Klaabu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palju on eelarve ja mida see sisaldab? Kas ja kuidas majutus on organiseeritud ?

Ukraina Karpaadid suusatamine

Kas on keegi käinud viimase paari aasta jooksul Ukrainas Karpaartides suusatamas, tahaks üleüldist infot, kas tasub minna? Rajad, tõstukid, hinnad, hotellid.

Olime North Beachis ranna ligidal, kui jalutada hotellist(Dalia) 15-20 minutid kaugemale ülisuurte ja kallite hotellide poole s.t. ranna lõppu, siis seal oli täitsa mõnus nii päikest võtta kui ujumas käia. Ei olnud vaja papusi jalga panna.Rahvast oli ka parajalt v.a. laupäev kui neil suur puhkepäev on siis oli küll palju, tuldi suurte peredega, pikniku korvid ja vesipiibud kaasas.

Olin märtsis 2010 Dalia** hotellis.On selline pisut ühika moodi maja.Külje peal hoovis bassein. Maja ees mõnisada meetrit eemal kohalik lennujaam, kohati oli päris tugev müra. Maja taga akna all läks auto tee, päris kõva müra. Maja taga pargis mingi baar või diskoteek, nii, et möllu jagus hommikuni. Kui tahad vaikust ja rahu siis see hotell ei sobi. Asukoht oli suht normaalne, rand, kaubandus ligidal.Rõdu puudus.Hotell ise oli puhas, igapäev koristati, vahetati pesu, rätikutega ei koonertatud. WC ja vannituba olid puhtad. Hommiku söök maitsev. Lihatooteid muidugi ei pakutud. Toorsalatid, muna igas variandis, kartulit, heeringat, juustu, oliivid. Saiatooted olid head värsked. Puuvilju pisut ja tehti mingeid pannkoogi moodi asju.Toas väike külmik.Toas oli konditsioneer, mis puhus kohati liiga kõvasti, kui kõrvatropid kaasa võttas siis kõik ok.Kui on hotellide hinnavahe päris mitu tuhat krooni ja tahad rohkem ringi käimisele rõhku panna, siis ei ole hullu.

Olin 11-18.03.10 esimesed 2,5 päeva kuni 35 kraadi ööse soe, siis läks õhtuti ja ka päeval tuuliseks, kohati pilves, aga nahk sai ikka ära põletatud. Kaks viimast päeva temp.20-26 vilus, päikese käes soe. Ujuda sai igapäev, vesi oli hea. Kokkuvõttes väga ok.