trip-krainetrip-ukraine-dark

Mona

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
17 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

ei ole tegemist hinnavahega, on eraldi kirjas, et on muutmistasu. Hinnavahe on ka aga mitte see 90 €

Kui teen äpis check-ini ära ja mul on ka registreeritud pagas, siis kust saan need lipikud, mis kohvrite kõlge käivad?

Kohver võib kaaluda 10 kg (seda on mul kord ka Londonis kaalutud) ja seda väikest kotti pole mul iial kaalutud ega mõõdetud, tavaliselt on see olnud mul selline veidi suuremat sorti naiste käekott. Paljudel olen näinud ka seljakotte.

Kui su lennuk maandub plaanipäraselt, siis pole mingit probleem jõuda bussile, jõuad vabalt. Olen seda maad (lennukilt bussi) läbinud mingi 15 minutiga.

Meie läheme jaanuaris 2016 selliselt: minek laevaga Rootsi ja järgmisel päeval Ryanairiga Tenerifele, tagasi 2 võimalust, Tenerife-Milano Bergamo või Tenerife-Oslo kaudu Tallinna. Minnes jah öö laevas, kuid tagasi saab 1 päevaga. Ja pole ka eriti kallis.

Värtahamneni sadamast (laev saabub 10.15) vaja jõuda T-Centralenisse Skavstasse väljuvale bussile, mis väljub 11.00. Kas on reaalne, et jõuan või vaja ikkagi takso võtta ja palju see maksta võiks sadamast bussijaama.

Stanstedis lendu vahetades oli 2 tundi eelmisel talvel vägagi normaalne. Jõudsime vabalt, aega jäi üle isegi poodide külastamiseks ja kohvikus istumiseks. Olen lennanud üksjagu Ryanairiga ja siiani pole lennud kunagi hilinemisega maandunud, samas kõike võib juhtuda. Frankfurt HHN kaudu ma pole lennanud ja infot ei oma.

Kui olen ostnud ryanairi lennule kindlaks määratud kohaga pileti, siis kas on nii, et võin minna lennukisse viimasena ja ikkagi nad kindlustavad mulle minu poolt broneeritud istekoha. Kas on ikka nii, et kui tahan esimesena lennukisse ja on ka makstud istekoht, pean ostma ka priority boardingu teenuse, ma küll piletit ostes ei leidnud võimalust selliselt osta nagu 17 dets kommentaaris kirjeldab johhaidii. Oskab keegi kommenteerida?

Kas keegi oskab juhatada sellekohast infot ka ryanairi kodulehelt, ma kohe kuidagi ei leia.

Kas keegi hiljuti Ryanairist pileti ostnutest teab, kas lisanduvad otsingu lehel olevatele hindadele lisaks veel mingid nn administreerimise jms hinnad ( ei pea silmas pagasi, istekoha).

Mul lendude vahe täpselt 2 tundi, reisin käsipagasiga ja saabuv lend Stanstedi maandub 15,45 . Mis arvate kas sellisel kellaajal on reaalne ühelt lennult teisele jõuda, kuidas sel ajal järjekordadega turvakontrollis ja kas ühelt lennult teisele tuleb väga pikk maa jalgsi läbida.

Kas keegi teab kuidas saab sõita Lutoni lennujaamast Lutoni kesklinna? Tänud ette.

Kas oskab keegi öelda, et kas ka lennujaamas on bussijuhilt võimalik piletit osta või ainult automaadist.

Broneerimine Ryanairi kodulehelt

Kas on kellelgi veel nii, et juba paar nädalat pean sisestama mingi turvasõna, kui tahan vaadata lennuaegu ja hindu, no 2–3 päeva siis näitab ja jällegi küsib mingit etteantud sõna sinna turvaribale trükkida.Tüütu ju. Kas teab keegi, kas on mingi jama või ongi asi nn “turvaliseks tehtud”

Ryanairi poolt müüdav kott või kohver

Palun kas keegi aitaks leida internetis kohta kust on võimalik tellida Ryanairi poolt müüdava käsipagasi kotti või kohvrit. Mitte ei suuda ise leida

Tere, olen ka reisile minemas Ryanairi lennuga Tallinn-East Midlands, aga mure järgmine: kuidas saan soetada bussipileti EMA-st Derby linna. Vaatasin EMA kodulehelt, et bussiliin ilusti olemas, aga jäi selgusetuks, kas tuleb pilet osta internetist või saab osta ka bussijuhilt. Eks mõndagi jäi ka keeleoskuse taha. Palun aidake kes teab.

... küsimuseks oleks see, et kas Maarikal on mingi enda poolt koostatud reisikava olemas ja kas ta teeb reise oma transpordiga või pean ma näiteks ise auto üürima ja veel see et kas oskab keegi kirjutada ka milliseks on kujunenud teie reisipäevade hinnad, tänan