Taavi_T

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
24 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küprose villad ja apartament majutus

Head inimesed, palun andke soovitusi Küprose villade ja apartament majutuse teemal. Oleme septembri lõpus minemas 8 inimesest koosneva grupiga.Maandumine Larnacas, paigale tahaks jääda Ayia Napa kanti(Napa,Protaras jms) Huvitavad villad või apartament majutus. 1500 € 7 päeva eest oleks ülemine piir Kui keegi teab soovitada piirkonda ja majutust(saiti vms) oleks kindlasti abiks Tänud

Ma soovitan ka omast kogemusest Limak Larat mis on lennujaamale lähedal, suure territooriumiga(basseinid jms), väga super söögi valik. Lastele omad toad, basseinid ja alad

Hea, odav ja lapsesõbralik - seda teist kriteeriumi vist ei täida :(

Tänud vastamast. Paistab ,et eestlane pole Sardiiniat veel väga vallutanud või kui on siis ei taha sellest suurt rääkida. Sitsiilia on vist vähe meelepärasem olnud seni.Jään siiski veel häid nõuandeid ootama

Ootaks mõningaid konkreetseid soovitusi Sardiinia kohta. Mida külastada või teha. Mida tuleks vältida jms. Piirkond mida külastame on põhi/ida. Maandume Olbias. Auto renditud ja plaan käia ära lääne poole vähemalt Algheroni. Saarel 9 päeva. Kas Korsikale tasuks minna? Autoga või autota? Tavalora saar - saab sinna kergelt? On seal mõni veepark ja kas soovitaksite? Tänud

Vaadatud kõiksugu saite, ka nimetatuid. Lootsin ,et järsku on kellegil jagada vahetut kogemust konkreetse koha,hotelli vms Jään siiski ootama häid soovitusi :)

Kas oskate anda soovitusi Costa Smeralda piirkonna kohta? Maandume Olbias 22.mai ja saarel 31.maini. 2 täiskasvanut ja 9a laps Mõte oli liikuda rohkem saare ida/põhja osas ja käia ka kiidetud Algheros. Konkreetsed soovitused majutusele väga oodatud. Pole veel ühtegi kohta broneerinud, mõte vähemalt esimeseks ööks broneerida,lennuk maandub 20:00 ja ega peale pikka sõitu(Tallinn-Milano-Olbia) ei taha pikalt seigelda. Kas autorendi firmasi on ka väiksemates asulates? Kurb kogemus Avisega Kerkyra lennujaamast.

Palun täpsusta kuupäevad. Jaanuaris küll sellise hinnaga ei saa. Parima hinna 341 EUR sain alates 10. veebruar.

Kas pole mitte nii , et selle bussi peale pääseb ainult siselennu pileti ette näitamisel? Kui mina käisin(01.2009) , siis seisid seal mehed püssiga ees ja üks küsis dokumenti näha. Läksid rahvusvahelisest välja, natuke vasakule ja sealt riksa ~100 ruupiat ja viskas domesticusse ära ja neid on ka kaks. Ühest terminaalist väha kallimad ja teisest soodsam. Igatahes on seal ees kioskid, kust saab kerge vaevaga osta pileti ja lastakse ootesaali. Mumbai-Goa 2+1 inimesele läks 800.- eeku.

Otsin ka samal suunal pileteid kolmele(2+1)

Esimese hooga lugesin ja olin kohe väga poolt. Mõtlesin siis aga foorumi teemade ja erinevate kirjutajate peale ja sain aru , kui erinev seltskond siin ikka on. Selles valguses tundub Kurimoori idee kõige õigem, teha kokkusaamine ära ja vaadata, kas ja kes sinna üldse tulevad. Üks õige reisimees(naine) kes saab foorumi kirjutiste põhjal reisitud tuhandeid kilomeetreid päevas ei saa ju ometigi jätta tulemata max kõigest paarisaja kilomeetri taha Eesti piires!? Arvo , kas kõik osalejad identifitseerifad ennast foorumi kasutajanimega või jäädakse anonüümseks, kui muidugi ise ei tu(t)v(u)astata ennist? Max 50 inimest mahutav koht ajab ilmselt asja ära. Motoorika võiks olla järgmine: Toimub ---.09(10).2009 Osalustasu 50.- Milleks? Selleks , et ega keegi sulle tasuta ruumi anna ja lihtsalt kusagile pubisse sisse sadada ja oma üritust korraldama hakata on ka vähe imelik. Osalejad registreerivad end Foorumi mode loodud e-maili aadressil. Viimene reg tähtaeg on nädal enne toimumist. Selle põhjal teab Mode reserveerida kohad Kõik, kes registreeruvad hiljem või saabuvad ose sündmusele maksavad 1,5-2 x n.n. osalustasu. Üldiselt oleks tore , kui loodaks paarist inimesest korraldus team! Teema tuleb panna esilehele!

