trip-krainetrip-ukraine-dark

nuubia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

6 meeldimist
3 postitust
19 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Veigo, 200 ööbimist ja ei ühtegi vargust? See on küll üllatav. Oma reisidest võin ehk varguste suhtes kõige viimast meenutada - ärasõidu hommikul polnud ei sokke, salli, mütsi ja õhemat sorti kampsunit. Tallinnas oli suur lumetuisk, oli päris naljakas. Jaa päranduseks saadud kuld ja kard on küll alati maha jäänud kuid rahakotist on vahetevahel siiski väiksemaid summasid kadunud. Nii rikas muidugi pole, et dollaripakid toas vedelevad:))

Ka mind huvitavad kohalikud trippide pakkujad

To Istanbul- tulemas samasse hotelli paari nädala pärast. Paar küsimust sulle postkasti

Tänud ette

Lihtsalt huvitun, kas koopiast poleks piisanud, ise kavatsen rentida auto aga ainult juhul, kui passi ei pea pandiks jätma

Kas uudis, et alates 29. juunist 2012 on Nordkapi tunnel tasuta, vastab tõele

No kui ei ole säästukas, siis asi väga lihtne. Lendad Kairosse bronnid hotelli koos transfeeriga (tulevad lennujaama vastu) Püramiidid+muuseum. Eelnevalt bronnid ka Hurghada hotelli (tulevad ka Kairosse järgi.)Või kohaliku lennuga. Hotell vali kindlasti korallriifi lähedal. Edasi hotellist ostad Luxuri tripi, kõik vaatamisväärsused sealsamas, paar ööd Niiluse ääres ja Luxori kaudu tagasi (lennud küll Vantaa), aga ega seegi kaugus ole. Kõik on teostatav.

Eesti mehe tunneb maailmas ära 100% koosluses sokid+plätud

Väike vahemärkus rahvuste pinnal - naastes Egiptusest Hotell- kõvasti üle keskmise fooni, lennuk Egiptuse oma. Trall ja jooming algas juba lennukis (mitte tagasihoidlik julgusevõtmine) Stjuuardid käisid pidevalt seltskonda korrale kutsumas. Lärmajateks "pisikesed" ärikad suure egoga ja nende n.n. seltskonnadaamid. Olen sellist pilti ennegi näinud, kui lennukis läheb sõna otseses mõttes esimene suund juues ja...... siis tagasilennul pole nad justkui üldse tuttavad :)) sest kallis kodu paistab. Hotell juhtumisi sama ja uskuge esimest korda ei tahtnud ma erilise uhkusega nimetada - oleme Eestist_ lihtsalt piindlik oli. Kokkuvõte -ei ole tähtis rahvus vaid sisemine kultuur. Samas olen kohanud hotellides väga, väga intelligentseid vene rahvuse esindajaid... kõik siin ilmas on suhteline.

Tervitus siis kõigile Hurgada lähistelt. Kõik on ülimalt ok. Rahvas küll jaguneb kaheks, kuid kõik on turistide suhtes ülimalt positiivne. Kahju et lõuna poolt ei oska kommenteerida, kuid seekord sinna ei jõua... sõita tasub, on päike ja meri, võib ju seekord ka sedamoodi

Kui õige lõpetaks selle hüsteeria nüüd ära, kui inimene sõidab, siis sõidab ja minagi lähen ja mis siis.. Kelle hobiks on linke otsida ja targutada kebige naistekatesse, neid piisavalt. Vabandan ette ja taha aga jäägu see ikka muljete foorumiks. Samas ootaks nädalavahetusel tulnute muljeid

Ei leia seda kirja kuskilt, Estour vahendab ka Tez-i. Kas kellelegi on teatatud, et reis jääb ära, või pakutud asendusi

Täna ei vasta ükski telefon ja kodulehekülg on maas - mis siis nüüd?

Ja millal pidid sõitma, huvitav oleks teada palju nad ette teatavad. Teevad ammustest bronnidest viimase hetke või?

Olen käinud, soovitan seekord Lofoodid vahele jätta ja teha üks korralik reis põhjas

Botnia lahest ülesse Skibotn- peale, sealt Altasse - fantastiline tee ja loodus Altast edasi Nordkappi ja siis Ifjord, siis Tanabru. Kui vähegi võhma siis soovitan ära käia Vardos ja siis Inari kaudu tagasi -loodus ja ümbrus on tappev.

Lofoodid jäävad suhteliselt lõunasse 1000 km on seal kõige väiksem ring. Olen Põhja norras nüüd viis suve järjesti käinud - ka Lofoodidel ja kahetsesin seda sõitu, sest põhi on põhi kõikide üllatustega, aga seal ei midagi erilist, meeletu turismilõks. Veel võiksin anda mõned vihjed. Enne Altat on koht nimega Talvik, seal fantastiline majutusvõimalus. Kui ei, siis Altast läbi 5-8 km on kämps nimega Solvang- väga tipp- topp. Eelarve kuskil (oleneb muidugi autost) 2-le kui kõik ööd kämpsides 20000 ringis. Ja söök ka kaasas. Kilomeetreid max. 4000.

Kui midagi veel huvitab, kirjuta

Lõpetage ometi see tekst "olime Merikese juures- jumalik kodutoit kalmaar jne. ja Osama:) Läheb juba ikka väga läilaks. Omalt poolt soovitan kõigile soojalt - käies eksootilistes maades viibige rohkem väljas. Ise ei tuleks selle pealegi, et kellegi juurde koju sööma ronida. Ümberringi on selline maailm.. Ja muidugi ei tuleks ka selle peale, et sõites puhkusele viriseks ja halaks mingi hotelli pärast. Olles läinud Eestist välja leppige sellega, et on olemas teised kultuurid, kombed, tavad ja harjumused. Kui sellega ei suuda leppida, sõitke Nuustakule või Tallinnasse:)

No kui tahad näha Egiptust, mine Niilusele.