juta

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Mitu prossa nimiväärtusest maksad? Mul 200 eurine. Lähen ka ise millalgi reisile, kuid pakettreisi ostmine tülikas,reisikorraldaja valik väiksem.

Kui kaaslase leian, lähen ka! Olen 58a. naine.

Mind huvitab Istambuli reis. Kena oleks kellegi muljeid lugeda.

Aga mida arvata Germalo Maroko ringreisist?

Tropicana Tivoli Sharm el Sheikis.

Huvitab värskelt selles hotellis käinute arvamus. Vanemad postitused on väga vastukäivad. Ootan soovitusi toavaliku kohta ja näpunäiteid rannas hakkama saamiseks. Siin kirjutatakse, et rand ülerahvastatud. Kas seal lähedal on mõni parem(tasuline)rand, kuhu minna?

Uurisin mõne hotelli kodulehekülge ja tõepoolest pole sellist määratlust nagu PROMO. Meie reisibürood aga müüvad. Ilmselt meelitavad odava hinnaga ja määrivad kallima kaela!

Ka minek 14.09,kuid Päikese rannale.Hotelliks Globus 4'h/õ.Paluks infot.Kuidas ilm sept.keskel on? Kas kannatab ujuda,päikest võtta?Milliseid väljasõite soovitate?

Aga kuidas merevesi oli, ujuda ikka kannatas?

Kas see info Kappadokkia 2-päevase tripi hinna kohta kehtib ka sel hooajal?Kui pikk tripp see on(km)ja kas väga väsitav?

Nüüd aasta möödas ja tahaks teada sama Alanya kohta. Kas kohalikega saab Kappadokkiasse,mis maksab ja kaugel on? Endal plaan 2-päevasele tripile minna.

Kuidas sel kevadel ilmad on ja kas mai keskel merre ujuma kannatab minna?

Kas keegi jagaks muljeid ekskursioonidest kohalike firmadega. Huvitaksid hinnad ja kas jäite rahule. Ise tahaks minna Rohelisse kanjonisse, Kappadokkiasse,Türgi sauna,Türgi õhtule jne.Kohalikel tundub oluliselt odavam olema.Tänud!

Huvitab,kas mai keskel Alanyas meres kannatab ujuda?Ja kuidas ilmaga sel ajal on?

Parim rannapuhkuse koht Euroopas mais-juunis? Ei suuda otsustada,vkuhu päikest ja merd nautima minna. Hea oleks juba mai lõpp, juuni algus. Sooviks on soe merevesi ja palju päikest. Samuti veidi vaatamisväärsusi! Praegu oleks Egiptuses, kuid sellega palju jama ja jääb ilmselt uueks talvehooajaks. Tänud vastajatele.

Ehk keegi on värskelt tulnud ja viitsib oma muljeid avaldada!

Aitähh vastuse eest! Sa mõtled Vana Sharmi turgu, eks?

Ole nii kena ja kirjuta kust täpselt reisid ostsid ja palju maksid! Mul ka kindel soov mõlemas ära käia. Kas uurisid mitmest büroost enne kui reisid ostsid?

Ootan ikka infot värskelt käinutelt!

Ikka ootan kommentaare! Keegi lubas?

Kui ära käid, jaga muljeid! Endal minek märtsi lõpus ja tahan käia Petras ja Jeruusalemmas. Kui võimalik, siis ühe reisiga. Ootan huviga.

Keegi lubas muljetada Petras käigust! Ootan huviga!