marfa

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mul ka kindel plaan minna Vancouverisse. Plaanin minna Vantaalt Seattlesse, sealt yyrin auto ja edasi Vancouverisse. Panin netti kuulutuse ,et yyrin selleks ajaks elamispinna. Päris palju vastuseid on tulnud. Kuna ise tahan olla seal algusest löpuni so 2 nädalat siis pakutakse 2-4 magamistoaga kortereid u 5000- 10000 kanada dollari eest.Kas keegi oleks nagu huvitatud kampa lööma. Kui pundipeale yyrida, siis on vöimalik suht normaalse hinnaga elamispind saad. Köik hotellid on juba ära broneeritud ja Estraveli kaudu ka suurt odavam ei tule. Nii et kellel huvi andke teada

Sorry, kui mu arvamus riivas Sind aga mulle jäi jah selline mulje. Võibolla oli asi kiiruses ,et ei olnud aega Kairoga lähemalt tutvuda. Bussi aknast nägi hästi palju pooleliolevaid maju(seepärast siis pommiauk) Ja yldmulje ikkagi vääääääga räpane linn.Niiluse kaldal oli pilt parem. Ja giid oli egiptlanna kes rääkis vene keelt aga suht raske oli ta jutust aru saada ja kahjuks läks palju huvitavat infi Kairo kohta kõrvust mööda. Samas hinna vahe kohaliku ja eesti ekskursiooni vahel on ikkagi väga suur ja ma ikkagi valiksin kohaliku reisibyroo. Lyngad täitsin kodus internetis surfates ja nii saingi päris tervikliku pildi.

käisin Kairos kyll sharmist aga hurgadast pidi sinna peaaegu sama pikk sõit olema. Maksis kohalikust byroost 45 dollarit. Reis hakkas kell 12 öösel. Päev oli ränk maraton läbi Kairo. Koguaeg kiire. Egipt muuseum puupysti rahvast täis, ei kuule ega näe eriti palju. Pyramiidid -aega anti pool tundi. Söök on hinna sees. Söö palju tahad ja suht norm. toidud aga joogid pead maksma(0,3coca-10 kohalikku). No ja lõpuks papyruse ja parfyymi muuseum ja siis väsitav sõit tagasi. Hea ,et pyramiide nägin oma silmaga ja sfinks ka muidugi aga Kairo ise oli nagu pommiauk.