ritsik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun lõpetage see materdamine - ei ole ma sihtgrupp, otsin lihtsalt lennupileteid kaugele, kaugele ja rohkem enam midagi ei küsi, ausõna.

Töötadki mingis reisifirmas, et nii leili läksid? Minu jutt käis konkreetsest reisifirmast, mille kohta ma küsisin. On jah seal lehel hinnad kohati üpris odavad - no Estraveliga ei anna ikka võrreldagi...

Sellepärast see leht nii ahvatlev ongi, et hinnad on odavad. Ei tunne reisikorralduse tagamaid - aga vaadates, kui odavad on vahel viimase hetke pakkumised, siis võib ju olla, et keegi ei võtagi kohe 3-kordset hinda ja lepib väiksema vahendustasuga... Nt. Aurinko reisid siin Eestis on poole kallimad kui Soomes. Aga pole minu asi siin arutleda - tänud vastamast.

oot - kas see oli vastus minu küsimusele? Aadress ja telefoninumber ja kodulehekülg täitsa olemas ju. Lihtsalt tahaks infi, kas keegi selle firma kaudu reisinud ka on.

Leidsin FB-st sellise reisifirma - Reisiks kaugele - mis pakub väga soodsaid reise ja lennupileteid. On kellelgi kogemusi selle firmaga?

Viimasel, 15-päevasel bussireisil, panin villased sokid jalga, sest tahtsin proovida, kas jutt vastab tõele. Oli ikka abi küll. Mul on üldse viletsad jalad - alati on minu jalad bussireisidel kõige rohkem villis ja paistes nii, et ka kõige suuremad kingad on varsti kohe väga väikesed. Ja imede ime - no õige natukene läksid ainult paksemaks, aga kõik minu kaasavõetud jalanõud mahtusid selle reisi ajal jalga. Aga ma olin üpris järjekindel ka, pidevalt bussis olles olid jalas. Eks see asi tuleb oma naha peal järgi proovida. Igatahes mina panen järgmisel reisil raudselt jalga, kuigi ega see eriti mõnus tunne pole suveajal paksude sokkidega bussis olla. Igasugused jahutavad spreid ja geelid mind küll eriti aidanud pole.

Käisin nendega eelmisel suvel Riminis, virukatega sellel suvel Hispaanias. La Strada reis oli lahedam, virukad lubasid rohkem kui tegelikult saime. Aga see sõltus, nagu ma aru sain, giidist ja ju meil siis seekord ei vedanud...

Üks reis kirjade järgi aprillis juba olnud ja teine momendil käimas. Tahaks värskeimaid muljeid kuulda. Endal minek 1.juunil.

vot linna peal üldse ei käinud, selle kohta ei oska midagi öelda, aga kohe seal kõrval oli selline väike restaureeritud Texase linnake, või eeslinn, Fort Worth - loodan, et kirjutasin õieti. Veetsime seal terve päeva - mõnusad poekesed eheda kaubaga, üht hästi lahedat seinamaalingutega söögikohta kõrvaltänavas mäletan, õhtul käisime veel rodeol. Igatahes tegevust jätkus terveks päevaks ja minule seal meeldis.