ak47marx

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
 

7 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud vastuse eest Ren, Kodus vaatasin, et viisa oli passis kolm kuud, seega hetkel sellepärast väga ei muretse.

Päris keelekursusi ei taha aga selline basic asi pakub küll huvi, et saaks poes hakkama ja oskaks linnas jätta parema mulje, et kõik kohe kolmekordselt üle ei lase :)

Emalt kuulsin ka veel, et Chiang Mai-s pidi kolm korda odavam olema, kui bangkokis..

Aga aega veel on ja usun, et leian selle õige koha ka. Kuigi paradiisirannad tunduvad ahvatlevad, otsustasin sinna mitte minna, kuna siis ei tee keegi tööd, sest poisid mängivad rannas naistega..

Igasugused ideed ja pakkumised ikka veel teretulnud :)

Seda küll, samas ei ole ka välistatud, et 1,5 kuud chiang mais ja 1,5 kuud kuskil rannal, sest need olid seal eriti atraktiivsed..

Samas hakkan praegu meenutama viisa värki, mäletan, et tookord sain viisa soome saatkonna kaudu aga ei meenu kui kauaks, kuna praegu olen kontoris, siis ei saa vaadata ka.. Küsimus, kas saame üldse minna kolmeks kuuks?

Tänud Naabrimees, kahjuks Pattaya on viimane koht kuhu tahan minna :) aga küsin temalt ikkagi, äkki oskab midagi soovitada. Samas olen siin viimasel ajal vaadanud Chiang Mai poole. Ema käis seal hiljuti ja ütles, et midagi sellist ma pole veel näinudki. Seega võibolla võtan, siis tema soovitust kuulda ja koondan oma tähelepanu Chiang Mai peale.

Lugedes teiste jutte ja kogemusi Amsterdamist, siis vaatan, et seal igav ei hakka ning raha kulub kõik ära. Tegin otsuse, et Pariis edasi lükata, sinna võib naisega minna suve lõpus.. ongi natuke parem lahendus...

Saan ma õieti aru, et kuskil 3500.- saab lennukiga tln-amst-tln?

Majutus on leitud mõlemas linnas ja programm on enam-vähem paigas.. Ainus asi mis veel lahtine on kojutulek. Ükskõik kuidas ka ei vaata, ei leia lennupileteid odavamalt kui 2500-3000.- (üks ots).

Kuskilt lugesin, et keegi sõitis eurolinesiga saksamaale ja sealt lennukiga koju, samas kahtlen kas see väga odavam tuleb.. Tais sai selgeks, et selliste asjadega ei tasu koonerdada :)

Kokkuvõttes ootan siis ainult lahendust Amsterdam-Tallinn-Soodne.

"Jõhker" tripp, tähendab metsikud peod ja ebareaalsed kogemused.. Amsterdamis on plaanis tarbida kõike mis pakutakse kaasa arvatud ka seda mis liigub :)

Kuna seltskond on eriti hea (liitus veel 1), siis üritusel puuduvad igasugused piirangud. 20ndal on minek ja 10 päeva saab kuuma antud, eks paistab, kui ellu jääb, siis kindlasti kirjutab..

100 euriga saab siit pariisi. Kuidas saab Pariisist Amsterdami? rongiga? palju maksab? Ja teine oluline küsimus on, kuidas saab Amsterdamist koju? bussiga võib ka loksuda...

Ainult nendele otsin vastuseid, ülejäänud suudan ise välja selgitada..

(Las Vegas lükkus edasi, sõber ei saanud viisat).

vaatan, et sulle oleks eriti vaja seda viimast osa...

Tegelt olen kõik juba paika saanud, nüüd veel ainult vestlus jäänud saatkonnas... Samas otsin infot odava majutuse kohta, eriti hea kui keegi saaks lingi anda...