Rainku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

13 meeldimist
0 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ega palju kohti pole Egiptus-Hispaania-Aasia. köik omamoodi head ja omavad omi ebamugavaid pooli. Aga kui reisiks läheb siis Eestist osta reis ainult reisikorraldajalt otse. Kui vahendusfirmaga asjaks löheb siis seal lisaks palgale ka boonuspunktide systeemid...nii,et myygiinimesed on nöus valetama ja oma ema nimel lubama sulle vöimatut jne.

Praegu on tyrgi hotellid alamyydyd!!! Seoses poliitilise olukorraga on asi paljudele hirmutav ning eelistatakse muid puhkuse sihtkohti, tollepärast meelitatakse turiste imeliste hindadega kuid Eesti turismindus on leidnud sellega hea teenimis vöimaluse :D Et tehakse kyll pakkumisi mis tunduvad soodsad kuid on körgemad kui teistel meie naabermaadel. Nii,et ennem mötle mitu korda kui alla kirjutad ning hiljem avastad,et oled pygada saanud! See,et siin pakkujad mulisevad mingitest imelistest hindadest on teadjamatele väga oksele ajavad nähtused. Meeldivaid reisielamusi

Kivirik kirjutas öigest asjast! Minupuhul on ka välistatud vahendusfirmad.

K.Vainole ! Oled päris körgelt kukkunud! Tunnen kaasa...

Ei ole seal Egiptuses kah nii hull kui siin väidetakse!!! Igalpool on omad head ja vead.

Maitse asi. ise läheks ikka Lääne ranniku saartele!

Le Pacha resort! Väga kenasti tuulte eest varjus rand, soovitan soojalt

Ja samas kui tänavalt odavalt vötad siis ei saa kunagi raudkindel olla,et saad hea teeninduse ja kvaliteedi, kuna kohalikel on säästuprogramm käsil ikka korralikult. Ise olen ainult egiptuses korra kunagi kasutanud tänavalt juhuslikku kontorit ja enam ei iialgi :D Ma ei ole esteet ja olen seljakotiga mööda ilma rännanud aga see oli ikka raha eest kyll suur pettumus. Nii,et alati on valikuvariandid...ära kunagi haara esimesest pakkumisest neid on seal sadu ja sadu. Merele saab seal näiteks lausa Eestikeelse instruktoriga!

To. Mariia!!! Viibisin täpselt samal ajavahemikul seal ja enamus jäid väga rahule. oli väheseid kes vingusid ja polnud millegagi rahul, need arvatavalt igas ilmaotsas nina vingus. Jah see talv oli töesti yllatuslikult kylm seal aga samas vöib igalpool mujalgi sattuda halva ilmaga perioode. Kuna on tegemist vägav aese maaga siis kurtmiseks ei peaks olema pöhjust.Ja selle hinna eest ei saagi midagi paremat saada. Dominikaani maksad 1.5-2.5 tuhat juba yksi reisi ja hotelli eest näkku. Aga kysijale: Detsember veel suhteliselt soe, poolest kuust hakkab öhtuid vilumaks kiskuma,vesi on 24 kuskil. Raha saad vahetada kohapeal tänaval vahetuspunktides parema kursiga kui pangas. Kaardiga saad automaadist kah ja suuremates marketites saab tasuda kaardimaksetega. Samas on kohal seal Eestikeelne sukeldumise instruktor kes korraldab merepäevi,et kui lapsed ujujad siis kannatab kindlasti yhendust vötta FB sukeldumine hurghadas.

No klaaspöhjaga kanuu pole kyll nyyd koht kus mönusalt aega veeta :D See ainult kui soovid laiselda ja kuiva nahaga vee alusest maailmast mingitki pilti ette saada. Need on reeglina kurguni täis myydyd ja liikumiseks ruumi pole. Ma ei kujuta ette kuidas seal mönus saab olla!

Hea hotelli valik! 6.nov lendab sinna Ivo kellega körval hotelli(minamark) sadamast saab käia merel. Kui huvi saad kontakti ja infot FB-sukeldumine hurghadas. Päikest ja kena puhkust

Burger king on kinni juba pikemat aega! Teadmiseks ketukale.

Kui soovid midagi vahvat meres näha siis võta yhendust ivoga(Fb -sukeldumine hurghadas). Aga giftun on asi kuhu ei läheks isegi kui peale makstaks. Pole kohanud veel yhtki turisti kes oleks peale giftunil käiku seda sooja sönaga meenutanud. Raha eest mitte mingil juhul. Edu!

Vodafone-vöi etisalat...käi mölemad läbi ja vaata mida pakuvad. Saad osta köne ja netti niipalju kui vajalikuks pead ainult pass esindusse kaasa :)

Eelmine Aasta türgis oli sama lugu,et giiid vene rahvusest ja ei mingit muud keelt. Kuna pool bussis olnud turistidest venekeelt ei mõistnud, otsisime tölgiks turisti kes valdas vabalt mõlemaid keeli. Kõik on kena ja ilus kuid ikkagi on määrav mille eest ma maksan? Kui on kirjas,et Eestikeelne reisiesindaja teenus sisaldub hinnas siis sellepuudumisel ootan reisikorraldajalt kompensatsiooni! Se on tänapäeva turumajandus! Ja juhul kui see klausel eemaldatakse infolehelt siis ootan odavamat hinda kuna venekeelne ja kohalik reisiesindaja teenus on kordades odavam ning pealiskaudsem kui saata esindaja Eestist.

Nädal tagasi saabusime hurghadast ja võin julgelt öelda,et turvalisem kui türgis.

Eelneval vana info! Bussi enam sadamast ei käi...nyyd tramm raudteejaama.. Kust vöimalik söita lennujaama bussiga vöi siis rongiga tikkurila ja sealt bussiga lennujaama. Muidugi taksosöit lennujaama 40 -50 eurot ja airport taksi oli vist 29,50 kahe inimese kohta.