impsukas

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
23 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie kaotasime oma südamed Puerto Ricosse. Ääretutult ilus saar külalislahkete ja sõbralike inimestega. Loodus on väga ilus ja mitmekesine. Olime 2 nädalat saarel,aga palju kohti jäi veel käimata.Soovitame väga.

Kaks aastat tagasi maksime 2 nädalase autorendi eest 400€,broneerisime juba kodus ära.Autorendi firmaks oli Nationalcar.uk ja autoks oli Kia Sportage.Kütus on seal odav,maha sõitsime saarel 1600 kilomeetrit. Rendikal oli omavastutus null.

kas pluscari kindlustus sisaldab 0 omavastutust?

Kas see on siin nüüd õige koht,kus selliseid teemasid arutada.Võiksid üle kolida kuskile mujale oma probleemidega,See siin on siiski reisifoorum.

Suured tänud,väga hea ja vajalik teema algatus.

Kas on kellegil tulnud ette olukord,et olete oma passiandmed esitanud Norwegianile alla 72 tunni ja teid pole seega lennule lubatud?Sõit on USA-sse.

kuidas selle suitsetamisega el Yungue vihmametsas lood on? Kas tõesti on enamus kohtades keelatud või ainult hotelli territooriumil ei tohi?

Miks Viequese saare peal jalgsi kõndimist peab hiljem kahetsema? Sisalikud,roomajad???

Tore lugemine,aga kirjuta palun Puerto Rico muljetest ka.Ootan huviga,meil veebruari alguses minek.Sooviks värskeid muljeid.

Kuidas seal Puerto Ricos rendiautodega kiirteel sõitmine siis on? Kas võibki rendiautodega sõita vaid teatud reas? Ja teadjamad,andke palun rohkem infot AutoExpreso kohta.Kohati tundub see veel segane ja kuidas kiirteemaksude tasumine on.Kas sulas või on mingi elektrooniline kaart? Aitähh.

Kas on kellegil värskemaid kogemusi ja soovitusi PR-s autorendi osas?

Soovin samuti infot söögi,joogi hindade kohta Puerto Ricos.Tänud vastajatele juba ette,

Sooviks ikkagi autoga minna,et nautida rohkem loodust ja muid vaatamisväärtusi.

Kui oled reisilt tagasi, siis anna palun siin teada ka , kuidas Siinai viisa hankimine läks. Ise läheme detsembris.

Kas te olete siis Sharmi lennujaamast võtnud Siinai viisa, mis on tõesti ilma rahata. Meie üritasime ka kevadel Siinai viisat taotleda, kuid nad keeldusid seda meile andmast. Susserdasid ja jooksutasid meid niikaua, kuni me ostsime 15 dollari eest ikkagi egiptuse viisad.

Saab osta küll Sharm El Sheikhi lennujaamast. 15 dollarit ja sularahas. Pole probleemi.

Puhkasime eelmise aasta detsembri alguses perega(tütar 10 a.) samas "hotellis" nr.8! Mälestused sellest on ülihead! Suurepärane koht. Meenuvad õhtused istumised küünlavalgel onni ees patjadel, kus avanes vaade vastaskaldal asuvale õhtusele Saudi-Araabiale, kust paistsid tuhanded tuled, õrn soe tuulehoog puhumas ja laine vaikselt loksumas, uinumine onnis, kus läbi pilliroost katuse paistsid tähed, hommikune päikesetõus ja muidugi fantastiline kõrbes ööbimisega trip kohaliku beduiiniga. Lisaks imeilusad kalad ja korallid. Lahkusime sealt Sharmi tagasi minnes väga raske südamega, sest see tundus tõeline paradiis olevat, kus saab kõik mured ja probleemid unustatud. Igatseme sinna nii väga tagasi ja püüame selle teoks teha esimesel sobival võimalusel. Tervitame Toomast, Mairet ja onu Kostjat!

Lihtne 2* hotell, kus kõik elementaarne on olemas. 2* on isegi vähe öeldud. Meile vahetati tuba meeleldi ringi väikse tipi eest. Väga abivalmis hotellipersonal ja toateenindus igati tasemel. Asub mere ääres ja peatänav ka kohe sealsamas, mis ongi peamine kaubatänav. Ei tohi lihtsalt unustada, et te lähete 2* hotelli, mitte 5* hotelli. Toit oli normaalne ja õhtuti oli isegi üsna suur valik.

Kohalikke reisibüroosid on iga tänava nurga peal ja ka rannas pakutakse.Vaata teemat TRIPID KOHALIKELT SHARMIS.

Ega see Euroopa Liit pole, seda enam, et Egiptusest.

Iisraeli piiri ületades EI KAOTA Egiptuse viisa kehtivust ja Iisraelist tagasi tulles EI TULE osta mingit ajutist Egiptuse viisat. Käisime dets. alguses Iisraelis, mis oli ostetud Sharmist kohalikust reisibüroost. Mitte mingisuguseid makse polnud.

Iisraeli viisatempel lüüakse passi