks päeva ja kogu lugu. Milleks muidu ma kolm korda kallimat hinda maksan.