kader

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
14 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Meie saime marsruudil Barcelona-Tenerife tasuta teha lennujaamas. Aga meil oli alla aastane laps ka. Mina küsisin spetsiaalselt üle Vuelingu facebooki lehelt, nad vastasid kiirelt.

Noh, ma võtsingi tegelt iizilt pakkumise - kus toodud erinevad pakkujad, mis arvestavad seda, mis soovisin. Aga kui Salva näiteks pakub sama asja topelt hinnaga, siis ikka mõtled, et millest see hinnavahe tuleb!

Küsin - kas Euroopa sisestel lendudel Norwegian Air-iga on 1 tund ümberistumiseks piisav. Jutt käib hetkel lennust Stavanger-Oslo-Tallinn! Tänan

Aitäh! Nüüd olen palju targem :)

Aga milline see pilt olema peab? Kas passipilt või kõlbab ka muust pildist väljalõigatud vastavates mõõtmetes pilt?

Aga, kas selle pildi peab ise kaasa võtma või kuidas sellega on?

Rännumees aitäh. Kinnitasid seda, mida ma ise ka arvasin!Ma lähen kolmapäeval ja tagasi pühapäeval, seega oleks see metroopilet siiski tasuvam varjant onjuu. Kuna kohapeal on aega suht vähe - 3 täispäeva. Siis pigem kavatseme rohkem metrood kasutada ja aega kokku hoida. Kas sel NaviGo kaardil on ka pilti vaja?

Tere,

Küsin igaksjuhuks üle - millised tsoonis on CDG lennujaam ja millises La Defense. Kas ma olen õigesti aru saanud, et nad mõlemad on 5 tsooni piires?

Ise lähen Pariisi maikuus. Mulle soovitati osta internetist ära bussipiletid kesklinna, mis maksab edasi tagasi 24 eur ja liin 2 peatub Triumfikaare lähistel.

Kas metroo sõidab ka CDG lennujaamani välja? Siis oleks tegelikult ju odavam osta viieks päevaks hoopis metrookaart 1-5 (6) tsoon. Kuna niikuinii on nende päevade jooksul ka linnapeal metrooga sõitmist.

Kokkuvõtvalt oleks siis küsimused teadjamatele järgmised:

  1. Kas metrooga saab ka CDG lennujaama?
  2. Ja kui saab siis oleks mõistlik ju metrookaart lennujaamast osta, mitte bussipilet?

Tänud vastuste eest ette.

Vabandan, kui küsimus tundub rumal. Aga, kas see click4sky.com on ikka usaldusväärne? Isegi Czech Arlines ise pakub pileteid palju kallimalt. Ma ise pole kunagi pileteid ostnud internetist, see pärast küsin. Tänud

Äitäh vastanutele. Kopsik- mainisid, et Loredanast keskusesse on hiigelpikk ma. Kui pikk on hiigel pikk? Kilomeetrites? Tänud

Tänud vastuse eest. Plaan on minna umbes 10-nekesi. Eelmisel aastal Ares oli meil 2 korterit. See sobiks ka seekord. Kui vara ma peaksin korteri(d) ära broneerima? Kas seal nõutakse ka ettemaksu?