taevataat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sellel aastal oli kella 17.00 ajal turvamehed Dubai Mall-i uste ees ja kedagi eriti sisse ei lastud. Meil olid kella 18.00-ks torni mineku piletid ja nii me sisse saimegi. Aga rahvast oli küll meeletult. Kui 22.00 sealt lahkusime oli umbes 3-e kilomeetri kauguseni kõik teeääred autosid täis pargitud. Ilmselt oligi kõige parem vaadata paari kilomeetri kauguselt.

Olime kah aastavahetusel Dubais. 31. detsemril 2013 kell 18.00 käisime Burj Kalifa vaateplatvormil. Alla tulles mõtlesime , et jääme kah ilutulestikku Dubai Mall-i kõrvale vaatama. Kella seitsme ajal õhtul kogunes juba rahvas kaubanduskeskusest pideva vooluna eskalaatoritega suunal FIREWORKS. Kell 22.00 otsustasime, et kesklinnast tuleb ikka ära sõita. Kartsime, et ei saa taksot enne hommikut. Kes jäid kesklinna, kirjutage kuidas hotelli saite. Ise vaatasime Deirast hotelli katuselt ilutulestikku. Kõik oli ilusti näha aga kohapeal oli kindlasti vaatemäng võimas.

Jah, paljud ostavad endale Selverist või mõnest ehituspoest külmiku, kuid nendega tõesti tulemust ei saa. Endal on Waeco suur autokülmik. Ostsin 3 aastat tagasi Autoringist. Sellega on küll nii, et kevadel tõstan oma Caravelle bussi peale ja suvi otsa on seal sigaretisüütaja taga. Akut ära pole tõmmanud, kuigi mõni päev ei sõida autoga üldse. Külmik kontrollib ise akut ja lülitab end ise välja kui aku liialt tühi. Seda varianti, et autot käima ei saa, pole võimalik tekkida. Kui väljas on +30, siis külmikus on +3 isegi siis, kui see on silmini purgiõllesid täis. Nii,et soovitus: ärge ostke endale mõtetut külmikut, mis hiljem on ainult panipaik, see on maha visatud raha. Minu külmik maksis küll 3 aastat tagasi 5000.- aga ega ei kahetse kah. Loodan, et nüüd saab sellise ikka poole odavamalt kätte. Aga head reisimist kõigile!

See 1900 on tõesti odav hind. Ehk annate teada, mis firmaga tegu ja kaua tegemine aega võttis? oja@hot.ee