Aga miks ka mitte! Räägi täpsemalt

Prox'l on 100% õigus ,et keegi ei tule selle pealegi ,et enne reisi mingit voldikut otsima hakata. See on emotsiooni(impulsi) küsimus.Chek-in kassa juures töötaks 101%. Tegijad said kindlasti linnukese kirja ja kena preemia ka, levi pole nende probleem. Eestlane on selline ,et käib ära, kiidab ja soovitab kõigile aga siia vastu midagi ei produtseeri. Ma pole mingi palju ringi käinud inimene aga võin öelde ,et eestlaste lemmik kohtades Kreekas,Türgis,Egiptuses ei teata meist tegelikult mitte muhvigi. Hallo hallo helgi sallo tähendab neile sama palju, kui huia huia olen müüja.

PS! Tripp kui sa teadsid ,et selline koht ja sellise asja valmis treinud,miks sa siis ei ole nendega suhelnud? Kaagutad niisama.

Kas käib otse ühendus või saab ainult ümber istumisega? Cochin'sse käib aga TRV ma pole leidnud.

Räägi lähemalt oma Kerala tegemistest. Kas olidki ainult Kochinis või liikusid allapoole edasi, mis rannad jms? Goas olen olnud nii Põhjas kui Lõunas aga mitte palju kiidetud Palolemis. On see koht siis tõesti külastamist väärt?

Endal sama teema just käsil, millist marsruuti kasutada ja millega liigelda. Lähen naise ja lapsega 14.01 ja tagasi 02.02(just kui Teie saabute) Mumbaist ilmselt lendame kohe Keralasse ,Kochin või Trivandrum. Esimese juhul rongiga edasi Kovalami. Trivandrumist saab juba ka taksoga ranndadesse Mõned eskursioonid ja niisama lebotamist. Kui Kerala elu-olu väga ei istu ,siis lendame või sõidame Goa'sse Teine varjant on just Goas natuke eluga kohaneda ja siis edasi liikuda. Kõige rohkem teeb muret see erinevate piletite ja jaamade vahel sebimine. Kõige odavamaid varjante ka ei otsi, kui puhkus siis puhkus.

Kas seal pileti probleeme ei teki, et kohad täis vms? Siin-seal on räägitud piletite saadavuse muredest. Ilmselt on raskem piletit saada mõnest suuremast kohast minema saamisel. Loodan ,et rongide sõidugraafik on tihe.Ega pikalt kusagil jaamades ja linnakestes passida ei taha.

Tere, Kui pikk vahemaa on Kochin ja Trivandrumi vahel? Tahan Goa'st Trivandrumi aga praktiliselt null lendu. Et lendaks siis Kochini ja sealt edasi, mis liikumis vahendit kasutada, kas takso sobiks? Tänud ette.

Mis erinevus on finnairi Eesti ja Soome leht? Üks finnair.com kõik ju!?

Kas saab ka kaardiga maksta või ainult sularahas? Peale 15.10 pole vastus oluline!

Ma ei loe kusagilt välja,et nimevahetust ei saaks teha, kas on selline asi võimalik ja mis kuluga? Teiseks, kas tasub üldse loota Indiasse sõiduks jõulueelse ja aastavehtuse perioodile? On pileteid või ei müüda üldse? Lenndaks hea meelega Mumbaisse ja sealt edasi Goasse või Keralasse.

Mulle just meeldib, et inimesel on oma arvamus. Samas jääb ta kogu jutu jooksul üsnagi erapooletuks v.a hotelli osa. Olen ise käinud nii Kreekas,Indias,Egiptuses ja veel mõnes toredas paigas kus on palju kontraste meie igapäevase eluga. Üsna paljudele oli sellest jutust ilmselt abi ka. Täiskasvanud, natukenegi mõtlev, inimene suudab ise ka olulise välja lugeda. Reisige niikaua kuni selleks veel võimalus on, varsti sõidame jälle härja rakendis :)

Nägin ise ka surnud veist õhku täis nagu õhupall. Kuuldavasti olla ta sinna samasse rannahüti taha maha maetud.

Goa on väga ok koht

Kulla mees sinu jutu peale ei oska kohe midagi kosta.

Su jutt on ju täielik jama. Täielik vaesus oled sa ise(vaimult)

ma alles jaanuar lähen perega, mida sina siis soovitad ka?